Projektová dokumentace: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odebrány 2 bajty ,  před 10 lety
m (robot přidal: ar:خطة)
''' Projekt '''
* '''DSP''' - [[Dokumentace pro stavební povolení]] - na jejím základě bude vydáno povolení ke stavbě, vypracovává se v náležitostech stanovených přílohou č. 1 vyhlášky 499/2006 Sb. Objednavatelem je investor. '''DOS''' - Dokumentace pro ohlášení stavby v případě, že není nutné [[stavební povolení]], je dle požadavku vyhlášky 499/2006 Sb. obsahově identická s dokumentací pro stavební povolení
* '''DZS''' nebo '''ZDS''' nebo-li '''TD''' - Dokumentace pro zadání stavby nebo-li Tendrová documentatacedokumentace (také '''DVZ''' - dokumentace pro výběr zhotovitele) - podklad pro [[výběrové řízení]] a stanovení ceny - sestavení tendrové/zadávací dokumentace. Objednavatelem je investor.
* '''DPS''' - Dokumentace pro provedení stavby - podklad pro provedení (realizaci) stavby, univerzální dokumentace bez ohledu na budoucího vybraného dodavatele. Objednavatelem je investor.
* '''RDS''' - Realizační dokumentace stavby - podklad pro provedení (realizaci) stavby upravena pro dodavatele stavby, dle jeho řešení, technologie a zpracování. Objednavatelem je investor nebo dodavatel.
Anonymní uživatel

Navigační menu