Soubor:Václav Vavrinec Reiner 002.jpg

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Původní soubor(1 576 × 1 841 pixelů, velikost souboru: 205 KB, MIME typ: image/jpeg)

Popis[editovat]

Tvůrce
Název
Autoportrét
Druh objektu malba
Datum cca 1725
Technika olej na plátně
Q296955/Q4259259
Rozměry Výška: 67 cm; Šířka: 57 cm
Zdroj/Fotograf The Yorck Project () 10.000 Meisterwerke der Malerei (DVD-ROM), distributed by DIRECTMEDIA Publishing GmbH. ISBN: 3936122202.
Svolení
(Užití tohoto souboru)
[1]
Další verze

Licence[editovat]

Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Bylo zjištěno, že u tohoto souboru nejsou známa žádná omezení daná autorským právem a právy s ním souvisejícími.

Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo.

Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.
Public domain
The work of art depicted in this image and the reproduction thereof are in the public domain worldwide. The reproduction is part of a collection of reproductions compiled by The Yorck Project. The compilation copyright is held by Zenodot Verlagsgesellschaft mbH and licensed under the GNU Free Documentation License.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná21. 5. 2005, 05:06Náhled verze z 21. 5. 2005, 05:061 576 × 1 841 (205 KB)File Upload Bot (Eloquence){{Painting| |Title=<br /> ** ''de:'' Selbstporträt, Oval |Technique=<br /> ** ''de:'' Öl auf Leinwand |Dimensions=<br /> ** ''de:'' 67 × 57 cm |Location=<br /> ** ''de:'' Prag |Country=<br /> ** ''de:'' Tschechien (Böhmen) |Gallery=<br /> ** ''de:'' N

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki: