Wikipedie:Žádost o opatření/Zákaz vzájemného vyjadřování k osobě - Lenka64 a Okino: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
::Ale kdepak... to není o nedostatku argumentů... to je spíš o bezmocnosti... neudělám nic s člověkem, který mi ničí práci a jěště vykřikuje jak je mu ubližováno, když mu v tom chci zabránit (a že těch neutrálních upozornění z mé strany k Lalině bylo hodně)....neudělám nic s Okinem, který začíná každou větu "Ona lže..." .... ok... je to jenom wikipedie... mám o ní svou představu... svůj styl komunikace těžko změním a navíc je to dobrovolná aktivita a nic mne nenutí dělat v kolektivu, který mou práci ničí a nechci ani mlčet k věcem, které ji, dle mého poškozují. To je všechno. --[[Wikipedista:Lenka64|Lenka64]] ([[Diskuse s wikipedistou:Lenka64|diskuse]]) 8. 4. 2013, 12:09 (UTC)
::: Přesně, je to dobrovolná práce, i pro ty co na ně "vyjedete". Podle mě uděláte mnohem víc s člověkem co Vám ničí práci, když to uděláte slušně. Naopak mu vezmete argument o tom, že mu někdo ubližuje ale musí řešit daný problém sám o sobě...jak se říká: "vy, vole se dost těžko říká". Jak jsem řekla, tady se neřeší to jesli jste v těch situacích měla pravdu, ale jen a jen forma. A není pravda, že svojí komunikaci nemůžete změnit. Můžete a ve většině přídadů je Vaše komunikace naprosto OK. Bohužel ale počet lapsů se nahromadil a ve vztahu k Okinovi prostě vidíte "rudě". Celé opatření není vůbec o tom, že Vás tu někdo chce vyhánět: jen Vám odpískáme fauly a odizolujeme Vás od Okina. O nic víc nejde - aspoň pro mě. Nikdo Vás tu nechce trestat za Vaše názory. A pokud chcete k něčemu dodat upřesňující věcné údaje (např. Lálina), tak to udělejte - já Vás poslouchám a jsem tu od toho ale fakt mi to moc neusnadňujete.--[[Wikipedista:Verosusa|Verosusa]] ([[Diskuse s wikipedistou:Verosusa|diskuse]]) 8. 4. 2013, 12:37 (UTC)
:::: Nezlobte se, ale fakt nic rozebírat nechci... natož vytahovat co mi kdo kde udělal před 5 lety... odpovědnosti za své činy se nezříkám... proto jsem už psala, ať to opatření přijmete. S pozdravem --[[Wikipedista:Lenka64|Lenka64]] ([[Diskuse s wikipedistou:Lenka64|diskuse]]) 8. 4. 2013, 12:48 (UTC)
 
== Alternativní návrhy arbitrů ==

Navigační menu