Seznam dílů seriálu Hunter × Hunter (2011)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Toto je seznam dílů anime seriálu Hunter × Hunter. Tento seriál vyrobilo studio Madhouse, režíroval jej Hiroši Kódžina a byl vysílán původně na Nippon TV od 2. října 2011 do 23. září 2014.
Úvodní znělkou je skladba departure! od Masatoši Ona, která se ve dvou verzích v seriálu obměňuje (první verze v dílech 1–26, 50–75; druhá verze v dílech 27–49, 76–148). V seriálu se dosud vystřídalo pět závěrečných znělek. První závěrečnou znělkou je v dílech 1–26 skladba Just Awake od skupiny Fear, and Loathing in Las Vegas, druhou je v dílech 27–58 skladba Hunting for your Dream od skupiny Galneryus, třetí je v dílech 59–75 skladba Reason od popového dua Juzu, kteří nazpívali i čtvrtou a pátou závěrečnou znělku. Ta čtvrtá se objevuje v dílech 76–98 a má název Nagareboši kirari (japonsky 流れ星キラリ, v překladu Zářící létavice), pátá má název Hjóri ittai (japonsky 表裏一体, v překladu Dvě strany jedné mince) a jako závěrečná znělka se objevuje od 99. dílu.

Seznam dílů[editovat | editovat zdroj]

# Český název Japonský název Datum premiéry
Kandži Rómadži
1 Odplutí × A × Přátelé タビダチ × ト × ナカマタチ Tabidači to nakamatači 2. října 2011
Dvanáctiletému Gonovi Freecssovi se po několikadenním úsilí podaří ulovit obří rybu, která si získala mezi obyvateli Velrybího ostrova pro svou neulovitelnost přezdívku Pán jezera. Právě ulovení této ryby bylo podmínkou pro to, aby teta Mito pustila malého Gona na hunterskou zkoušku, která tak poté, ač nerada, činí. Gon se loučí se svými blízkými a odplouvá z Velrybího ostrova. Na palubě lodi potkává Gon kapitána a varuje jej před blížící se strašlivou bouřkou, kterou dokáže poznat po čichu. Gon se nemýlí a během bouřky se ukazuje, že kapitán je jedním ze zkoušejících, kteří mají za úkol uchazeče prověřit a snížit jejich počet. Vzhledem k tomu, že mořská nemoc sklátí drtivou většinu uchazečů na palubě, zbývá kapitánovi prověřit kromě Gona jen dva uchazeče. Jedním z nich je Kurapika, který se touží stát hunterem, aby se mohl pomstít Přízračné skupině za vyvraždění svého klanu, a druhým je Leorio, který se touží stát hunterem proto, aby měl trvalý peněžní příjem. Právě kvůli rozdílným důvodům se rozhoří mezi Kurapikou a Leorio ostrý spor, jenž se oba aktéři rozhodnou vyřešit soubojem na palubě, ovšem jakmile jeden z námořníků přepadne během bouře přes palubu, Gon, Kurapika i Leorio se jej vydají zachránit. To se jim podaří, námořník jim poděkuje a mezi Kurapikou a Leoriem dojde k usmíření. Kapitán se poté rozhodne je zavézt k nejbližšímu přístavu konání zkoušky.
