Diskuse k Wikipedii:Žádost o arbitráž/G3ron1mo versus DeeMusil: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
::Vážený pane, to, co není možné dohledat není možné ani předložit jako důkaz. Logicky lze ale vyvodit, že to tedy neexituje a posléze si vytvořit závěr, že jedinou činností G3ron1ma na Wikipedii jsou připomínky a vkládání požadavků do náboženských a duchovních článků, což dokazuje DeeMusil v desítkách odkazů. Vy podobnému logickému vyvození říkáte interpretace, proč bych si něco podobného nemohl dovolit i já? Co se týká statistik, ty se mění den ode dne a určitý výčet jednoho dne nebude již platit za měsíc, kdy bude arbitráž uzavřena. Navíc je odkaz na tuto statistiku publikován v podpisu účastníků této arbitráže, takže musí být v každém případě považován za důkaz. Děkuji.--[[Wikipedista:Vbhubeny|Vbhubeny]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vbhubeny|diskuse]]) 16. 8. 2012, 07:21 (UTC)
::: Kolego Vbhubeny, členové arbitrážního výboru nemají žádnou povinnost prohrabávat se wikipedií v honbě za důkazy. Stejně jako soudce ve skutečném životě rozhoduje na základě důkazů, které mu předloží jednotlivé strany sporu, a sám nezkoumá s lupou místo činu. Dovolím si říci, že arbitrážní výbor by si důkazy vůbec opatřovat neměl, i kdyby k tomu byl vyzván, to by totiž zcela zákonitě vedlo k zapletení arbitrů do jednotlivých sporů a v tom případě by byli skutečně podjatí. Arbitrážní výbor rozhoduje o věcech na základě důkazů, které mu byli předloženy, tak je to podle pravidel a tak je to správně, jiný způsob řešení by vedl k chaosu. Jakékoliv domněnky wikipedistů jsou pouze domněnky a pro mě, jako pro arbitra, nemají žádný význam. Chcete-li mi dokázat vaše tvrzení, zpracujte statistiku G3ron1mových editací a předložte mi tvrdá data, pěkně do podsekce Důkazy Vbhubeneho. Statistika může být v době uzavření arbitráže klidně měsíc stará, to si myslím, že zas až tak moc nevadí, hlavně myslete na dead-line shromažďování důkazů, času na to bylo dost. Jinak Vaše poznámky začnu považovat pouze za plácání do kalné vody. --[[Wikipedista:Bodlina|Bodlina]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bodlina|diskuse]]) 16. 8. 2012, 09:17 (UTC)
::::Na podobné nesmysly nemám čas a také mně to vůbec nezajímá. Když už si jenom představí, kolik času teď věnuje Bazi, G3ron1mo nebo DeeMusil vyhledávání všeho, co kdo kdy řekl tak musím s povzdechem konstatovat: nemají nic lepšího na práci, než se soustřeďovat na kontroverzní výroky jiných wikipedistů? Vždyť vyhledávání musí věnovat možná celé dny. Bude snad AV podobné věci dávat do poměru? A abych pravdu řekl, já považuji některé vaše výroky také poněkud rozporuplné.
:::Chápu to tedy správně, že nevyhovíte požadavku zpravodaje a nevložíte řádně důkaz na stránku důkazů? [[Wikipedista:Okino|Okino]] ([[Diskuse s wikipedistou:Okino|diskuse]]) 16. 8. 2012, 07:33 (UTC)
8 878

editací

Navigační menu