Wayne Static: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 2 466 bajtů ,  před 12 lety
m (robot přidal: uk:Вейн Статік)
 
==Život==
Narodil se v čtyřicetitisícovém městečku Muskegonu vve Michiganustátě Michigan, ale jeho domovským městem je [[Shelby]]. Jeho sestra a rodiče stále žijí v Muskegonu. Nyní žije, jako zbytek kapely, v Californii, v městečku Burbank, blízko L.A.
 
Když mu byly 3 roky, dostal dětskou kytaru, skutečnou dostal v sedmi. RokZačal brát lekce, které mohl zaplatit až za rok, potom, co vyhrál talentovou soutěž s písní ''Skip to My Lou', začal brát lekce. Začal studovat [[Western Michigan University]] v [[Kalamazoo]], patřil mezi nejlepší ze třídy, ale po dvou letech studia zanechal, protože neměl dostatek času věnovat se muzice. Než se stal zpěvákem živil se nejrůzněšími pracemi. Ještě před Static-X působil v kapele [[Deep Blue Dream]]. První kapela kterou založil se jmenovala Black Diamond, podle jednoho songu Kiss, a hrála všechny písně od Kiss. Nedávno oznámil svůj sólový projekt Pighammer, ale bude se mu věnovat až po dalším albu Static-X. Přibližně 7 let měl přítelkyni Vanessu, jejich vztah skončil překvapivě v létě 2007 a ještě překvapivěji se Wayne v lednu 2008 oženil v Las Vegas s (ex-)pornoherečkou Terou Wray.
 
==Funkce v kapele==
Je to zakladatel a frontmanem skupiny, vymýšlí i většinu textů a hudby. Ještě před Static-X působil v kapele [[Deep Blue Dream]].
Je to zakladatel a frontman skupiny, vymýšlí i většinu textů a hudby, v jednom dokonce prohlásil, že se cítí více jako skladatel, než hudebník. Je hlavním zpěvákem, hraje na kytaru a programuje. Spolu-produkoval všechna alba.
 
==Zajímavosti, koníčky==
Je vegetarián, jí jen rybí maso na Vánoce, nemá rád mléko, radši má pivo a whisky Crown Royal. Doma má 5 koček (Buttmunch, Pancake Face, Giesha, Mr. Big, Snowy), 2 psy (Lady a Brutus) a pár krys ve sklepě (Speedy, Jesus, and Jorge). Mezi jeho koníčky patří především teréní auta, které prohání skoro každý víkend v poušti, vlastní 2 Chevy a 2 Fordy, jednou se objevil na obálce jednoho motoristického magazínu. Svůj volný čas tráví především prací na teréňácích, opravování domu a psaní textů. Mezi jeho oblíbence patří hlavně Kiss, kteří ho inspirovali k tomu stát se rockovou hvězdou, při tvorbě zvuku Static-X ho ovlivnilo album Prodigy The Fat Of The Land, sám poslouchá kapely Journey a Skinny Puppy (ikona industrial metalu), říká, že má rád všechno kromě country. Jeho oblíbené filmy jsou: 2001 vesmírná odysea, Planeta opic, Vanilla Sky, The Shining, Old School. Oblíbené seriály: Rescue Me, Plastická chirurgie s.r.o., Přátelé. Občas spolupracuje i s jinýma skupinama např. videoklip X-Ecutioners a Silent Civilian, songy: Soil, Godhead, Skinny Pumpy, Dead Prez.
 
==Image==
Pěstuje si dlouhou bradku (zabralo 6 let jí vypěstovat), zkracuje si jí jen když se mu začne zamotávat do kytary. Dalším jeho význačným rysem jsou vlasy typicky postavené vzhůru, trvá mu přibližně 20 minut, než si je pomocí spreje a fénu postaví. K této image ho inspirovali dvě kapely (Sisters of Mercy a The Cure), které měl rád v 80tých letech. Měří 177cm s vlasy dolů a skoro dva metry s postavenými vlasy, tzn. že číro je dlouhé kolem 20cm, ale v poslední době si vlasy trochu zkrátil. Nemá žádné tetování, říká, že by to vypadalo hloupě v sedmdesáti. Nosí piercing v nose a náušnice.
 
Je vegetarián,jí jen rybí maso a nemá rád mléko.Prý si raději dá pivo a nebo whisky Crown Royal.Doma má 5 koček, 2 psy a pár krys ve sklepě. Šest let mu trvalo vypěstovat si dlouhou bradku,kterou si zastřihává jen tehdy, když se mu začne zamotávat do kytary.
 
{{Commons|Wayne Static}}
1

editace

Navigační menu