Diskuse s wikipedistou:Portorico: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
:: Já také prosím, a důrazně, abyste další neplodné diskuse se mnou zanechal. Mne tak jako tak "nevyčerpáte", na to nemáte šanci. Jen krátce: Wikipedie není na to, aby se hledalo a na ni psalo kdeco negativního, dokonce pomlouvačného a přitom nedoloženého proti žijícím nebo zesnulým osobám. Tuto tendenci pozoruji u určité skupiny lidí už nějakou dobu, a nejsem sám. A jsem v mém postoji proti tomu důsledný. To sám dobře víte. Já bych mohl dát na přetřes na stránce správců, co všechno už v tomto směru bylo touto mně v obrysech jasnou skupinou lidí podniknuto, a to např. zrovna proti Klausovi. To si uvědomte. A moji stránku už prosím nenavštěvujte. Celkově: Vy mi dáváte doslova rozkazy, co mám dělat a nedělat, ovšem já je plnit nebudu. Správce dal určitou výzvu, ale to nebylo ultimatum, které z toho děláte Vy. Vy sám nerozhodujete o tom, jak má eventuální dohoda vypadat. Jsem zde také já, a mám právo na určitý postoj a také na odmítnutí dohody za dané situace. Takže já dohodu s Vámi v kauze "neoprávněná zmínka o Köcherovi v článku o Klausovi" odmítám. Ten článek zůstane bez jakékoliv zmínky o této kauze. To je moje stanovisko, a je to stanovisko oprávněné. Vy máte možnost o daném stavu věcí přemýšlet. Hezké Vánoce, --[[Wikipedista:Zbrnajsem|Zbrnajsem]] 22. 12. 2011, 17:54 (UTC)
::: ''...co všechno už v tomto směru bylo touto mně v obrysech jasnou skupinou lidí podniknuto...'' Vida. :) --[[Wikipedista:Portorico|Portorico]] 22. 12. 2011, 19:34 (UTC)
 
:::: Ale ano. Viz mj. kauza kolem nařčení VK z homosexuality. --[[Wikipedista:Zbrnajsem|Zbrnajsem]] 23. 12. 2011, 09:26 (UTC)
 
== Vyznamenání (2) ==

Navigační menu