Soubor:Peter Mandelson, September 2008.jpg

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Původní soubor(3 455 × 2 505 pixelů, velikost souboru: 515 KB, MIME typ: image/jpeg)

Popis

Pozice fotografa39° 01′ 40,27″ S, 117° 43′ 32,58″ V Kartographer map based on OpenStreetMap.Tento snímek a mnohé další na: OpenStreetMap - Google Earthinfo
Popis
English: Peter Mandelson, British politician and European Trade Commissioner, at the World Economic Forum Annual Meeting of the New Champions in Tianjin, China.
Datum
Zdroj Peter Mandelson - Annual Meeting of the New Champions Tianjin 2008
Copyright World Economic Forum (www.weforum.org) / Natalie Behring
Autor World Economic Forum on Flickr

Licence

This image has been posted to Flickr by the copyright holder, the World Economic Forum. The photo is licensed as:

w:cs:Creative Commons

uveďte autora zachovejte licenci

Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 2.0 Generic
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
  • zachovejte licenci – Pokud toto dílo jakkoliv upravíte nebo použijete ve svém díle, máte povinnost výsledek své práce šířit pod stejnou nebo slučitelnou licencí.

OTRS Wikimedia

Toto dílo je svobodné a může ho kdokoli užívat pro jakýkoli účel. Pokud si přejete tento obsah užít, nemusíte žádat o svolení, pokud dodržíte všechny licenční požadavky uvedené na této stránce.

Wikimedia obdržela e-mail s potvrzením, že držitel autorských práv souhlasil se zveřejněním za podmínek uvedených na této stránce. Tuto zprávu zkontroloval člen OTRS a uložil ji v našem archivu svolení. Ke komunikaci mají přístup důvěryhodní dobrovolníci v záznamu #2008032810015671.

Pokud máte dotazy k archivované komunikaci, použijte prosím nástěnku OTRS.


Odkaz na záznam: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2008032810015671


Checked copyright icon.svg This image was originally posted to Flickr by World Economic Forum at https://www.flickr.com/photos/15237218@N00/2891352021. It was reviewed on by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-sa-2.0.

Personality rights
Přestože je toto dílo pod svobodnou licencí nebo volné, může být jeho užití omezeno zákony na ochranu osobnosti vyobrazených osob, pokud s takovým užitím nesouhlasily. V těchto případech vás může ochránit model release nebo jiný doklad o souhlasu. Přestože to není jeho povinnost, může vám se získáním takového dokladu pomoci uživatel, který soubor načetl. Více informací se dočtete v našem vyloučení odpovědnosti.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná2. 11. 2008, 15:43Náhled verze z 2. 11. 2008, 15:433 455 × 2 505 (515 KB)Mattbr{{Information |Description={{en|Peter Mandelson, British politician and European Trade Commissioner, at the World Economic Forum Annual Meeting of the New Champions in Tianjin, China.}} |Source=[http://www.flickr.com/photos/worldecon

Tento soubor používá následující stránka:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki:

Metadata