Wikipedie:Žádost o opatření/Revize opatření Chalupa vs. Bazi: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
::: {{Re|Bazi}}, váš výše uvedený a jako vždy nepřiměřeně rozsáhlý elaborát je důkazem, že s vámi není možné žádný normální režim uskutečnit. Neustále taháte na světlo staré věci, ale pouze ty. co se Vám hodí (proč třeba taky nenapíšete, jak jste tvrdil, že jsem si hrál na arbitra atd). Sám jste svým rozborem počtu stížnotí na této stránce kouzlem nechtěného dokázal, že jste si na mě neustále stěžoval, a to i v době, kdy jsem již žádné stížnosti na Vás nepodával (nejhorším příkladem je stížnost na mojí reakci na vaše připomíny k mému návrhu na článek týdne, to bylo podle mne otřesný důkaz vaší nenávisti). Vy v sobě neustále živíte myšlenku, že Vám někdo chce ubližovat, a domníváte se, že proti vám kuji s jinými wikipedisty nějaké komploty (dalším děsivým pčíkladem je vaše reakce na mou gratulaci kolegoi Rosičákovi ke zvolení do AV). Nevím z čeho tyto pocity pramení u Vás, ale u jiných to je obvykle důkaz stihomamu. Místo, abyste se zamyslel, proč je zde uvedený váš návrh na opatření pro všechny nepřijatelný, obviňujete ostatní ze zaujatosti. S přáním hezkého dne --[[Wikipedista:Chalupa|Chalupa]] ([[Diskuse s wikipedistou:Chalupa|diskuse]]) 5. 4. 2019, 09:28 (CEST)
:::: Je něco, co se ve své křišťálově průzračné zlovolnosti vyrovná výslovnému vyjádření, že si Chalupa přeje, aby Bazi se znechucením odešel z Wikipedie??? Projeví Chalupa alespoň špetku chlapské cti a omluví se za ten výrok? Projeví a dokáže, že i když to tak tehdy upřímně myslel (to mi nikdo nevymluví), alespoň dnes už to tak nemyslí? Ne. „[[Wikipedie:Předpokládejte dobrou vůli|Pokud chcete, aby u Vás lidé předpokládali dobrou vůli, ujistěte se, že ji projevujete.]]“ „[[Wikipedie:Předpokládejte dobrou vůli|Toto pravidlo nevyžaduje, aby editoři pokračovali v předpokládání dobré vůle, i když jsou konfrontováni s důkazy opaku.]]“
:::: Rozbor stížností na nástěnce správců dokládá zcela jasně, že Chalupa si na mě stěžoval vícekrát než já na něj - a to přes jeho původnímupůvodní tvrzení o opaku. Do toho navíc ani nejsou zahrnuté všechny ty ŽOKy a jiné kalibry, které opakovaně používal ([[Wikipedie:Žádost o komentář/Možné překročení kompetencí arbitrážního výboru kolegou Bazi|3. 3. 2016]], [[Wikipedie:Žádost o komentář/Články o pornografii na Wikipedii|15. 5. 2017]]) a používá stále ([[Wikipedie:Žádost o komentář/Vymazání některých informací z článku Jaroslav Olša, jr.|2. 3. 2019]]). Kolik ŽOKů ve sporech s Chalupou založil Bazi? Slovy: nula. Ty přitom zatěžují a obtěžují komunitu mnohem víc než prosté nahlášení přestupku proti opatření na nástěnce správců.
:::: Chalupa projevil zcela explicitně přání vyštvat Baziho z Wikipedie. Napsal to otevřeně a jednoznačně. A taky intenzivně pracoval na hloubení příkopů. A teď se tu hodlá divit, že ty příkopy jsou stále vyhloubené, že se tak nějak samy od sebe nezasypaly? Co skutečně vstřícného nabízí k urovnání? Nic. To je ten problém. --[[Wikipedista:Bazi|Bazi]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bazi|diskuse]]) 5. 4. 2019, 11:39 (CEST)
 

Navigační menu