Soubor:Major ridge.jpg

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Major_ridge.jpg(395 × 445 pixelů, velikost souboru: 47 KB, MIME typ: image/jpeg)

Popis[editovat]

Popis
English: Portrait of Major Ridge by Charles Bird King, 1838, J. T. Bowen's hand-colored lithograph after Henry Inman, Museum of Early Southern Decorative Arts
ᏣᎳᎩ: ᎠᏂᏯᏩᏍᎩ ᏄᎬᏫᏳᏒ ᏣᎴᎩ
Datum
Zdroj http://mesda.org/item/collections/major-ridge-d-1839/20440/
Autor J. T. Bowen after Henry Inman

Licence[editovat]

Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Bylo zjištěno, že u tohoto souboru nejsou známa žádná omezení daná autorským právem a právy s ním souvisejícími.

Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo.

Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná11. 12. 2005, 19:02Náhled verze z 11. 12. 2005, 19:02395 × 445 (47 KB)Walden69Portrait of Major Ridge by Charles Bird King, 1834 The two-dimensional work of art depicted in this image is in the public domain in the United States and in those countries with a copyright term of life of the author plus 100 years. This photograph of t

Na soubor odkazuje tato stránka:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki: