Diskuse s wikipedistou:Jirka O.: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 1 030 bajtů ,  před 13 lety
(Nová sekce →‎Ahmadínežád)
 
:::Vpořádku, to se stane každému - já ve svých 52 letech blbnu každou chvilku - hlavně abychom se z toho nakonec nezbláznili ... ** Mějte se fajn ** --[[Wikipedista:MiroslavJosef|MiroslavJosef]] 4. 10. 2009, 10:22 (UTC)
 
== Ahmadínežád ==
 
Zdravím. V souvislosti "novými" informacemi o židovském původu prezidenta [[Mahmúd Ahmadínežád|Ahmadínežáda]] (viz včerejší Daily Telegraph [http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/iran/6256173/Mahmoud-Ahmadinejad-revealed-to-have-Jewish-past.html] a převzato Novinky.cz [http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/180577-iransky-prezident-ahmadinezad-ma-zidovske-koreny.html]) jsem si uvědomil, že už jsem informaci o původním jméně četl na české wiki dříve, ačkoli podle obou zmíněných deníků jde o zcela nové zjištění.
 
Protože tuto informaci jste dle historie vkládal na wiki Vy již v listopadu 2007, zajímalo by mě, odkud jste ji tehdy čerpal. Oba zmíněné články prezentují situaci tak, že Mahmúd Ahmadínežád své původní příjmení úzkostlivě tajil. Rád bych jim proto měl v ruce důkaz, že byla již delší dobu veřejně dostupná.
 
Děkuju za odpověď. [[Wikipedista:Glivi|Glivi]] 4. 10. 2009, 11:50 (UTC)
3 556

editací

Navigační menu