Wikipedie:Žádost o opatření: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 1 057 bajtů ,  před 8 měsíci
uzavření Žádosti o opatření, škrtnutí nevykonatelného opatření, typo
(uzavření Žádosti o opatření, škrtnutí nevykonatelného opatření, typo)
 
=== Projednávané žádosti ===
* [[Wikipedie:Žádost o opatření/Ivogusa]]
* [[Wikipedie:Žádost o opatření/Jan kozak]]
 
:* [[/David6679/]] – Kolegovi, který ovládá účet David6679, se na rok zakazuje editovat Wikipedii. V případě porušení zákazu pomocí prokázané loutky se lhůta restartuje. Kolegovi se do odvolání zakazuje používat alternativní účty (včetně bota).
:* [[/Tematické omezení pro uživatele Pavel Fric/]] – Kolega Pavel Fric má dovolen 1 revert denně (dva roky) a nejvýše tři příspěvky denně (max. velikost příspěvku 5 000 bajtů) na jedné diskusní stránce (dva roky). Kolega má zákaz editace článků Morava a Moravská vlajka (dva roky) a na jeden rok má zákaz editace diskusních stránek článků Morava a Moravská vlajka.
:* <s>[[/Chrzwzcz (2)/]] Kolega je povinen – v souladu s [[Wikipedie:Žádost o opatření/Chrzwzcz (2)|předchozím opatřením]] – prodiskutovávat změny týkající se sjednocování, ale nesmí vyhodnocovat konsens. Pokud nikdo nevyhodnotí závěr diskuse, tak za týden od posledního příspěvku v diskusi kolega požádá o vyhodnocení konsensu na [[Wikipedie:Nástěnka správců|Nástěnce správců]]. Nedodržení opatření je narušováním Wikipedie. Opatření platí jeden rok, v případě nedodržení se lhůta restartuje.</s> (opatření má být [https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedie:Arbitrážn%C3%AD_výbor/Odpovědna&diff=19293359&oldid=19263070 ingorováno])
:* [[Wikipedie:Žádost o opatření/Zákaz loutkových účtů pro wikipedistu Auvajs/]] – Kolegovi Auvajsovi se ukládá dodržovat (aplikovat na sebe) návrh závazného pravidla [[Wikipedie:Loutkový účet|Loutkový účet]] resp. jeho verzi k 23. 8. 2020 do doby, než bude komunitou schváleno jako pravidlo. Toto opatření platí do odvolání nebo do schválení pravidla o LÚ, podle toho, co nastane dříve. Porušení tohoto opatření se klasifikuje jako narušování Wikipedie.
:* [[/Ivogusa/]] Uživateli Ivogusa vyslovuje Arbitrážní výbor roční zákaz editace. (Do 6. ledna 2022) Uživatel Ivogusa má povinnost dokládat informace, které vkládá do článků o jednotlivých dnech (1. leden–31. prosinec) a jednotlivých letech (2020 a ostatní), věrohodnými zdroji, publikovanými hodnověrnými vydavateli, pomocí standardního způsobu uvádění zdrojů (tzv. referencí) tak, aby tyto vkládané informace byly z těchto zdrojů ověřitelné. V případě porušení tohoto opatření může být uživatel Ivogusa poprvé zablokován až na 24 hodin, při opakovaném porušení tohoto opatření nebo při obcházení bloku až na dvojnásobek předchozího bloku. Usvědčené loutky a IP adresy obcházející opatření budiž blokovány. IP adresy maximální délkou stanovenou pro IP adresy, loutky do odvolání. Opatření platí do odvolání.
 
== Archivované žádosti ==
* {{/Schváleno}} [[/Zákaz loutkových účtů pro wikipedistu Auvajs/]] – schváleno v alternativním znění
* {{/Nevyřešeno}} [[/Martin Urbanec/]] – nepřijato k projednávání
* {{/Schváleno}} [[/Ivogusa/]] – schváleno v alternativním znění
 
== Aktuálně platná opatření ==

Navigační menu