Diskuse s wikipedistou:RocketRanger: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
bez shrnutí editace
(→‎Řídící a řídicí: uzavřeme to tedy)
Bez shrnutí editace
 
Vážený kolego, pokud chcete něco řešit soukromě, neřešte to zde. Na změnami jste neuvažoval, jak dokládá vaše zdůvodnění v mailu (používáte jen jednu variantu) a vaše změny (které jsem zachytil) jsou čistým přepisem všech výskytů na jediný vámi preferovaný tvar, což je v rozporu s pravidly českého pravopisu. Považuji ze své strany věc za uzavřenou (chtěl jsem, abyste přestal hromadně měnit všechny výskyty). Nejsem policajt, abych po vás okamžitě uklízel. Pokud chyby nevidíte, nechte být alespoň zbytek Wikipedie a zaměřte se na opravu toho, co je evidentní. Děkuji a přeji pěkný den. --[[Wikipedista:Milan Keršláger|Milan Keršláger]] 19. 9. 2008, 18:51 (UTC)
 
:Že převádím všechny výskyty na jediný tvar jste si vzal do hlavy Vy. To já rozhodně nedělám. Tak např. zanechávám tyto tvary:
* [[Jaderná elektrárna Dukovany]] - tam zůstal odkaz Chladící věže.jpg, aby obrázek fungoval
* [[Albert Einstein]] - ...termodynamický cyklus chladící bez...
* [[Apoštolský administrátor]] - ...biskup řídící diecézi...
Problém může být když např. někdo popisuje leteckou nehodu a píše "řídící věž", tam je to pak dost nejasné a připouštím, že v takových případech jsem mohl udělat chybu. Ukažte mi konkrétní výskyt, kde jsem to udělal špatně a můžeme se o tom pobavit.
498

editací

Navigační menu