2 Zkouška × A × Zkouška シケン × ノ × シケン Šiken no šiken 9. října 2011
Gon, Kurapika a Leorio připlouvají do přístavu Dolle. Kapitán dá Gonovi radu, aby se vydal směrem k vysokému cedru na nedalekém kopci. Kurapika Gona poslechne, ovšem Leorio se rozhodne raději vydat autobusem. Poté co však Leorio zjistí, že autobus jede špatným směrem, vrátí se zpět za Gonem a Kurapikou. Trio pak spolu doputuje do opuštěného města, kde je přivítá zkoušející stařena se svým „vzrušujícím raz-dva kvízem”. Stařena položí hrdinům otázku, zda by zachránili syna, či dceru, kdyby se dostali do nepřátelského zajetí. Leoria tato otázka rozčílí a okamžitě namítá, že na takovou otázku neexistuje žádná správná odpověď. Rozhodne se stařeně ublížit, ale Kurapika jej zastaví. Až jim vyprší čas na zodpovězení otázky, stařena prohlásí, že je pustí dál, neboť jedinou správnou odpovědí bylo právě ticho. Hrdinové se poté dostanou k vysokému cedru, ovšem zjistí, že navigátor, který žije v chalupě u cedru s ženou a dvěma dětmi, byl napaden kouzelnou bytostí – kirikem. Leorio se rozhodne zraněného muže ošetřit a Kurapika s Gonem se vydávají za kirikem. Postupně však hrdinové zjistí, že kiriko umí měnit podobu na člověka, že celá navigátorova rodina jsou ve skutečnosti kirikové a že to vše byla jen nachystaná zkouška. Otec rodiny poté prohlásí, že všichni tři hrdinové zkouškou prošli a že s nimi poletí na místo konání zkoušky.
3 Soupeři × Pro × Přežití ライバル × ガ × サバイバル Raibaru ga sabaibaru 16. října 2011
S pomocí rodiny navigátorů se Gon a jeho přátelé dostávají do města Zaban, kde se má zkouška konat. Navigátorův syn je zavede do malé restaurace, kde řekne hlavnímu kuchaři heslo. Kuchař je odešle do zadního salonku a navigátorův syn se s nimi rozloučí. Následně se ukazuje, že celý salonek je ve skutečnosti výtahem, který vede až do podzemí. Tam se hrdinové setkávají s ostatními účastníky zkoušky a dostávají cedulky s identifikačními čísly. S hrdiny se touží okamžitě seznámit muž jménem Tonpa, který se zkoušky zúčastnil už třicetpětkrát a pokaždé neuspěl. Představí jim ostatní účastníky, zejména tajemného kouzelníka Hisoku, který se pokusil v předchozím ročníku zabít zkoušejícího a v tom současném – byť samotná zkouška ještě zahájena nebyla – stihl záhadným způsobem připravil o ruku mladíka, který do něj narazil ramenem a zapomněl se mu omluvit. Tonpa se poté rozhodne nabídnout hrdinům džus, do nějž je zamícháno projímadlo, ovšem hrdinové jeho lest poznají. Tonpa se pak okamžitě omlouvá. Zatím se chlapec jménem Killua dožaduje přídavku a říká, že na něj látky obsažené v džusu nepůsobí. Následně se všem účastníkům představuje zkoušející Satotz, který vyzve účastníky, aby jej následovali, čímž zahajuje první část zkoušky.
4 Naděje × A × Touha キボウ × ト × ヤボウ Kibó to jabó 23. října 2011
Ukazuje se, že trasa, kterou zkoušející Satotz chce s ostatními uběhnout, má délku několika desítek kilometrů, proto postupně velké množství účastníků odpadává vyčerpáním. Leorio se chce taky málem vzdát, ale Gon jej povzbudí k dalšímu výkonu. Během běhu se Gon blíže seznámí s Killuou, jenž je stejně starý jako on, a Kurapika se s Leoriem opět dá do řeči o konkrétnějších důvodech, proč se chtějí stát huntery. Kurapika prozradí, že Přízračná skupina vyvraždila jeho klan kvůli jejich zvláštním očím, které se zbaví do šarlatového odstínu, pokud daného člověka něco rozruší. Leorio přiznává, že se sice chce stát hunterem kvůli penězům, ale to proto, aby je použil na dobrou věc – léčil lidi bezplatně. Ovlivnila jej totiž smrt jeho přítele z dětství, který zemřel na nemoc, na jejíž léčbu neměla jeho rodina peníze. Když poté účastníci zkoušky vyběhnou na denní světlo, ocitnou se v Numerských mokřinách. Satotz je varuje, že bytosti, které zde žijí, často používají zákeřné způsoby, jak vylákat a sníst svou kořist. Jen co to dopoví, objeví se před účastníky zraněný muž, jenž tvrdí, že to on je jejich opravdový zkoušející a že Satotz je opice lidotvářná, která je chce dostat do pasti. Hisoka se rozhodne jak na Satotze, tak na zraněného muže hodit jednu ze svých karet; zraněného muže karta zabije a promění se zpět na opici, Satotz kartu chytí. Ukáže se tedy, že Satotz je opravdový zkoušející a opravdový hunter, který má pohotové reakce, ale Satotz poté varuje Hisoku, aby na něj už víckrát neútočil, jinak bude diskvalifikován. Satotz se s účastníky následně vydává na cestu přes mokřiny.
