Diskuse:Křehčené maso: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 383 bajtů ,  před 2 lety
bez shrnutí editace
(odp.)
Bez shrnutí editace
 
Obsah článku je kritizován v přednášce zde: https://www.youtube.com/watch?v=gtfdmrklA7U v 1:05:00. Obsah článku by měl být upraven, aby byl neutrální a přesný. [[Wikipedista:PavelSagittarius|PavelSagittarius]] ([[Diskuse s wikipedistou:PavelSagittarius|diskuse]]) 29. 9. 2019, 10:47 (CEST)
:Dobrý den, v daném odkazu vidím, že autorka přednášky kritizuje vhodnost zdroje a srovnává s anglickou Wikipedií, kde shledává, že zdroje jsou lepší. Autorka přednášky také tvrdí, že si nenechá místní editor sáhnout na článek a pokud někdo přepíše článek na základě lepších zdrojů, pak to původní editor vrátí na jeho verzi. Není to pravda, máte tak jako každý jiný editor [[WP:EsO|možnost článek doplnit a opravit]], vylepšit zdrojování i celkovou úroveň. Dokonce je silně doporučováno, abyste to udělal, pokud víte jak a máte na to dostatečné kapacity, a to zkrátka proto, že někdo jiný takové kapacity mít nemusí a článek tak může v tomto stavu zůstat i několik let. Je to princip, jak funguje každá z Wikipedií včetně anglické nebo české. Anglický článek také začínal od první verze. Pokud vaše editace nebudou narušovat některý z principů psaní článků na Wikipedii a budou celkově objektivní a povedou k lepšímu, původní autor článku je určitě vracet nebude a naopak je bude možná i dále rozvíjet. S pozdravem, --[[Wikipedista:Palu|Palu]] ([[Diskuse s wikipedistou:Palu|diskuse]]) 29. 9. 2019, 12:38 (CEST)
::Já tedy v historii článku žádné přepsání podle lepších zdrojů nevidím. Jestli měla paní na mysli [https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=K%C5%99eh%C4%8Den%C3%A9_maso&diff=9092414&oldid=9091424 tohle], tak je úplně v pořádku, že to bylo revertováno.--[[Wikipedista:Hnetubud|Hnetubud]] ([[Diskuse s wikipedistou:Hnetubud|diskuse]]) 29. 9. 2019, 21:41 (CEST)

Navigační menu