Diskuse:Roundup: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 479 bajtů ,  před 5 lety
→‎Potenciální přepracování: Díky za klidnější tón.
(→‎Potenciální přepracování: Díky za klidnější tón.)
:::Zklidněte, velmi prosím, Váš tón komunikace než dojde ke konfliktu. Zkuste odstup a klid. ''In 2012 Séralini sued Marianne magazine and journalist Jean-Claude Jaillet for defamation after they accused him of fraud. The High Court of Paris ruled in Seralini's favor in 2015.'' Nactiutrhání a pomluva je žalovatelná i v ČR, své názory proto formulujte lépe, aby jste se třeba Seralinimu, jménem wikipedie, nemusel veřejně omlouvat. Zpochybňovaná chyba - vybraný kmen potkanů - je navíc běžně používán při podobných testech které prováděl Séralini. Nezastávám se jej, jistě půjde najít vhodná formulace která shrne negativa i pozitiva studie v hesle. --[[Wikipedista:I.Sáček, senior|I.Sáček, senior]] ([[Diskuse s wikipedistou:I.Sáček, senior|diskuse]]) 18. 6. 2016, 10:27 (CEST)
:::: Věřím, že každý soudný člověk si z článku o důvěryhodnosti osoby G.-E Séraliniho udělá vlastní názor. Nemá smysl opakovat argumenty, které jsou v článku přehledně uvedeny, když si pak stejně selektivně přečtete dvě věty, které podporují "vaši pravdu". --[[Wikipedista:Vojtěch Dostál|Vojtěch Dostál]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vojtěch Dostál|diskuse]]) 18. 6. 2016, 11:19 (CEST)
::::: Díky za klidnější tón. Ano, věřím tomu že je třeba aby si každý udělal názor který by nebyl ovlivněn "think tankem" Monsanto ani zelenými fanatiky. Já osobně nemám žádný názor ohledně jeho věrohodnosti. Žádnou pravdu. Pouze názor že například Séraliniho studie by měla být zmíněna v hesle. Mějte se. --[[Wikipedista:I.Sáček, senior|I.Sáček, senior]] ([[Diskuse s wikipedistou:I.Sáček, senior|diskuse]]) 18. 6. 2016, 11:38 (CEST)

Navigační menu