Generál Grievous: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 417 bajtů ,  před 8 lety
m
rv
m (rv)
== Grievous jako generál ==
Grievous se zúčastnil bitvy na [[Geonosis]], kde rozpoutal [[masakr]]. Ten se však odehrál v skrytu katakomb pod komplexem hnízd arcivévody Poggla Nižšího. Vzápětí byl jmenován vrchním velitelem armády droidů a vnesl do války nový prvek - celé světy proměnil v obrovská jatka a zanechával krvavé stopy na [[Vnější Okraj|Vnějším okraji]].
Jsem gej a cela wikipedia je posrana jako ten kdo ji vytvoril
 
Jediové se sním poprvé setkali během bitvy na [[Hypori]]. Jeho protivníky bylo šest Jediů, včetně [[Ki-Adi-Mundi]]ho, [[Shaak Ti]] a [[Aayla Secura|Aayly Secury]]. Kromě těchto tří mistrů žádný nepřežil. Grevious utekl, když na něj [[legie]] [[klon]]ovaných [[voják]]ů spustila [[Křížová palba|křížovou palbu]].
]] z [[Coruscant]]u. Zažil přitom spoustu potíží, znovu se utkal s Shaak Ti a spolu s tuctem Magnagardistů, které osobně vybral, zabil další dva [[Jedi]]e, kteří chránili Palpatina. Během bitvy se také naskytlo odhalení, že své dvě ruce může rozdělit na čtyři a zaútočit čtyřmi [[Světelný meč|světelnými meči]] současně. Když s unášeným Palpatinem vbíhal do své lodi, sevřel mistr Jedi Obi - Wan kenobi jeho ocelový krunýř použitím [[Síla (Star Wars)|Síly]] tak, že mu zmáčkl vnitřnosti, proto generála celý zbytek života trápil [[astma]]tický [[kašel]]. Únos se vydařil, avšak Grievous netušil, že Sidious a Palpatin jsou tatáž osoba. Nechápe tedy, proč kancléře nemůže zavraždit.
 
Na podnět [[Darth Sidious|Dartha Sidiouse]] a [[Hrabě Dooku|Hraběte Dooku]] Grievous naplánoval a podnikl únos [[Palpatine|Palpatina]] z [[Coruscant]]u. Zažil přitom spoustu potíží, znovu se utkal s Shaak Ti a spolu s tuctem Magnagardistů, které osobně vybral, zabil další dva [[Jedi]]e, kteří chránili Palpatina. Během bitvy se také naskytlo odhalení, že své dvě ruce může rozdělit na čtyři a zaútočit čtyřmi [[Světelný meč|světelnými meči]] současně. Když s unášeným Palpatinem vbíhal do své lodi, sevřel mistr Jedi Obi[[Mace - Wan kenobiWindu]] jeho ocelový krunýř použitím [[Síla (Star Wars)|Síly]] tak, že mu zmáčkl vnitřnosti, proto generála celý zbytek života trápil [[astma]]tický [[kašel]]. Únos se vydařil, avšak Grievous netušil, že Sidious a Palpatin jsou tatáž osoba. Nechápe tedy, proč kancléře nemůže zavraždit.
 
Na jeho vlajkovou loď však již nad [[Coruscant]]em vnikli [[Anakin Skywalker]] a [[Obi-Wan Kenobi]] a kancléře osvobodili, přičemž přišel o život [[Hrabě Dooku]]. Grevious uprchl a nechal odstartovat všechny záchranné moduly. Plán na zabití dalších dvou Jedi ale nevyšel, Skywalker s křižníkem přistál na Coruscantu.
4 247

editací

Navigační menu