Úřední deska: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odebráno 357 bajtů ,  před 4 lety
→‎Další subjekty: Novela zákona o VŠ (zákon č. 137/2016 Sb.) ukládá vysokým školám povinnost tyto údaje zveřejňovat ve veřejné části internetových stránek a nikoliv na úřední desce, viz §21, odst. 2, písm. h a §50, odst. 5.
m (odebrána Kategorie:Veřejná správa; přidána Kategorie:Administrativa za použití HotCat)
(→‎Další subjekty: Novela zákona o VŠ (zákon č. 137/2016 Sb.) ukládá vysokým školám povinnost tyto údaje zveřejňovat ve veřejné části internetových stránek a nikoliv na úřední desce, viz §21, odst. 2, písm. h a §50, odst. 5.)
=== Další subjekty ===
 
Mimo těchto samosprávných územních celků mají své úřední desky samozřejmě i jiné orgány [[veřejná správa|veřejné správy]], např. [[finanční úřad]]y, které takto minimálně zveřejňují své úřední hodiny a elektronickou adresu své podatelny a které tímto způsobem mohou i doručovat své písemnosti. A stejně tak další samosprávné instituce, např. [[vysoká škola|vysoké školy]] na své úřední desce vyvěšují seznam akreditovaných studijních programů, jejich členění na studijní obory, formy výuky a standardní doby studia, lhůtu a způsob podání přihlášek ke studiu a podmínky přijetí, včetně rámcového obsahu přijímací zkoušky a kritéria jejího vyhodnocení.
 
== Justiční úřední deska ==
Neregistrovaný uživatel

Navigační menu