Julia Volkovová: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 55 bajtů ,  před 10 lety
úprava textu - encyklopedický styl
m (r2.7.1) (robot přidal: et:Julija Volkova)
(úprava textu - encyklopedický styl)
[[Soubor:Julia Volkova.jpg|thumb|Julia Volkovová]]
'''Julia Olegovna Volková''' ( * [[20. únor]]a [[1985]] [[Moskva]]) je jedna[[Rus|rus]]ká ze[[zpěvačka]], dvoučlenka členekdívčího dívčíhudebního skupiny[[Duo|dua]] [[t.A.T.u.]], známá jako '''Julia Volkovová'''. [[Hudební skupina|Skupina]] t.A.T.u. jsouje notoricky známé po celém světeznámá díkysvými úspěšnými hity. Julia je hudebními kritiky oceňovaná za nezaměnitelnou bravubarvu hlasu.
'''Julia Olegovna Volková''' ( * [[20. únor]]a [[1985]]) v Moskvě.
Julia je jedna ze dvou členek dívčí skupiny [[t.A.T.u.]], známá jako '''Julia Volkovová'''. t.A.T.u. jsou notoricky známé po celém světe díky úspěšnými hity. Julia je hudebními kritiky oceňovaná za nezaměnitelnou bravu hlasu.
 
== Životopis ==
Narodila se v Moskvě. Její otec je ruský úspěšný [[Podnikatel|podnikatel]] a businessman Oleg Viktorovič Volkov a matka kadeřnice Larissa Viktorovna Volkova. Již v 6. letech začala navštěvovat základní uměleckou školu, hru na [[Piano|piáno]] a [[herectví]]. V 11. letech přestoupila na uměleckou školu pro nadané talenty v Moskvě. Je hudebně a herecky vzdělaná a vystudovala Státní hudební a hereckou universitu v Moskvě. V roce 1999 vyhrála konkurz spolu s [[Lenou Katinou]] na ruské popové duo [[t.A.T.u.]]
Již v 6. letech začala navštěvovat základní uměleckou školu, hru na piáno a herectví. V 11.letech přestoupila na uměleckou školu pro nadané talenty v Moskvě.
Julia je hudebně a herecky vzdělaná a vystudovala Státní hudební a hereckou universitu Moskva.
V roce 1999 vyhrála konkurz spolu s [[Lenou Katinou]] na ruské popové duo [[t.A.T.u.]]
 
V současné době se Julia připravuje na sólovou dráhu stejně jako kolegyně [[Lena Katina]]. Děvčata se rozhodly pracovat dále na projektu Tatu ale přitom budovat sólovou dráhu zpěvačky.

Navigační menu