Triatlon na Evropských hrách 2015

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Závody v olympijském triatlonu na I. Evropských hrách proběhly 13. června a 14. června 2015 v přilehlé části Baku zvané Bilgəh u Kaspického moře.

Výsledky[editovat | editovat zdroj]

Muži[editovat | editovat zdroj]

p jméno čas o
1 18 Spojené království Gordon Benson (GBR) 1:48:31
2 6 Portugalsko João Silva (POR) 1:48:42 +0:11
3 9 Ázerbájdžán Rostyslav Pevcov (AZE) 1:49:04 +0:33
4 19 Estonsko Aleksandr Latin (EST) 1:49:21 +0:50
5 7 Slovensko Richard Varga (SVK) 1:49:32 +1:01
6 20 Turecko Jonas Schomburg (TUR) 1:49:34 +1:03
7 5 Rusko Alexandr Brjuchankov (RUS) 1:49:42 +1:11
8 1 Portugalsko João Pereira (POR) 1:49:46 +1:15
9 10 Švýcarsko Andrea Salvisberg (SUI) 1:50:07 +1:36
10 16 Ukrajina Jehor Martynenko (UKR) 1:50:11 +1:40
11 3 Španělsko Fernando Alarza (ESP) 1:50:29 +1:58
12 30 Itálie Delian Stateff (ITA) 1:50:31 +2:00
13 41 Francie Leo Bergere (FRA) 1:50:37 +2:06
14 15 Norsko Kristian Blummenfelt (NOR) 1:50:43 +2:12
15 27 Ukrajina Oleksij Sjutkin (UKR) 1:50:58 +2:27
16 12 Spojené království Thomas Bishop (GBR) 1:51:00 +2:29
17 4 Španělsko Francesc Godoy (ESP) 1:51:23 +2:52
18 31 Srbsko Ogňen Stojanović (SRB) 1:51:29 +2:58
19 34 Itálie Riccardo De Palma (ITA) 1:51:40 +3:09
20 24 Lucembursko Bob Haller (LUX) 1:51:43 +3:12
21 25 Bělorusko Alexandr Vasilevič (BLR) 1:51:46 +3:15
22 44 Česko František Linduška (CZE) 1:52:01 +3:30
23 47 Francie Lucas Jacolin (FRA) 1:52:13 +3:42
24 17 Španělsko David Castro (ESP) 1:52:38 +4:07
25 21 Itálie Matthias Steinwandter (ITA) 1:52:48 +4:17
26 35 Německo Jonas Breinlinger (GER) 1:52:55 +4:24
27 32 Polsko Mateuzs Rak (POL) 1:53:24 +4:53
28 14 Ukrajina Ivan Ivanov (UKR) 1:53:31 +5:00
29 58 Slovinsko Domen Dornik (SLO) 1:53:37 +5:06
30 37 Belgie Peter Denteneer (BEL) 1:53:45 +5:14
31 33 Dánsko Casper Stenderup (DEN) 1:53:47 +5:16
32 11 Maďarsko Gábor Faldum (HUN) 1:53:57 +5:26
33 28 Česko Tomáš Svoboda (CZE) 1:54:08 +5:37
34 23 Portugalsko Pedro Palma (POR) 1:54:13 +5:42
35 22 Izrael Amitaj Jonah (ISR) 1:54:25 +5:54
36 36 Irsko Russell White (IRL) 1:54:41 +6:10
37 29 Izrael Šachar Sagiv (ISR) 1:55:18 +6:47
38 8 Rusko Igor Poljanskij (RUS) 1:55:35 +7:04
39 42 Česko František Kubínek (CZE) 1:56:55 +8:24
40 45 Maďarsko Bence Bicsák (HUN) 1:57:26 +8:55
41 54 Polsko Milosz Sowiński (POL) 1:57:36 +9:05
42 39 Maďarsko Lásló Tarnai (HUN) 1:57:54 +9:23
43 43 Chorvatsko Matija Lukina (CRO) 1:58:16 +9:45
44 46 Slovensko Lukáš Šiška (SVK) 2:00:57 +12:26
45 53 Řecko Grigoris Suvatzoglu (GRE) 2:01:45 +13:14
46 55 Spojené království Philip Graves (GBR) 2:03:46 +15:15
26 Řecko James Chronis (GRE) dnf
38 Norsko Gustav Iden (NOR) dnf
2 Rusko Dmitrij Poljanskij (RUS) dnf
51 Irsko Aaron O'Brien (IRL) dnf
40 Ázerbájdžán Oleksandr Jatsenko (AZE) dnf
50 Lotyšsko Andrej Dmitrijev (LAT) dnf
48 Chorvatsko Matija Krivec (CRO) kolo
49 Malta Keith Galea (MLT) kolo
52 Rumunsko Ciprian Bălănescu (ROU) kolo
56 Litva Tautvydas Kopustas (LTU) kolo
57 Bulharsko Emil Stojnev (BUL) dnf

Ženy[editovat | editovat zdroj]

p jméno čas o
1 5 Švýcarsko Nicola Spirigová (SUI) 2:00:28
2 2 Nizozemsko Rachel Klamerová (NED) 2:01:44 +1:16
3 25 Švédsko Lisa Nordenová (SWE) 2:01:46 +1:18
4 6 Ukrajina Julija Jelistratovová (UKR) 2:03:11 +2:43
5 11 Španělsko Tamara Gomézová (ESP) 2:03:27 +2:59
6 1 Irsko Aileen Reidová (IRL) 2:03:58 +3:30
7 7 Rusko Alexandra Razarenovová (RUS) 2:04:00 +3:32
8 15 Belgie Claire Michelová (BEL) 2:04:10 +3:42
9 9 Polsko Agniezska Jerzyková (POL) 2:04:27 +3:59
10 14 Polsko Maria Cześniková (POL) 2:04:33 +4:05
11 35 Francie Margot Garabedianová (FRA) 2:04:41 +4:13
12 3 Nizozemsko Maaike Caelersová (NED) 2:04:46 +4:18
13 16 Španělsko Miriam Casillasová (ESP) 2:04:49 +4:21
14 12 Rusko Jelena Danilovová (RUS) 2:05:20 +4:52
15 23 Spojené království Heather Sellarsová (GBR) 2:05:27 +4:59
16 10 Rusko Anastasija Abrosimovová (RUS) 2:05:47 +5:19
17 32 Ázerbájdžán Xenija Levkovská (AZE) 2:05:47 +5:19
18 27 Polsko Paulina Kotficová (POL) 2:05:48 +5:20
19 26 Ukrajina Inna Ryžichová (UKR) 2:06:34 +6:06
20 43 Norsko Lotte Millerová (NOR) 2:06:39 +6:11
21 18 Česko Petra Kuříková (CZE) 2:06:55 +6:27
22 24 Belgie Sofie Hoogheová (BEL) 2:07:26 +6:58
23 17 Německo Lisa Sieburgerová (GER) 2:07:35 +7:07
24 37 Belgie Charlotte Deldaeleová (BEL) 2:07:42 +7:14
25 33 Portugalsko Melanie Santosová (POR) 2:08:11 +7:43
26 19 Ukrajina Oleksandra Stepanenková (UKR) 2:08:33 +8:05
27 21 Itálie Elena-Maria Petriniová (ITA) 2:08:39 +8:11
28 30 Estonsko Kaidi Kiviojaová (EST) 2:08:55 +8:27
29 22 Itálie Alessia Orlaová (ITA) 2:10:02 +9:34
30 42 Česko Jitka Šimáková (CZE) 2:10:21 +9:53
31 31 Maďarsko Zsanett Horváthová (HUN) 2:10:39 +10:11
32 45 Slovinsko Eva Skazová (SLO) 2:12:27 +11:59
33 38 Slovensko Romana Gajdošová (SVK) 2:14:44 +14:16
34 50 Chorvatsko Sonja Škevinová (CRO) 2:15:44 +15:16
35 36 Slovensko Ivana Kuriačková (SVK) 2:16:18 +15:50
36 53 Rumunsko Antoanela Manacová (ROU) 2:19:14 +18:46
37 51 Malta Davica Bonello-Spiteriová (MLT) 2:19:27 +18:59
38 44 Izrael Avital Gezová (ISR) 2:20:20 +19:52
28 Rakousko Theresa Moserová (AUT) kolo
48 Bulharsko Hrista Stojnevová (BUL) kolo
52 Řecko Deniz Dimakiová (GRE) kolo
46 Maďarsko Dóra Mesterová (HUN) kolo
47 Portugalsko Ana Ramosová (POR) kolo
40 Turecko Ipek Öztosunová (TUR) kolo
20 Francie Leonie Periaultová (FRA) dnf
49 Malta Hannah Paceová (MLT) dnf
34 Turecko Ece Bakıcıová (TUR) dnf
41 Finsko Kaisa Lehtonenová (FIN) dns


Legenda[editovat | editovat zdroj]

p – pořadí, sč – startovní číslo, o — odstup

Reference[editovat | editovat zdroj]


Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]