Steve Stifler

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Steve Stifler
Seann William Scott, který ztvárnil postavu Stiflera
Seann William Scott, který ztvárnil postavu Stiflera
Série Prci, prci, prcičky (filmová série)
První výskyt Prci, prci, prcičky
Poslední výskyt Prci, prci, prcičky: Školní sraz
Ztvárnil/a Seann William Scott
Informace
Přezdívka Stiffmaister
Povolání student, asistent
Rodina bratr Matt, matka
Národnost Američan

Steve Stifler je smyšlená fiktivní postava, ztvárněná hercem Seannem Williamem Scottem, z filmové série Prci, prci, prcičky... (American Pie). Samotný Steve vystupuje v 1., 2., 3. a v osmém díle z roku 2012. V ostatních dílech ho nahradili jeho mladší bratr Matt, bratranci Erik a Dwight v 5. a 6. díle.

Steve Stifler je známý jako arogantní, drzý, sprostě mluvící, sexem posedlý student střední školy. Steve má holky rád jen kvůli sexu a jeho požitku, neustále se tím chlubí a říká si Stifmeister, protože většinou dokáže sbalit každou, kterou si zamane, prakticky nedokáže myslet na nic jiného, než na sex. Působí v lakrosovém týmu, kde hraje i Oz. Přes Oziho se Stilfer seznamuje s Jimem, Kevinem a  Finchem, kterého mimochodem nemá moc v lásce (říká mu posero, nebo Finchomrde ) a obzvlášť ještě víc ne, když zjistí, co dělal s jeho matkou.

Steve pořádá velké večírky, které mu povoluje jeho matka (známá jako „Stifflerova máma“). Steve je velmi oblíbený a i proto pořádá večírky a pařby. Ale i přesto trošku štve ostatní (svým chováním), o kterých si myslí, že jsou jeho přátelé, ale ve skutečnosti je štve a nedokážou mu to říct, tak se s ním baví, však někdy by nikdy byla zábava... Podle všeho se mají ještě konat další díly filmu "Prci prci prcičky", kde jistě nebude chybět.