Střelba na Letní univerziádě 2013

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Soutěže ve střelbě na letní univerziádě 2013 probíhaly na dvou místech Kazaně v období 2. až 6. července 2013. Kulová střelba se odehrávala v Komplexu kulové střelby (Mirnyj-Kazaň) a broková střelba se odehrávala v Komplexu brokové střelby Svijaga (Vvedenská osada).

Česká stopa[editovat | editovat zdroj]

Kulová střelba[editovat | editovat zdroj]

  • Pavel Světlík - (ZČU) - ve vzduchové pistoli obsadil 3. místo (5. místo soutěž týmů) a v libovolné pistoli obsadil 11. místo (4. místo soutěž týmů) a v standardní pistoli obsadil 23. místo
  • Jindřich Dubový - (SLU) - ve vzduchové pistoli obsadil 14. místo (5. místo soutěž týmů) a v libovolné pistoli obsadil 12. místo (4. místo soutěž týmů)
  • David Malúšek - (VŠB) - ve vzduchové pistoli obsadil 24. místo (5. místo soutěž týmů) a v libovolné pistoli obsadil 18. místo (4. místo soutěž týmů)
  • Tomáš Těhan - (ČZU) - v rychlopalné pistoli obsadil 11. místo a v standardní pistoli obsadil 4. místo (bronzovou medaili prohrál v dodatečném rozstřelu)
  • Ondřej Pajda - (VŠB) - ve vzduchové pušce obsadil 29. místo a v malorážce vleže obsadil 52. místo a v malorážce 3-pozice obsadil 39. místo
  • Petr Plecháč - (ZČU) - ve vzduchové pušce obsadil 40. místo a v malorážce vleže obsadil 34. místo a v malorážce 3-pozice obsadil 44. místo
  • Jana Brabcová - (ZČU) - ve vzduchové pistoli obsadila 22. místo (8. místo soutěž týmů) a ve sportovní pistoli obsadila 26. místo (7. místo soutěž týmů)
  • Michaela Musilová - (JČU) - ve vzduchové pistoli obsadila 29. místo (8. místo soutěž týmů) a ve sportovní pistoli obsadila 38. místo (7. místo soutěž týmů)
  • Šárka Jonáková - (ZČU) - ve vzduchové pistoli obsadila 42. místo (8. místo soutěž týmů) a ve sportovní pistoli obsadila 17. místo (7. místo soutěž týmů)
  • Monika Vránková - (ZČU) - ve vzduchové pušce obsadila 21. místo (7. místo soutěž týmů) a v malorážce vleže obsadila 42. místo (13. místo soutěž týmů) a v malorážce 3-pozice obsadila 5. místo (9. místo soutěž týmů)
  • Aneta Brabcová - (ZČU) - ve vzduchové pušce obsadila 26. místo (7. místo soutěž týmů) a v malorážce vleže obsadila 43. místo (13. místo soutěž týmů) a v malorážce 3-pozice obsadila 36. místo (9. místo soutěž týmů)
  • Klára Bartošová - (TUL) - ve vzduchové pušce obsadila 30. místo (7. místo soutěž týmů) a v malorážce vleže obsadila 48. místo (13. místo soutěž týmů) a v malorážce 3-pozice obsadila 44. místo (9. místo soutěž týmů)

Broková střelba[editovat | editovat zdroj]

  • Tomáš Nýdrle - (MENDELU) - ve skeetu obsadil 1. místo (3. místo soutěž týmů)
  • Jakub Tomeček - (MUNI) - ve skeetu obsadil 3. místo (3. místo soutěž týmů)
  • Jakub Novota - (UPCE) - ve skeetu obsadil 16. místo (3. místo soutěž týmů)
  • Radim Sedláček - (MUNI) - v trapu obsadil 9. místo (2. místo soutěž týmů)
  • Martin Dvořák - (VUTBR) - v trapu obsadil 15. místo (2. místo soutěž týmů)
  • Jan Přívara - (VUTBR) - v trapu obsadil 22. místo (2. místo soutěž týmů)

Výsledky[editovat | editovat zdroj]

