Soubor:Hgk.png

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Původní soubor(1 040 × 561 pixelů, velikost souboru: 35 KB, MIME typ: image/png)

Popis
English: This is a new version (PNG instead of JPEG) of the original screenshot Hgk.jpg, created by me with ImageMagick ("import") and released to the public domain. This Hgk instance shows part of the Mercurial sources' changesets from the official repository. I tried to select the same part of the changeset tree as in the original screenshot, as it nicely shows how Hgk is able to visualize the branching (and merging) tree structure.
Datum (datum prvotního načtení souboru)
Zdroj Na Commons přeneseno z en.wikipedia.; transfer was made by User:Gbmodern.
Autor Sebastian Goll na projektu Wikipedie v jazyce angličtina

Licence

Public domain Sebastian Goll na projektu Wikipedie v jazyce angličtina, autor tohoto díla, jej uvolnil jako volné dílo, a to celosvětově.
V některých zemích to není podle zákona možné; v takovém případě:
Sebastian Goll poskytuje komukoli právo užívat toto dílo za libovolným účelem, a to bezpodmínečně s výjimkou podmínek vyžadovaných zákonem.

Původní historie souboru

Původní stránka s popisem souboru byla zde. Všechna následující uživatelská jména odkazují na projekt en.wikipedia.
  • 2006-09-21 02:22 Sebastian Goll 1040×561× (36200 bytes) This is a new version (PNG instead of JPEG) of the screenshot, created by me with ImageMagick ("import") and released to the public domain. The program shows part of the Mercurial sources' changesets from the repository http://www.selenic.com/hg/. I tried

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná19. 9. 2009, 14:38Náhled verze z 19. 9. 2009, 14:381 040 × 561 (35 KB)Unitof{{Information |Description={{en|This is a new version (PNG instead of en:JPEG) of the original screenshot Hgk.jpg, created by me with en:ImageMagick ("import") and released to the public

Tento soubor používá následující stránka:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki: