Soubor:Badevorrichtung15.jpg

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Původní soubor(480 × 640 pixelů, velikost souboru: 156 KB, MIME typ: image/jpeg)

Popis

Popis

Details from a Spa in Hot Springs Arkansas. The wooden object over the tub is to help handicapped or obese people to enter the bathtub.

Datum
Zdroj Wolfgang Beckers
Autor Wolfgang Beckers
Svolení
(Užití tohoto souboru)
OTRS Wikimedia

Toto dílo je svobodné a může ho kdokoli užívat pro jakýkoli účel. Pokud si přejete tento obsah užít, nemusíte žádat o svolení, pokud dodržíte všechny licenční požadavky uvedené na této stránce.

Wikimedia obdržela e-mail s potvrzením, že držitel autorských práv souhlasil se zveřejněním za podmínek uvedených na této stránce. Tuto zprávu zkontroloval člen OTRS a uložil ji v našem archivu svolení. Ke komunikaci mají přístup důvěryhodní dobrovolníci v záznamu #2009121710040958.

Pokud máte dotazy k archivované komunikaci, použijte prosím nástěnku OTRS.


Odkaz na záznam: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2009121710040958

Licence

GNU head Tento dokument smí být kopírován, šířen nebo upravován podle podmínek Svobodné licence GNU pro dokumenty verze 1.2 nebo libovolné vyšší verze publikované nadací Free Software Foundation. Dokument nemá neměnné části ani texty na předním či zadním přebalu. Kopie textu licence je k dispozici v oddíle nazvaném GNU Free Documentation License.

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná23. 4. 2006, 15:03Náhled verze z 23. 4. 2006, 15:03480 × 640 (156 KB)PengDetails from a Spa in Hot Springs Arkansas. The wooden thing over the tub is to help handicapped or heavy people to enter the bathtub. Foto taken by Wolfgang Beckers on march 2006. He gave all rights to me. --~~~~

Tento soubor používá následující stránka:

Globální využití souboru

Tento soubor využívají následující wiki:

Metadata