Kulová střelba[editovat | editovat zdroj]

muži Zlato Stříbro Bronz
vzduchová pistole
10m
Čína Maj Ťia-Ťie (CHN) Čína Pchang Wej (CHN) Česko Pavel Světlík (CZE)
Jižní Korea Jižní Korea (KOR)
I Te-mjong
Kim Te-jong
Seo Tok-won
Čína Čína (CHN)
Maj Ťia-Ťie
Pchang Wej
Kuo Süe-kchaj
Rusko Rusko (RUS)
Nikolaj Kilin
Leonid Jekimov
Alexej Jaskevič
libovolná pistole
50m
Čína Pchang Wej (CHN) Jižní Korea Seo Tok-won (KOR) Čína Maj Ťia-Ťie (CHN)
Rusko Rusko (RUS)
Sergej Červjakovskij
Leonid Jekimov
Nikolaj Kilin
Jižní Korea Jižní Korea (KOR)
Čang Čin-hjok
I Te-mjong
Seo Tok-won
Čína Čína (CHN)
Čchen Kuo-pcheng
Maj Ťia-Ťie
Pchang Wej
standardní pistole
25m
Rusko Leonid Jekimov (RUS) Čína Li Jüe-Chung (CHN) Francie Clément Bessaguet (FRA)
Čína Čína (CHN)
Pchang Wej
Li Jüe-Chung
Ting Feng
Rusko Rusko (RUS)
Leonid Jekimov
Andrej Ščepetkov
Dmitrij Brajko
Jižní Korea Jižní Korea (KOR)
Kim Čun-hong
Kim Te-ung
Čoi Jong-hu
rychlopalná pistole
25m
Francie Boris Artaud (FRA) Rusko Leonid Jekimov (RUS) Čína Ting Feng (CHN)
Rusko Rusko (RUS)
Alexandr Alifirenko
Leonid Jekimov
Dmitrij Brajko
Jižní Korea Jižní Korea (KOR)
Kim Te-ung
Kim Čun-hong
Čoi Jong-hu
Francie Francie (FRA)
Boris Artaud
Thomas Delacourt
Clément Bessaguet
vzduchová puška
10m
Čína Liou Č'-kuo (CHN) Rusko Nazar Luginec (RUS) Rusko Sergej Kruglov (RUS)
Čína Čína (CHN)
Cchao Ji-Fej
Liou Li-Lung
Liou Č'-kuo
Rusko Rusko (RUS)
Sergej Kamenskij
Nazar Luginec
Sergej Kruglov
Jižní Korea Jižní Korea (KOR)
Čon Če-jul
I Če-won
Pak Song-hjon
libovolná malorážka - 3 poz.
50m - 3×40 ran
Rusko Nazar Luginec (RUS) Čína Kchang Chung-Wej (CHN) Polsko Tomasz Bartnik (POL)
Čína Čína (CHN)
Kchang Chung-Wej
Cchao Ji-Fej
Lan Sing
Rusko Rusko (RUS)
Sergej Kruglov
Nazar Luginec
Kirill Grigorjan
Srbsko Srbsko (SRB)
Igor Čotra
Milutin Stefanović
Borislav Mazinjanin
libovolná malorážka vleže
50m - 60 ran
Rusko Sergej Kamenskij (RUS) Čína Kchang Chung-Wej (CHN) Jižní Korea Kim Hjon-čun (KOR)
Čína Čína (CHN)
Kchang Chung-Wej
Cchao Ji-Fej
Lan Sing
Polsko Polsko (POL)
Paweł Pietruk
Tomasz Bartnik
Bartosz Jasiecki
Rusko Rusko (RUS)
Sergej Kamenskij
Nazar Luginec
Kirill Grigorjan
ženy Zlato Stříbro Bronz
vzduchová pistole
10m
Rusko Ljubov Jaskevičová (RUS) Thajsko Taňafon Prueksakonová (THA) Čína Su Ju-Ling (CHN)
Rusko Rusko (RUS)
Darija Danilinová
Jekatěrina Koršunovová
Ljubov Jaskevičová
Jižní Korea Jižní Korea (KOR)
Pak Je-sol
Čo Mun-hjon
Pak Či-won
Thajsko Thajsko (THA)
Taňafon Prueksakonová
Kanokkan Čaimongkolová
Pattarasuda Sowsa-Ngaová
sportovní pistole
25m
Ukrajina Olena Kostevičová (UKR) Rusko Anna Masťaninová (RUS) Thajsko Taňafon Prueksakonová (THA)
Rusko Rusko (RUS)
Jekatěrina Koršunovová
Ljubov Jaskevičová
Anna Masťaninová
Ukrajina Ukrajina (UKR)
Olena Kostevičová
Katěryna Domkinová
Marta Bojčuková
Čína Čína (CHN)
Su Ju-Ling
Čang Ťing-Ťing
Čou Čching-Jüan
vzduchová puška
10m
Německo Maren Predigerová (GER) Čína Ju Tan (CHN) Mongolsko Nandinzaja Ganchujaová (MGL)
Rusko Rusko (RUS)
Darija Vdovinová
Anna Žukovová
Polina Choroševová
Mongolsko Mongolsko (MGL)
Nandinzaja Ganchujagová
Jandžinlcham Olzvoibátarová
Narantuja Čulúnbadrachová
Čína Čína (CHN)
Li Pej-Ťing
Ju Tan
Wang Wej-Jang
sportovní malorážka - 3 poz.
50m - 3×20 ran
Čína Ma Chung (CHN) Jižní Korea Kwon Na-la (KOR) Čína Li Pej-Ťing (CHN)
Čína Čína (CHN)
Li Pej-Ťing
Ma Chung
Ju Tan
Rusko Rusko (RUS)
Darija Vdovinová
Valentina Protasovová
Polina Choroševová
Kazachstán Kazachstán (KAZ)
Olesja Čegirevičová
Julija Morozovová
Alexandra Malinovská
sportovní malorážka vleže
50m - 60 ran
Japonsko Mai Toišiová (JPN) Thajsko Taňalak Čotfibunsinová (THA) Slovensko Jana Hyblerová (SVK)
Kazachstán Kazachstán (KAZ)
Olesja Čegirevičová
Julija Morozovová
Alexandra Malinovská
Thajsko Thajsko (THA)
Vitčuda Pičitkandžanakulová
Sununta Madžčačípová
Taňalak Čotfibunsinová
Ukrajina Ukrajina (UKR)
Darija Šaripovová
Jevhenija Borisovová
Teťana Tarasenková

