Diskuse s wikipedistkou:Lenka64: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(→‎Volby do arbitrážního výboru: o korýtku a postradatelnosti)
:Sorry, tohle je pro mne ztráta času...už takhle mne mrzí, že jsem se nechala unést v případě Okina, ale jeho lpění na korýtku mi nedalo... už v minulosti jsem zmiňovala, že existence arbcomu je zbytečná, protože je to často jen rejdiště pro lidi, kteří radši mluví než přidávají obsah...a fakticky stejně konají pomalu a často neadekvátně... hlas pro jsem dala jen proto, že daná osoba vykazuje známky určitých kvalit, které ale stejně situaci nezachrání. --[[Wikipedista:Lenka64|Lenka64]] ([[Diskuse s wikipedistou:Lenka64|diskuse]]) 3. 1. 2013, 18:03 (UTC)
::Milá Lenko, Tvé chápání některých pojmů je pro mne skutečně záhadou. Tak tedy diktátor je ten, který skoro nic neprosadí, a na korýtku lpí ten, kdo se přitom funkce dobrovolně vzdá a požádá o potvrzení, přičemž to potvrzení zase omezí na rok, když by klidně mohl kandidovat na dva a mít korýtko ještě déle. Tak klidně žij dál ve svém sebeklamu, že lpím na tom, abych byl arbitrem. Ne, já bych nejraději nebyl arbitrem, ale nechci odejít a nechat v tom ostatní arbitry, kteří mě vyzvali, abych to nedělal. A pokud jde o postradatelnost - kvůli tomu, jak málo sem přispívám, si opravdu myslím, že jsem na Wikipedii zcela postradatelný, ukázalo se, že jsem postradatelný i ve sdružení, svou rezignací dostatečně jasně dokazuji, že si myslím, že jsem postradatelný i v arbitrážním výboru. Postradatelný jsem nepochybně i na Wikizprávách, ale u vás s Tchořem a Dannym jsem zvědav, jak tam můj odchod dokážete nahradit. Tam totiž, jestli sis nevšimla, mám dokonce 40 % editací v hlavním jmenném prostoru. Totiž jako 40 % všech článků. Tak vám držím palce, ať se Wikizprávám daří a já ať můžu být všude úplně postradatelnej a nepostrádanej. [[Wikipedista:Okino|Okino]] ([[Diskuse s wikipedistou:Okino|diskuse]]) 3. 1. 2013, 18:15 (UTC)
:::Okino...z wikizpráv jsi se vzdálil naprosto dobrovolně...nikdo tvé editační zásluhy nezpochybňoval...spíš naopak...jen lehce unavovalo a odrazovalo tvé neustálé šťourání v čemkoliv. Jinak za sebe říkám, že se snažím na tomto projektu být aspoň minimálně aktivní, aby neodumřel...ale mám na práci i další věci. --[[Wikipedista:Lenka64|Lenka64]] ([[Diskuse s wikipedistou:Lenka64|diskuse]]) 3. 1. 2013, 18:22 (UTC)

Navigační menu