Diskuse s wikipedistou:Jan Polák: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 1 726 bajtů ,  před 3 měsíci
(→‎Jarní Wikivšem: Odpověď.)
Tímto Ti udělujeme vyznamenání za úspěšné dokončení osobní výzvy Jarní Wikivšem. Gratulujeme a děkujeme za účast a za psaní článků nejen o českých hokejistech a kulturních památkách. :-) [[Wikipedista:KKDAII|KKDAII]] ([[Diskuse s wikipedistou:KKDAII|diskuse]]) 14. 6. 2021, 02:35 (CEST)
:{{Odpověď|KKDAII}} Děkuji. --[[Wikipedista:Jan Polák|Jan Polák]] ([[Diskuse s wikipedistou:Jan Polák|diskuse]]) 14. 6. 2021, 16:03 (CEST)
 
== Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994 – turnaj muži ==
 
Dobrý den, musím říct, že jsem z Vašeho smazání stránky pěkně rozčarovaný a to hned z několika důvodů:
*Prvně bych čekal, že před smazáním se obtěžujete alespoň napsat na mojí diskuzní stránku.
*Za druhé bych čekal nějaké lepší odůvodnění. To že se nekonal turnaj žen, tak smažeme turnaj mužů. Články o olympijských sportech jsou koncipovány v následné hierarchii Sport na OH (všeobecné informace o sportu) => Sport na konkrétních hrách (všeobecné informace o daném ročníku) => konkrétní disciplína na hrách (podrobné výsledky soutěže). Tudíž jsem vytvořil konkrétní soutěž a následně se chytal upravit [[Lední hokej na Zimních olympijských hrách 1994]].
*Za třetí bych čekal nějaké zhodnocení úrovně článku, kterému jsem věnoval několik hodin času, a zakomponování úprav do ponechaného článku (např. převedeny všechny zápasy na hokejbox2, doplnění ocenění). Minimálně bych prosil o uložení smazaného článku na [[Wikipedista:Puclik1/Pískoviště|pískoviště]], jelikož poslední verzi jsem si neukládal a nechci, aby vaším jedním klikem přišlo vniveč několik hodin mojí práce.
*Za čtvrté bych poprosil o obnovení smazané stránky. Zimní olympiádě se věnuji dlouhodobě, naposledy jsem dokončil všechny soutěže v curlingu a dal jim jednotný vzhled. Chtěl jsem pokračovat s ledním hokej, ale vaše počínání mi to znemožňuje.
Předem děkuji za odpověď a snad se dobereme nějakého řešení --[[Wikipedista:Puclik1|Puclik1]] ([[Diskuse s wikipedistou:Puclik1|diskuse]]) 26. 8. 2021, 07:50 (CEST)

Navigační menu