Diskuse:Václav Klaus: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 2 258 bajtů ,  před 6 lety
:::: Kolego, nemá cenu zde polemizovat se Sorosem, zpochybňovat jeho osobnostní kvality nebo spekulovat o jeho důvodech. Zde se pracuje se zdroji a s fakty. Doložitelným faktem je, že Soros takto o Klausovi hovořil. Chceme-li zkoumat více, co tím chtěl říci a proč, tak hledejme další zdroje, kde se o tom píše. Domněnkami nic nevyřešíme. --[[Wikipedista:Bazi|Bazi]] ([[Diskuse s wikipedistou:Bazi|diskuse]]) 6. 10. 2014, 12:09 (UTC)
:::::Soros je nedůvěryhodný zdroj ohledně Klause. A Vy, Bazi, jste se zde zapletl do začarovaného kruhu, z kterého se sám nechcete vymotat. Klaus a jenom Klaus a pořád ten zlý Klaus, už od roku 2011. --[[Wikipedista:Zbrnajsem|Zbrnajsem]] ([[Diskuse s wikipedistou:Zbrnajsem|diskuse]]) 7. 10. 2014, 04:24 (UTC)
::::: Je mi úplně jedno, co vedlo Sorose k urážce typu "idiot tržního fundamentalismu", nebudu zkoumat. Toto je článek o Klausovi, ne o Sorosovi. Je třeba předložit relevantní zdroj nebo bude mazáno, protože to co říká Soros (i kdyby to byl ředitel zeměkoule), k předmětu článku relevantní není, protože je to evidentně myšleno jako urážka. To pravidla o článcích o žijících lidech zakazují. Naopak to co říká Macháček, to možná jako zdroj pro nějaké tvrzení sloužit může, proto jsem ho tam ponechal, i když text je/bylo/bude třeba přepracovat a i když spíše říká co Klaus není, než co Klaus je. Pro tvrzení, zda Klaus je tzv. tržní fundamentalista neexistují věrohodné zdroje a bylo by pomalu načase se s tím smířit a neobhajovat neobhajitelné. Je to výmysl, nálepka havlistů humanistů a pesudohumanistů a jiných levičáků, pojem, který ani nemá článek na české Wikipedii, natolik je u nás bezvýznamný. Naopak anglická Wikipedie to hned první větou definuje: '''is a pejorative term''' applied to a strong belief in the ability of laissez-faire or free market policies to solve most economic and social problems. Rozumí tomu všichni? "is a pejorative term", znamená, že JE TO '''SPROSTÝ VÝRAZ''' a '''NADÁVKA'''. Je třeba si uvědomit, že prosazovat do Wikipedie pejorativní ozančení bývalého prezidenta ČR vyřčené jeho IMO nepříliš soudnými odpůrci není optimální. Porušuje to [[WP:VZ]] a i další pravidla. A to již podruhé. To je recidiva. Prvně to byla Kikina, a teď tohle. Je třeba s tím '''přestat''' a věnovat se něčemu produktivnějšímu. Je třeba si uvědomit, že podobné pokusy Wikipedii škodí. Pokud vám je tedy bazi osud Wikipedie milý tak, jak [https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedie%3AN%C3%A1st%C4%9Bnka_spr%C3%A1vc%C5%AF&diff=11903743&oldid=11901814 píšete na nástěnce správců], jistě to smažete sám, abyste spor ukončil a uvolnil tak ruce hned několika Wikipedistům. V opačném případě založím ŽoK jak mi doporučil správce tamtéž, nikoliv pouze k tématu článku, ale k této recidivě, kterou lze v tomto článku zdokumentovat, jako obranu, aby se neopakovala

Navigační menu