Multiplex (vysílání): Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odebráno 176 bajtů ,  před 1 rokem
m
doplnění Praha TV, odstranění starých informací (Regionální síť 4)
(→‎DVB-T2 multiplexy v Česku: Drobné opravy a aktualizace)
m (doplnění Praha TV, odstranění starých informací (Regionální síť 4))
#[[Regionální síť 2]] (dříve Multiplex B plus TVú – Vysílá na kanále 59 a z vysílačů [[Klimkovice]] a [[Hrabyně]], příděly má i pro [[Bruntál]], [[Krnov]] a [[Rýmařov]]. Obsahuje kanály LTV a [[TV Noe]].
#[[Regionální síť 3]] (dříve Multiplex ReVi) – Vysílá na kanále 32 pro [[Liberec]] a okolí a na kanále 46 pro [[Jablonec nad Nisou]] a okolí. Obsahuje kanály [[RTM TV]], [[TV Noe]], [[Regionalnitelevize.cz]] a [[Šlágr TV]]. Provozuje p. Ivo Brabec.
#[[Regionální síť 4]] provozovaná firmou [http://www.pdtv.cz/ Prague Digital TV] vysílá v Praze z vysílačů Ládví, Strahov a Zelený pruh na kanálu 46 v horizontální polarizaci. Kanál a vysílače převzala po zrušené městské síti (část Multiplexu 3). Provozovatelem je společnost Prague Digital TV vlastněná Leošem Pohlem. Multiplex obsahuje programyprogram [[TVPraha Metropol]], [[TV Noe]], [[Retro Music Television]], [[Regionalnitelevize.cz]] (vysílá v kódování MPEG-4), [[CS Mystery]] (taktéž vlastní Leoš Pohl) a [[ČT Sport]] HD (v MPEG-4)
# Regionální síť 5 – Vysílá ve Svitavách na kanále 35 a šíří vlastní program CMS TV
# Regionální síť 6 – Přidělen kanál 21 (horizontální polarizace, výkon 10W) [[Praha - Butovice]]. Bude šířit radniční televizi městské části [[Praha 13]] TV13

Navigační menu