Wikipedie:Všechno smazat, všechny zablokovat: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
- 3x IAR (revert), to se u ohně nekřičí, heslo samo o sobě ja nejvyšším pravidlem sektářů wiki, kterému IAR nesahá ani po kotníky, takže kdyby se to řvalo, tak se pouze devalvuje jeho magická síla
(+{{VfD}})
(- 3x IAR (revert), to se u ohně nekřičí, heslo samo o sobě ja nejvyšším pravidlem sektářů wiki, kterému IAR nesahá ani po kotníky, takže kdyby se to řvalo, tak se pouze devalvuje jeho magická síla)
Tato slova jsou běžně používána jako poslední argument, který vyjadřuje nepředstavitelnou touhu vládnout a ovládat. Jsou pronášena jako kultovní výzva k mazacím rejdům, lynčování a banování uživatelů, a co je snad nejhorší a nejodpornější, k ██████████████████ ! Je to sice neuvěřitelné, ale je to tak.
 
Jednou z jejich hlavních obětí je začátečník, který přijde a v dobré víře založí jeden z [[WP:FUJ|hodnotných]] článků. Klikaři však okamžitě přispěchají a se zarudlými obličeji a hřmotným řevem '''„VSVZ je všechny! Okamžitě!“''' se do nich pustí. Další častou obětí tohoto kryptofašisticko-komunisticko-Ku-Klux-Klan-<doplňte nenáviděnou ideologii či náboženství> hesla se stávají nebozí diskutující, kteří se pouze snaží hájit svobodu slova a projevu. S těmito je zacházeno vůbec nejhůř, jsou mučeni, lynčováni a nakonec upalováni na špičatých kůlech o půlnoci, za zběsilého křepčení klikařů kolem ohně a klikaři pořvávaje '''„[[WP:VVV|VVV]]! VSVZ! [[Wikipedie:IAR|IAR]]! [[Wikipedie:IAR|IAR]]! [[Wikipedie:IAR|IAR]]!“''' civí svými lačnými zraky na smažící se oběti, přemýšlejíce již o tom, koho dalšího by strčili na kůl!
 
== Podzemní hnutí odporu ==

Navigační menu