Windows 10: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 23 bajtů ,  před 1 rokem
(Revert 1 editace od uživatele 185.47.220.112 (talk): Rv. (TW))
značka: vrácení zpět
značky: editace z mobilu editace z mobilního webu
Windows 10 je standardně dostupný v těchto edicích:
* '''Home''' - verze pro domácnosti. Jedná se o ekvivalentní edici Windows 7 Home Premium a Windows 8 (Windows 8 Core).
* '''Pro''' - pro malé a střední firmy a pro IT profesionály. Jedná se o ekvivalentní edici Windows 7 Professional, nebo Windows 8 Pro. Funkčně vychází z Windows 8 Core a přidává funkce důležité pro podnikové sítě jako jsou funkce [[Služba vzdálené plochy|Vzdálená plocha]] a připojení do [[Doména Windows|Domény Windows]], [[Active Directory]] nebo online služby Azure Active Directory
* '''Enterprise''' - pro velké firmy. Jedná se o ekvivalentní edici Windows 8 Enterprise určené pro velké společnosti. Tato verze vychází z Windows 10 Pro a přidává další funkce pro správu a zabezpečení velkých sítí.
* '''Enterprise LTSC''' - Windows 10 [[Enterprise Long Term Servicing Channel (LTSC)]] <ref>{{en}}[https://docs.microsoft.com/en-us/windows/deployment/update/waas-overview Overview of Windows as a Service]</ref>, která neakceptuje aktualizace měnící zásadně funkcionalitu Windows (tzv. nové Buildy Windows). Windows 10 Enterprise LTSB 1607 by tedy nenabízela aktualizaci na Windows 10 Enterprise LTSC 1809.
Neregistrovaný uživatel

Navigační menu