Základní umělecká škola: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
→‎Povinná dokumentace: Doplnili jsme odkaz na školní informační software Klasifikace, který je na českém trhu již 17 let a využívá ho většina základních uměleckých škol.
značky: editace z Vizuálního editoru první editace
(→‎Povinná dokumentace: Doplnili jsme odkaz na školní informační software Klasifikace, který je na českém trhu již 17 let a využívá ho většina základních uměleckých škol.)
značky: editace z Vizuálního editoru možný spam
 
== Povinná dokumentace ==
Protože základní umělecké školy patří do sítě škol MŠMT, dává jim to možnost udržovat vysoký standard vzdělávání, mají však též povinnost u všech žáků a zaměstnanců vést povinnou dokumentaci. Mezi dokumenty patří školní matrika, třídní knihy, žákovské sešity, katalogy o průběhu vzdělávání, protokoly o přijímání žáků a komisionálních zkouškách, výkazy žáků a vyučovacích hodin, vysvědčení a další. Využívají tiskopisů [[SEVT]] nebo počítačových programů (Evidence žáků, PDZUŠ) a informačních systémů ([http://www.jphsw.cz/ Klasifikace], [[iZUŠ]], ). Nasazení počítačových programů a zvláště pak informačních systémů vede ke zvýšení efektivity při vedení počítačové dokumentace a umožňuje snížit náklady jinak vynaložené za klasické tiskopisy.
 
== Externí odkazy ==
7

editací

Navigační menu