Věda a technika mládeži: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 467 bajtů ,  před 11 lety
m (apostrofy)
Časopis je v nové podobě zaměřen výrazně komerčněji, přibývá mu postupně velký počet stran (i reklam) a dostává moderní grafický layout. Úspěšná transformace pod vedením tehdejšího šéfredaktora [[Dana Přibáně]] získává významný počet nových čtenářů, avšak nevede k návratu starých čtenářů a zpětnému rozšíření původního skalního jádra. Vydavatel se proto na jaře 2005 rozhoduje ještě více vsadit na nové čtenáře. Nový šéfredaktor [[Daniel Vrba]] zpočátku posunuje časopis ještě více k lifestylovému žánru, pro odpor skalních i některých nových čtenářů se však nakonec pouští do složitého hledání rovnováhy mezi požadavky nesourodé čtenářské obce, vydavatele a trhu. V současnosti je na časopisu více znát vliv britského Focusu.
Dvoučlenná redakce byla počátkem roku 2008 stále tvořena Danem Přibáněm a Danielem Vrbou, od jara roku 2008 je šéfredaktorem opět Dan Přibáň.
 
21.12.2009 bylo vydávání časopisu VTM Science jako měsíčníku ukončeno, aniž by to redakce oznámila čtenářům v posledním čísle roku 2009. Přesto si vydavatel stáhl nové předplatné od předplatitelů a nyní nabízí jako náhradu dodávky časopisu LIDÉ A ZEMĚ (nebo jiného titulu) a těm kteří pošlou písemnou výpověď nabízí vrácení peněz. VTM Sience má údajně nadále vycházet jako příloha časopisu ForMen čtvrtletně.
 
== Externí odkazy ==
Neregistrovaný uživatel

Navigační menu