Vysoká škola ekonomická v Praze: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
Dizertační --> disertační
(→‎Reference: +link na seznam, i ti absolventi by se takto dali vyčlenit)
m (Dizertační --> disertační)
Studium v [[bakalář]]ských studijních programech trvá standardně 3 roky (6 semestrů), s možností bezplatného prodloužení o jeden rok, v [[inženýr]]ských studijních programech 2 roky (4 semestry), rovněž s možností bezplatného prodloužení o jeden rok. Škola nabízí řadu [[Ph.D.|doktorských]] studijních programů, jejichž standardní délka je tři až čtyři roky.
 
Mezi studijní povinnosti patří typicky oborově volitelné předměty, fakultně volitelné předměty, celoškolsky volitelné předměty, jazyková výuka, tělesná výchova a další. Studium je v každém cyklu zakončeno obhajobou vysokoškolské kvalifikační práce ([[Bakalářská práce|bakalářské]], [[Diplomová práce|diplomové]], [[DizertačníDisertační práce|dizertačnídisertační]]) a [[státní závěrečná zkouška|státní závěrečnou zkouškou]] z vybraných předmětů.
 
[[Absolvent]]i Vysoké školy ekonomické patří dlouhodobě mezi nejlépe odměňované absolventy v České republice,<ref>[http://www.lidovky.cz/nejvice-berou-po-studiu-ekonomove-nejmene-umelci-a-vy-pdn-/ln_veda.asp?c=A110214_202506_ln_veda_pks Lidové Noviny<!-- Bot generated title -->]</ref>.
514

editací

Navigační menu