Broková střelba[editovat | editovat zdroj]

muži Zlato Stříbro Bronz
skeet Česko Tomáš Nýdrle (CZE) Itálie Tammaro Cassandro (ITA) Česko Jakub Tomeček (CZE)
Rusko Rusko (RUS)
Alexandr Zjemlin
Roman Sjencov
Nikolaj Těplyj
Itálie Itálie (ITA)
Marco Sablone
Giancarlo Tazza
Tammaro Cassandro
Česko Česko (CZE)
Jakub Novota
Tomáš Nýdrle
Jakub Tomeček
trap Ukrajina Jurij Nikadrov (UKR) Itálie Valerio Grazini (ITA) Itálie Simone Prosperi (ITA)
Itálie Itálie (ITA)
Diego Meoni
Simone Prosperi
Valerio Grazini
Česko Česko (CZE)
Martin Dvořák
Jan Přívara
Radim Sedláček
Slovensko Slovensko (SVK)
Boris Stanko
Matúš Dudo
Michal Slamka
double trap Itálie Antonino Barillà (ITA) Čína Jang Ji-Jang (CHN) Rusko Michail Lejbo (RUS)
Rusko Rusko (RUS)
Alexandr Furasjov
Arťom Někrasov
Michail Lejbo
Itálie Itálie (ITA)
Andrea Miotto
Alessandro Chianese
Antonino Barillà
Čína Čína (CHN)
Mo Ťun-Ťie
Jang Ji-Jang
Wen Pao-lu
ženy Zlato Stříbro Bronz
skeet Thajsko Isarapa Imprasercuková (THA) Čína Chuang S'-Süe (CHN) Rusko Albina Šakirovová (RUS)
Rusko Rusko (RUS)
Naděžda Konovalovová
Anastasija Krachmaľovová
Albina Šakirovová
Thajsko Thajsko (THA)
Isarapa Imprasercuková
Nutčaja Sut-Arpornová
Nutča Sut-Arpornová
Kazachstán Kazachstán (KAZ)
Elvira Akčurinová
Angelina Mičšuková
Žania Aidarchanovová
trap Austrálie Catherine Skinnerová (AUS) Itálie Silvana Stancová (ITA) Čína Čang Tan-Tan (CHN)
Itálie Itálie (ITA)
Silvana Stancová
Erica Profumová
Federica Caporusciová
Rusko Rusko (RUS)
Alexandra Alexejevová
Taťjana Barsuková
Svetlana Krašeninnikovová
Čína Čína (CHN)
Ču Ťing-Ju
Wang Šu-Jing
Čang Tan-Tan

Reference[editovat | editovat zdroj]


Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]