Scary Movie 3: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 68 bajtů ,  před 7 lety
bez shrnutí editace
m (+kat)
Bez shrnutí editace
Na farmě nedaleko [[Washington, D.C.|Washingtonu]] probudí Toma Logana ([[Charlie Sheen]]) jekot Sue Loganové - jeho dcery. Venku se potká se svým bratrem Georgem ([[Simon Rex]]), který mu řekne, že se psi chovají divně (hrají si na Caesara, kouří vodní dýmku a řídí traktor). Pak oba muži objeví velké kruhy v obilí. Při pohledu zeshora je tam napsáno "ATTACK HERE" ("ZDE ZAÚTOČIT").
 
Ve Washingtonu jde Cindy Campbellová ([[Anna Faris]]) vyzvednout svého synovce Codyho do školy, kde dělá učitelku její kamarádka Brenda Meeksová ([[Regina Hall]]). Seznámí se tam s Georgem Loganem, který jde vyzvednout svou neteř, a pozve ji na rapové klání, kterého se bude účastnit. Na tomto klání dělá porotce i [[Simon Cowell]], který hraje sám sebe, a je zastřelen za svá hodnocení. Cindy pak jde k Brendě domů a ta jí říká, že nedávno viděla vraždící videokazetu. Brenda si náhlez infarkt, aledělá tensrandu že ji krvácí z jennosu předstíráatd. Opakuje to pak ještě několikrát, nakonec se na televizní obrazovce obleví kruh začné z televize téct voda je na ní studna opravdu vyjde dívka z videokazety azáhy vkročí do místnosi BrenduaBrendu zabije, ta volá Cindy o pomoc do kuchyně, ale ta už jí nevěří, že umírá. Cindy ase dívkadiví seže pakje potkajívšude voda a Cindyza gaučem objevíleží mrtvoubrenda Brendumrtvá.
 
Na Brendině pohřbu získá Cindy videokazetu,doma kterouji Brenda vidělashlédne a vezmepotom si ji domů, kde ji omylem zhlédnei její synovec. Cindysi se rozhodnepustí, že musí tuto záhadu vyřešit. Cindy s ní jde k vědmě, které se říká tetě Shaneequa ([[Queen Latifah]]), která na pásce odhalí schovaný maják a pak bojuje s dívkou z kazety. Cindy maják najde, kde se setká s architektem, který jí vylíčí skutečný příběh dívky z pásky a jak se kazeta dostala na svět. Mezitím se v [[Bílý dům|Bílém domě]] prezident Harris ([[Leslie Nielsen]]) obává invaze mimozemšťanů. Kvůli tomu spolu se svým agentem začnou hledat Cindy, která o tom předtím varovala ve zprávách.
 
Doma Cindy zjistí, že televizní stanice, ve které pracuje bude vraždící film pouštět na obrazovce, a tak ho uvidí mnoho lidí, kteří se tak dostanou do nebezpečí. Cindy se tak vydá na Loganovu farmu, o které si myslí, že se tam objeví mimozemšťané. Na farmě se všichni schovali do sklepa, pak jdou ale muži znovu ven bojovat s mimozemšťany. Nakonec ale, spolu s prezidentem Harrisem, zjistí, že mimozemšťané nejdou Zemi napadnout, ale chtějí zničit dívku z videokazety, protože také viděli její video.
== Odkazy ==
=== Související články ===
* [[Scary Movie]] 1
* [[Scary Movie 2]]
* [[Scary Movie 4]]
Neregistrovaný uživatel

Navigační menu