Multiplex (vysílání): Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odebráno 28 bajtů ,  před 8 lety
bez shrnutí editace
# [[Regionální síť 1]] - Na kanále 29 pokrývá [[České Budějovice]] a jejich okolí, kanál 46 pokrývá [[Příbram]], kanál 30 [[Kamýk nad Vltavou]] a kanál 30 [[Plzeň]]. Má přidělené i kanály pro Prahu a Hloubkov. Obsahuje kanály [[Regionalnitelevize.cz]] (všechny vysílače), [[TV Noe]] (všechny kromě Plzně), [[Óčko]] (České Budějovice), TV Kamýk (Kamýk nad Vltavou), [[TV Fonka]] (Příbram), [[Retro Music Television]] (Příbram a Plzeň), [[Šlágr TV]] (České Budějovice a Příbram) a Plzeňská 1 (část vysílání [[TV8]] jen v Plzni). Provozuje p. Ivo Brabec.
# [[Regionální síť 2]] (dříve Multiplex B plus TVú – Vysílá na kanále 59 a z vysílačů [[Klimkovice]] a [[Hrabině]], příděly má i pro [[Bruntál]], [[Krnov]] a [[Rýmařov]]. Obsahuje kanály LTV a [[TV Noe]].
# [[Regionální síť 3]] (dříve Multiplex ReVi) – Vysílá na kanále 32 pro [[Liberec]] a okolí a na kanále 46 pro [[Jablonec nad Nisou]] a okolí. Obsahuje kanály [[RTM TV]], [[TV Noe]], [[Regionalnitelevize.cz]], a [[Šlágr TV]] a [[Retro Music Television]]. Provozuje p. Ivo Brabec.
# [[Regionální síť 4]] - Vysílá v Praze z vysílačů Ládví, Strahov a Zelený pruh na kanálu 46 v horizontální polarizaci. Kanál a vysílače převzala po zrušené městské síti (část Multiplexu 3). Provozovatelem je společnost Prague Digital vlastněná Leošem Pohlem. Multiplex obsahuje programy [[TV Metropol]], [[TV Noe]], [[Retro Music Television]], [[Regionalnitelevize.cz]] (vysílá v kódování MPEG-4), [[Kino Svět]] (taktéž vlastní Leoš Pohl) a [[ČT Sport]] HD (v MPEG-4)
# Regionální síť 5 - Vysílá ve Svitavách na kanále 35 a šíří vlastní program CMS TV
Neregistrovaný uživatel

Navigační menu