Vojtěch Kotecký: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 381 bajtů ,  před 8 lety
přidány relevantnější odkazy
m (sjednocení pahýlů na jednotnou šablonu {{Pahýl}} dle Wikipedie:Žádost o komentář/Šablony pahýlů; kosmetické úpravy)
(přidány relevantnější odkazy)
Od roku [[1992]] pracuje v občanském sdružení [[Hnutí Duha]], v současné době jako programový ředitel. Je členem [[Rady vlády pro udržitelný rozvoj]] a Rady surovinové politiky ministerstva průmyslu<ref>[http://hnutiduha.cz/index.php?cat=kdo&art=lide Hnutí Duha]</ref>. Rok předsedal [[Přátelé Země|Friends of the Earth Europe]], federaci ekologických organizací z třiceti zemí celého kontinentu.
 
Publikoval řadu článků týkající se [[ochrana přírody|ochrany přírody]] a ekologické politiky (např. [[Vesmír (časopis)|Vesmír]]<ref>[http://www.vesmir.cz/ http://www.vesmir.cz]</ref>, [[Literární noviny]], [[Sedmá generace]]<ref>Kotecký, Vojtěch: [http://www.sedmagenerace.cz/text/detail/sedm-klimatickych-hrichu Sedm klimatických hříchů] - článek v časopise [[Sedmá generace]] 2/2007</ref><ref>Kotecký, Vojtěch: [http://www.sedmagenerace.cz/text/detail/proc-je-skandinavie-zdrava-chytra-zelena-a-v-pohode Proč je Skandinávie zdravá, chytrá, zelená a v pohodě] - článek v časopise [[Sedmá generace]] 6/2012</ref>, [[Mladá fronta DNES|Mf Dnes]], [[Hospodářské noviny]]<ref>[http://ihned.cz/index.php?article[aut_id]=12382920|10079310&p=000000_authoroverview Vojtěch Kotecký Články podle autora]</ref>.)
<ref>[http://ihned.cz/index.php?article[aut_id]=12382920|10079310&p=000000_authoroverview Vojtěch Kotecký Články podle autora]</ref>.)
 
V červnu [[2007]] mu [[Martin Bursík]] udělil [[Cena ministra životního prostředí|Cenu ministra životního prostředí]] „za významný přínos prosazování věcnosti a odbornosti do veřejné debaty o ochraně životního prostředí“.
 
== Reference ==
309

editací

Navigační menu