Seznam postav seriálu Hvězdná brána: Hluboký vesmír: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
doplnění, pracuje se
(doplnění, pracuje se)
(doplnění, pracuje se)
 
===Adam Brody===
'''Adam Brody''' (ztvárněný hercem [[Peter Kelamis|Peterem Kelamisem]]) je technik, který sloužil na základně Ikaros v době jejího napadení Luciánskou aliancí. Spolu s ostatními se evakuoval Hvězdnou bránou na Antickou vesmírnou loď ''Destiny'', kde se prokázal být cenným členem posádky. Po příchodu na ''Destiny'' byl Brody šokovaný a rozhněvaný, ale poté co si uvědomí jejich situaci začal pracovat na opravách poškozené lodi. Brody jako jeden z mála členů posádky umí Antický jazyk, který je potřebný pro určování funkcí počítačových systémů lodi. Byl jedním z těch, kdo byl vylosován v loterii, aby mohl přežít na blízké planetě, když se předpokládalo, že ''Destiny'' vletí do hvězdy. Naštěstí to byl planý poplach a Brody se vrátil s ostatními na ''Destiny''. Brody měl dobrý pracovní vztah se Sgt. Hunterem Rileyem, protože oba byli často společně pověřováni opravami rozbitých systémů kvůli jejich znalosti Antického jazyka.
 
===Robert Caine===
'''Robert Caine''' (ztvárněný hercem [[Tygh Runyan|Tyghem Runyanem]]) je jedním z civilních zaměstanců základny Ikaros pracující jako počítačový technik. Byl prvním členem týmu vedeném civilistou, vybraný Camile Wrayovou, která převzala velení ''Destiny'' během soudu plukovníka Younga pro vraždu seržnata Spencera. Tým, vedený Dr. Dale Volkerem, objevil na skalnaté planetě ztroskotanou mimozemskou kosmickou loď. Na planetě ''Eden'' byl členem skupiny, která odmítala vrátit se na ''Destiny'' a byl zde spolu s ostatními zanechán.
 
 
===Curtis===
'''Curtis''' (ztvárněný hercem [[Bradley Stryker|Bradleyem Strykerem]]) je seržantem [[USMC]], který sloužil na základně Ikaros v době jejího napadení Luciánskou aliancí. Curtis doprovázel nadporučíka Scotta na pouštní planetu hledat vápenec pro opravu lodních vzduchových systémů. Curtis spolu s Franklinem a Andreou Palmerovou se rozhodli prozkoumat jednu z uzamčených adres poskytnutých ''Destiny'', ale jen Curtis a Palmerová prošli Hvězdnou bránou, protože Franklin byl na Rushův příkaz před tím, než mohl projít bránou, postřelen Ronaldem Greerem. Opakované pokusy o kontakt s nimi selhaly a ''Destiny'' odletěla bez nich.
 
===Jeremy Franklin===
 
===Spencer===
'''Spencer''' (ztvárněný hercem [[Josh Blacker|Joshem Blackerem]]) byl seržantem [[USMC]], který sloužil na základně Ikaros v době jejího napadení Luciánskou aliancí. Když se jednoho rána nesdostavil do služby, seržant Ronald Greer jej šel vzbudit a našel jej střeleného do hlavy. Protože nebyla nalezena zbraň, posádka věřila, že šlo o vraždu. Zbraň byla nalezená v kajutě plukovníka Everetta Younga. Spencerova smrt byla později prokázána jako sebevražda a bylo prokázáno, že Dr. Nicholas Rush vzal jeho zbraň a umístil ji do Youngovy kajuty.
 
===David Telford===
764

editací

Navigační menu