Diskuse:UFO: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 472 bajtů ,  před 7 měsíci
značky: Odpověď vizuální režim
značky: Odpověď zdrojový kód
 
:::::Udělal jsem zatím takovou zběžnou úpravu článku, vzhledem k tomu, že reference už jsou správně naformátované, odstranil jsem šablonu "Upravit". Ostatní šablony bych tam ponechal. Při podrobnějším čtení jsem narazil na více problémových pasáží, tak jsem je rovnou i odstranil. --[[Wikipedista:Carodejnictvionline|Carodejnictvionline]] ([[Diskuse s wikipedistou:Carodejnictvionline|diskuse]]) 9. 9. 2021, 12:02 (CEST)
::::::Dobrý den, dívám se, že za problémovou pasáž byla označena i ta má, která shrnovala článek Estimating Flight Characteristics of Anomalous Unidentified Aerial Vehicles (Kevin H. Knuth a kolektiv; 2019) z magazínu Entropy. Jedná se o magazín s impakt faktorem 2,587 (rok 2020) - nejde tedy o žádný konspirativní pseudo magazín. Pochopitelně problém mohl být ve vyznění - současně přiznávám, že jsem si nedal moc práce s hledáním protiargumentů a mohlo to působit (resp. působilo) jednostranně. Má smysl se to tam pokusit po úpravě vložit znovu? Ten článek dochází k závěrům, které jsem tam uvedl a je možné (zatím jsem nehledal), že nikdo se článek nesnažil vyvrátit, takže s hledáním protiargumentů se mohou rychle dostat do slepé uličky a omezit se na nepodložené obecné fráze o nepravděpodobnosti, neověřitelnosti apod. --[[Wikipedista:VaclavZavada|VaclavZavada]] ([[Diskuse s wikipedistou:VaclavZavada|diskuse]]) 8. 11. 2021, 03:41 (CET)
:::::::@[[Wikipedista:VaclavZavada|VaclavZavada]] Dobrý den, myslím, že pokud to nebude působit, jak jste sám napsal, jednostranně, neměl by býti problém s obnovením této části. Ale možná by bylo vhodné dohledat nějaké protiargumenty a celou sekci formulovat ve více encyklopedickém stylu. Přeji krásný den. --[[Wikipedista:Carodejnictvionline|Carodejnictvionline]] ([[Diskuse s wikipedistou:Carodejnictvionline|diskuse]]) 10. 11. 2021, 08:30 (CET)
1 159

editací

Navigační menu