Mr. Know It All: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 1 423 bajtů ,  před 10 lety
 
== Recenze ==
Již před premiérou singlu měli zaměstnanci rádiích a nahrávacích společností možnost píseň slyšet. Recenze byly velmi pozitivní, vyzdvihovaly chytlavou melodii i zpěv Clarkson a bude se podle nich jednat o velký hit. Po premiéře 30. srpna 2011 přibylo jak pozitivních, tak negativních recenzí. Ty negativní kritizovaly podobnost s [[Just The Way You Are]] od [[Bruno Mars|Bruna Marse]]. Rovněž upozorňují na nedostatečné využití hlasových možností Clarkson a malý hitový potenciál.
 
MuuMuse.com dal písni hodnocení 4,5/5 a řekl: "...Majíce přidrzlý název i text ... může budit dojem, že Mr. Know It All je další lehce taneční, pop rocková, odmítavá hymna jako [[Since U Been Gone]] nebo [[I Do Not Hook Up]]. Není." a pokračoval: "...I když nemůžu píseň nazvat tak ''okamžitou'' jako její [Clarkson] největší hity (když nic jiného, tak kvůli tomu, co jsem od slečny Clarkson čekali posledních pár let), Mr. Know It All je úžasná odměna na začátek podzimu od umělce, který si více než zaslouží vládnout hitparádám. Jistý hit pro Clarkson? Rozhodně ano!" Top40.about.com píseň rovněž chválil: "Jediná negativní věc by mohla být, že píseň je natolik umírněná, že jakási schopnost posunout nás emotivně může být obětována. Ale to je velmi malý problém. Tohle [Mr. Know It All] je další klasická píseň Kelly Clarkson." I MTV.com singl chválilo: "Tato píseň je zřejmá práce Clarkson: odvážná a přímá, se silnou melodií a chytlavým refrénem."
Po premiéře 30. srpna 2011 přibylo jak pozitivních, tak negativních recenzí. Ty negativní kritizovaly podobnost s [[Just The Way You Are]] od [[Bruno Mars|Bruna Marse]]. Rovněž upozorňují na nedostatečné využití hlasových možností Clarkson a malý hitový potenciál.
 
Jako jedna z negativních recenzí pochází od RollingStones.com, kde ji ohodnotili 3/5: "Ve své poslední písni Clarkson zúžila její hlasový rozsah - žádné mocné tóny American Idol - a drze ovládá muže s několika dvojsmysly ('Zlato, nepůjdu dolů'), což dělá dojem R&B. Jediný problém? Bruno Mars chce svůj hit [[Just The Way You Are]] zpět."
 
== Text ==
Neregistrovaný uživatel

Navigační menu