Dr. House: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 6 bajtů ,  před 13 lety
m
→‎Přehled: minioprava
m (→‎Přehled: Češtin :-))
m (→‎Přehled: minioprava)
Jelikož jsou Housovy teorie o pacientově nemoci často založeny na předpokladu nebo kontroverzním tvrzení, má často problémy získat souhlas od své vedoucí, ředitelky nemocnice [[Lisa Cuddy|Dr. Lisy Cuddyové]], k léčebným postupům, které považuje za nezbytné, zejména pak v situacích, kdy je postup velmi riskantní nebo eticky pochybný.
 
Cuddyová od House vyžaduje, aby trávil více času v klinice pro veřejnost. Během služby v této části nemocnice House pacienty ohromuje výstředním chováním a neortodoxními postupy, ale udělá dojem zároveň rychlou a přesnou diagnózou, přestože vypadá, že o ně nejeví zájem. Pochopení těchto jednoduchých problémů, kterým House na ambulanci čelí, mu často pomůže vyřešit hlavní případ.
 
V některých epizodách je nutné vniknout do pacientova domu, ať už s nebo bez jeho souhlasu, za účelem nalezení odpovědí či indicií, které by vedly ke zjištění diagnózy. Velkou část příběhu zabírá Housovo užívání Vicodinu a jiných drog, aby zvládal bolest, která pochází z infarktu jeho kvadricepsového svalu, který utrpěl před několika lety a po němž musí chodit s holí.
4 328

editací

Navigační menu