Diskuse:Desátek: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 609 bajtů ,  před 1 rokem
značka: editor wikitextu 2017
::Otázku, zda desátek chudých je či není relevantní pro novozákonní církve, neřeším. Řeším to, že sekce nadepsaná „Desátek chudých“ se od cca 8. odstavce zabývá úplně jinými tématy a spekulacemi (byť desátek chudých v nich taky několikrát zmiňuje).
::Použitím slova „sekta“ jsem se nezaobíral, takže absenci vyjádření k němu prosím nepovažujte ani za souhlas, ani za nesouhlas s vaším hodnocením.--[[Wikipedista:Shlomo|Shlomo]] ([[Diskuse s wikipedistou:Shlomo|diskuse]]) 6. 11. 2020, 07:52 (CET)
:::No dobrá tedy, jak doporučujete tuto část přepracovat? Text vychází z knihy, která je také jen souhrnem různých jinak zdrojovaných výzkumů. Jazyk možná není nejlepší, ale objem informací je tam slušný, rozebráno nezávisle a obšírně. Podle mého by stačilo zaobalit, že ten a ten k tomu říká to a to. Takový obal ale nelze psát v každé větě. Takže jak to doporučujete vy? Připomínám, že různé šablony nejsou řešením problému, ale mnohdy jen počátkem problému...--[[Wikipedista:Dee|Dee]] ([[Diskuse s wikipedistou:Dee|diskuse]]) 7. 11. 2020, 00:53 (CET)

Navigační menu