Soubor:Scrotum humanum.jpg

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Scrotum_humanum.jpg(614 × 424 pixelů, velikost souboru: 58 KB, MIME typ: image/jpeg)

Popis

Popis
English: Cover of Robert Plot's Natural History of Oxfordshire, 1677 (right), and illustration of a fossilized lower extremity of a Megalosaurus femur (left) taken from that book. The bone was described by Richard Brookes in 1763 and jokingly named Scrotum humanum
Datum
Zdroj Robert Plot () Natural History of Oxfordshire, Oxford Retrieved from [1]
Autor Robert Plot, Michael Burghers

Licence

Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo.

Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná1. 8. 2005, 05:17Náhled verze z 1. 8. 2005, 05:17614 × 424 (58 KB)GdrCover of Robert Plot's ''Natural History of Oxfordshire'', 1677 (right), and illustration of a fossilized lower extremity of a ''Megalosaurus'' femur (left) taken from that book. The bone was described by Joshua Brookes in 1763 and jokingly named ''Scrotu

Tento soubor používá následující stránka:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki: