Válka skladů: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odebráno 77 bajtů ,  před 2 lety
Styl, odkazy
m (Drobné úpravy)
(Styl, odkazy)
'''''Válka skladů''''' (v anglickém originále '''''Storage Wars''''', stylizováno jako '''''STORAGE WAR$''''') je [[Spojené státy americké|americká]] [[Televizní pořad|televizní]] [[reality show]], vysílaná od roku 2010 na stanici [[A&E]].
 
Celý pořad se odehrává v [[Kalifornie|Kalifornii]] s výjimkou pár dílů, které byly natočeny v sousedním státě [[Nevada]]. Existují ale také verze z jiných amerických států - ''Storage Wars: Texas'', ''Storage Wars: New York'', ''Storage Wars: Miami''. Svojí verzi má také [[Kanada]].
V Česku je pořad vysílán na stanici [[Nova Action]]. První čtyři řady byly premiérově vysílány v roce 2015.
 
CelýV pořadČesku seje odehrávápořad v [[Kalifornie|Kalifornii]]vysílán s výjimkouna pár dílů, které byly natočeny v sousedním státěstanici [[NevadaNova Action]]. ExistujíPrvní alečtyři takéřady verzebyly zpremiérově jinýchvysílány americkýchv států - ''Storage Wars: Texas'', ''Storage Wars: New York'', ''Storage Wars:roce Miami''2015. Svojí verzi má také [[Kanada]]. [[Nova Action]] vysílá také verze [[Válka skladů: Texas]] (všechny 3 série jsou v češtině) a [[Válka skladů: Kanada]]. (oběPořad sérieje vvysílán češtině)s českým [[Dabing|dabingem]].
 
<br />
V&nbsp;prvních 4&nbsp;sériích (série, které byly vysílané v&nbsp;ČR) se nejvíce vyskytovali tito kupující:
 
'''* Dave Hester''' - („Magnát“) Je to „záporák“, který neustále navyšuje ceny, přestože kóji ani nechce, ale chce aby někdo jiný zaplatil více. Také vytáčí ostatní kupující slovem ''YUUUP'', které vyslovuje pokaždé, když přihazuje na kóje. S ostatními kupujícími vychází velmi špatně. Hádky a rvačky jsou pro něj na denním pořádku a to nejen s ostatními kupujícími, ale i s [[licitátor]]y show.
 
'''* Darrell Sheets''' - („Hráč“) Kladná postava show, v oboru se vyzná. Jednou vydělal na jedné kóji rekordních 300&nbsp;000&nbsp;$. Na aukce většinou jezdí se svým synem Brandonem, kterého učí, jak se stát dobrým kupujícím.
 
'''* Jarrod Schulz''' - („Mladá Puška“puška“) Jezdí na aukce se svojí přítelkyní Brandi, která mu nedovoluje příliš utrácet. Jarrod její hranici většinou ale stejně poruší. Tak se to opakuje každou epizodu a dodává to seriálu komický prvek.
 
'''* Barry Weiss''' - („Sběratel“) Starší chlapík, který sbírá umělecké předměty a starožitnosti. Když nějaké v kóji uvidí, většinou tuto kójiji koupí i přesto, přestožeže následně prodělá.
 
Další kupující, které kteříje semožno občasv vyskytovalipořadu jsouvidět: '''Ivy Calvin''', '''Rene Nezhoda a Casey Lloyd''', '''Mark Balelo''', '''Nabila Haniss''', '''Jeff Jarred''', '''Herb Brown a Mike Karlinger''', '''Mark Harris a Matt Harris'''.
 
Celou aukcí provázejí a kóje prodávají licitátoři '''Laura a Dan Dotsonovi'''.
 
== Zdroje ==
1 517

editací

Navigační menu