Přeskočit na obsah

Diskuse s wikipedistou:Portorico: Porovnání verzí

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
(Nová sekce →‎Karel Köcher)
::Děkuji za vysvětlení. Chápu Vás, nicméně někteří kolegové by se s takovýmto argumentem nemuseli spokojit, protože ta souvislost opravdu nemusí být příliš zjevná a mohlo by to být považováno za vlastní výzkum či jinak neencyklopedické. Přitom reakce na Dukův dopis lze nalézt i jinde, se zřetelnější souvislostí. Např. [http://www.reflex.cz/clanek/zivot-a-styl/42894/ceske-elity-se-k-pochodu-homosexualu-stavi-jako-fanatici-vcetne-arcibiskupa-duky.html] nebo [http://web.volny.cz/noviny/komentare/clanek/~volny/IDC/175326/klaus-duka-francie-a-jeste-ratingy.html]. Ostatně na Dukův dopis reagoval i sám primátor, což lze v článku více rozvést. Jiná zajímavá souvislost, i když asi ne hodná Wikipedie: [http://mariapro.cz/2011/08/primator-prahy-svoboda-podporuje-homosexualy-ale-i-noc-kostelu/] --[[Wikipedista:Bazi|Bazi]] 19. 8. 2011, 12:16 (UTC)
:::Co myslíte, vážený kolego, že je úkolem tajemníka? Mj. jistě i dodávat šéfovi expertní podklady pro jeho veřejná stanoviska. Pokud Duka o Prague Pride napíše, že jde o "propagaci uvolněného životního stylu, který není zodpovědný, důstojný a krásný," a zároveň jeho tajemníkem je muž, kterému podle Schlidbergera brněnský biskup zakázal celebrovat v brněnské diecézi kvůli facebookovému mottu "Když do pekla, tak na pěkném koni," [http://www.sklenenykostel.net/j15/index.php?option=com_content&view=article&id=2314:a&catid=19:fejetony&Itemid=19] aniž by z toho Duka vyvodil nějaké závěry či to jakkoliv komentoval, tak je v tom jistý rozpor a informace o něm čtenářům wikipedie podle mě přináší novou podstatnou informaci o tom, že arcibiskupova veřejná a soukromá stanoviska v otázce tolerance ke GLBT orientaci se od sebe mohou lišit. --[[Wikipedista:Portorico|Portorico]] 19. 8. 2011, 12:51 (UTC)
 
:::: Zde jste se, kolego [[Wikipedista:Portorico|Portorico]], dopustil podivného výroku o arcibiskupovi Dukovi. Cituji: "Mám dojem, že vložená informace vhodně ilustruje skutečnost, že někteří kritikové Prague Pride, v tomto případě pražský arcibiskup, ale i jeho okolí, jehož úkolem je připravovat mu podklady pro jeho stanoviska, si počíná způsobem, který bývá označován jako pokrytecký. Podobný způsobem bývá často hodnocen i přístup Hradu k dané věci." A další Vaše poznámky zde. Váš postoj k Vám známé "kauze Köcher" a to vše "zde" svědčí o tom, že soustavně hledáte na konzervativních osobách a na tzv. Hradu něco, co byste jim mohl ze svého hlediska na cz:wiki vyčítat. To sem na Wikipedii ale nepatří. --[[Wikipedista:Zbrnajsem|Zbrnajsem]] 22. 12. 2011, 11:20 (UTC)
 
== Vyznamenání ==