Root.cz: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 10 bajtů ,  před 11 lety
m (-smazaný obrázek)
K serveru už odedávna patří také [http://www.root.cz/butik butik], který nabízí tématické zboží jako jsou trička, mikiny, ručníky, tanga a další. Obvykle je na nich tučňák [[Tux]] či nápis [[Linux]]. Speciální edice „Fun with Root.cz“ pak nabízí trička s veselými „[[Geek|geekovskými]]“ nápisy.
 
Od [[říjen|října]] [[2005]] k serveru patří také pravidelný sobotní komiks, který humornou formou poukazuje na aktuální problémy nejen uvnitř linuxové komunity. [http://www.root.cz/serialy/komiks-cenek-a-karel/ Původní komiks] připravovala až do [[červenec|července]] [[2006]] známá komiksová dvojice [[Jojin&HedgeHog]]. [http://www.root.cz/serialy/komiks/ Pozdější komiks] pak připravoval [[Tomáš Kučera]] a po něm [[Petr Šimčík]].
 
K vizuální identitě Root.cz patří tvář muže s tmavými brýlemi, ve kterých se odráží pravděpodobně [[CUI|textový výstup]] nějakého programu. Je tajemstvím blízkých spolupracovníků, komu tvář patří. Identitu serveru po léta vytvářelo také tmavé ladění stránek, ale v nové verzi serveru (od [[31. leden|31. ledna]] [[2005]]) bylo nahrazeno světle šedým. Na přání komunity se tmavý vzhled vrátil po několika týdnech jako alternativní.
Neregistrovaný uživatel

Navigační menu