Diskuse s wikipedistou:Valdemar/Archiv 2016: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
(→‎Rollback: rychlorevert byl v pořádku)
:::: Po dalším komentáři, že jste to vrátil schválně, jsem už vložil šablonu... Nevadí, kdybyste si to rozmyslel, víte, kam napsat. Je mi líto, že se na Wiki všichni musejí hádat, psát navzájem na NS o blok... Už několikrát jsem to musel ukončovat a ještě párkrát jistě budu. [[Wikipedista:OJJ|OJJ]], [[Diskuse s wikipedistou:OJJ|Diskuse]] 30. 7. 2016, 20:38 (CEST)
:::::Osobně bych byl rád, kdybych na nástěnku správců psát vůbec nemusel. Ještě jednou děkuji za zájem, aby to nevyznělo nějak arogantně, cením si toho. --[[Wikipedista:Vlout|Vlout]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vlout|diskuse]]) 30. 7. 2016, 20:40 (CEST)
::::::Já jsem vyvolal konflikt? A kdo mi začal psát na stránku? - '''citově vydírat správce Martina Urbance''' To myslíte vážně?! To je něco naprosto odporného, co vy děláte, fuj, styďte se člověče. Všechno, co jsem napsal, je pravdivé a stojím si za tím. Člověče vy musíte mít opravdu vážný problém, to je neuvěřitelné. A ten revert veškeré práce, místo jenom sporných věcí, jste taky udělal škodolibě. Ta škodolibost je tady vidě ve velkém množství. --[[Wikipedista:Khaan90|Khaan]] ([[Diskuse s wikipedistou:Khaan90|diskuse]]) 30. 7. 2016, 21:00 (CEST)
 
:Dobrý den, '''rychlý revert byl namístě''', toto už lze celkem dobře hodnotit jako lstivý vandalismus, kdy z korektního obsahu článku se v průběhu jeho rozšiřování mění původní správný obsah na zavádějící (např. přepisováním nominativu „doctor“ na genitiv „doctoris“, čímž se ve Wikipedii objevuje nesmyslný název titulu). A to se netýká jednoho článku, ale [https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Doktor_medic%C3%ADny&curid=15733&diff=13975690&oldid=13917423 řady]. Takže wikipedisté musí kontrolovat všechny úpravy. Když je na zanášení chybných tvarů jejich autor, kolega {{U|Khaan}}, upozorněn, oznamovatele odpálkuje a vyzve ho, ať to po něm opraví. S tím se zde setkáváme opravdu zřídkakdy.--[[Wikipedista:Kacir|Kacir]] 30. 7. 2016, 20:56 (CEST)
1 774

editací

Navigační menu