Diskuse k Wikipedii:Žádost o arbitráž/G3ron1mo versus DeeMusil: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
→‎Žádost o dohledání G3ron1movi minulosti a identity: refaktorizace osobního útoku - žádám AV, aby těmto osobním útokům věnoval pozornost. Stránky arbitráže slouží k diskusi, ne k emotivním výkřikům pomocí šablon
m (→‎Žádost o dohledání G3ron1movi minulosti a identity: refaktorizace osobního útoku - žádám AV, aby těmto osobním útokům věnoval pozornost. Stránky arbitráže slouží k diskusi, ne k emotivním výkřikům pomocí šablon)
: Vaši žádost považuji za zhoubnou a potenciálně nebezpečnou, protože, nepřejí-li se dva wikipedisté stýkat se a kamarádit se i "v reálném světě", v ideálním případě by se jejich interakce měla omezit na věcné diskuze týkající se wikipedie samotné a obsahu článků. Filosofie či společenské postavení uživatelů je irelevantní. Zde jsou, bez ohledu na to, čím jsou jinde, wikipedisté se stejnými právy k zasahování do projektu. Budete-li chtít po G3ron1movi, aby odhalil, kým je, jak mohu vědět, že za týden nebudete chtít to samé po Bodlině, abyste porozuměl, proč myslím tak, jak myslím a co vlastně na Wikipedii dělám. Jak mohu vědět, že za měsíc nebude zavedeno pravidlo, že editor musí být starší 21 let, za půl roku to bude moci být jenom vysokoškolák - přeci nemůže editovat encyklopedii každý blbec, že - pak přijde zavedení seznamu povolených vyznání a filosofií pro editory a pak to tady můžeme rovnou celé zavřít. Možná to beru ad absurdum, ale Váš požadavek mi už sám o sobě připadá podobně absurdní. --[[Wikipedista:Bodlina|Bodlina]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bodlina|diskuse]]) 15. 8. 2012, 07:19 (UTC)
::Snad nežádám nic moc, když požaduji odkazy na některé, jím založené články? Já jsem podobnou informaci dal bez jakýchkoliv problémů, když jsem o to byl požádán ve zmiňované žádosti o komentář. Tak opravdu nevím v čem je problém aby kdokoliv ve svobodném světě sdělil svojí životní filozofii. To je v Nizozemsku zcela běžné a nikoho tam podobná žádost tak nepobouří jako vás Baziho nebo H11??? Nic zhoubného na podobné žádosti není. V prvé řadě je o to požádán G3ron1mo sám a může se k tomu vyjádřit. Samozřejmě s vámi souhlasím, že by se to nemělo nijak vynucovat.--[[Wikipedista:Vbhubeny|Vbhubeny]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vbhubeny|diskuse]]) 15. 8. 2012, 07:34 (UTC)
{{oú|{{Nekrmte trolly}}}}
:::V kontextu zpětného vysvětlení, že je požádán přímo G3ron1mo, je tedy značně zavádějící Vámi zvolený titulek tématu. Možná i jeho vlivem jsou reakce takové, že je vnímáte jako nepřiměřené. --[[Wikipedista:Bazi|Bazi]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bazi|diskuse]]) 15. 8. 2012, 08:21 (UTC)
:Vbhubený, tohle je už moc. Na takovou žádost odpovídat nebudu a považuji ji za velice nebezpečnou. Zvažuji, zda ji nebudu řešit i nějak jinak. --[[Wikipedista:G3ron1mo|G3ron1mo]] 15. 8. 2012, 08:46 (UTC)
8 878

editací

Navigační menu