Ivan Langer: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odebráno 13 bajtů ,  před 2 lety
→‎Soukromá vysoká škola CEVRO institut: Opraven neozdrojovaný výraz označující CEVRO za špičkovou vysokou školu, což není nějak doloženo.
(→‎Soukromá vysoká škola CEVRO institut: Opraven neozdrojovaný výraz označující CEVRO za špičkovou vysokou školu, což není nějak doloženo.)
Značky: editace z mobilu editace z mobilního webu
Začátkem roku 2009 se mají podle ministra Langera vrcholoví úředníci studovat manažerský obor veřejná správa. Za studium jednoho úředníka by si škola podle předběžných odhadů mohla účtovat 160 tisíc korun. CEVRO je jednou ze škol, které lukrativní zakázku mohou v otevřeném výběrovém řízení získat.<ref>[Studium úředníků: byznys i pro Langera http://hn.ihned.cz/c1-25670330-studium-uredniku-byznys-i-pro-langera]</ref> Spojitost CEVRO a projektu Ministerstva vnitra ani žádné pochybení či zneužití tedy nebylo prokázáno.
 
CEVRO bylo původně založeno jako think tank pro [[Občanská demokratická strana|ODS]] v roce 1999 a podílelo se i na volebních kampaní [[Občanská demokratická strana|ODS]].<ref name="Tomas" /> Dnes patříje CEVRO Institut mezisoukromou špičkovévysokou soukromé školyškolou.{{Fakt/dne|20160712121224|}} Mezi další aktivity patří pořádání konferencí a seminářů, vydávání časopisu a publikací a zpracovávání odborných stanovisek.
 
=== Podezření z napojení na organizovaný zločin a trestní oznámení ===
Neregistrovaný uživatel

Navigační menu