5 Hisoka × Je × Lstivý ヒソカ × ハ × ヒソカ Hisoka wa hisoka 30. října 2011
6 Velmi × Překvapivá × Výzva イガイ × ナ × カダイ Igai na kadai 6. listopadu 2011
7 Výzva × Na × Vzducholodi ヒコウセン × ノ × ケッセン Hikósen no kessen 13. listopadu 2011
8 Rozhodnutí × Podle × Většiny? カイケツ × ハ × タスウケツ? Kaikecu wa tasúkecu? 20. listopadu 2011
9 Pozor × Na × Vězně シュウジン × ニ × ゴヨウジン Šúdžin ni gojódžin 27. listopadu 2011
10 Finta × Za × Fintou ヒッカケ × ノ × キッカケ Hikkake no kikkake 4. prosince 2011
11 Problémy × Se × Sázkami ギャンブル × デ × トラブル Gjanburu de toraburu 11. prosince 2011
12 Poslední × Zkouška × Přemýšlení サイゴ × ノ × カクゴ Saigo no kakugo 18. prosince 2011
13 Dopis × Od × Gona ゴンヨリ × ノ × タヨリ Gon jori no tajori 25. prosince 2011
Na Velrybí ostrov přichází dopis od Gona, v němž Gon tetě Mito popisuje dění v předchozích dílech. Jde tedy o rekapitulaci dílů 1–12.
14 Zasáhni × Svůj × Cíl ターゲット × ニ × ヒット Tágetto ni hitto 8. ledna 2012
15 Spousta × Zákeřných × Klamů ダマシアイ × ノ × トリアイ Damašiai no toriai 15. ledna 2012
16 Porážka × A × Ostuda ハイボク × ト × クツジョク Haiboku to kucudžoku 22. ledna 2012
17 Past × V × Díře アナ × デ × ワナ Ana de wana 29. ledna 2012
18 Přichází × Důležitý × Rozhovor タイセツ × ナ × メンセツ Taisecu na mensecu 5. února 2012
19 Nevyhrát × A × Neprohrát カテナイ × ガ × マケナイ Katenai ga makenai 12. února 2012
20 Matoucí × Sled × Událostí フカカイ × ナ × テンカイ Fukakai na tenkai 19. února 2012
21 Problémy × S × Bratrem キョウダイ × ノ × モンダイ Kjódai no mondai 4. března 2012
22 Nebezpečný × Hlídací × Pes キケン × ナ × バンケン Kiken na banken 11. března 2012
23 Povinnost × Osobního × Strážce バンニン × ノ × セキニン Ban'nin no sekinin 18. března 2012
24 Velká × Rodina × Zoldycků ゾルディック × ノ × カゾク Zorudikku no kazoku 25. března 2012
25 Slepý × A × Nepohodlný ミエナイ × ト × アエナイ Mienai to aenai 1. dubna 2012
26 Co × Bylo × Potom アレカラ × ト × ソレカラ Arekara to sorekara 8. dubna 2012
Na Velrybí ostrov přichází druhý dopis od Gona, v němž Gon tetě Mito popisuje dění v předchozích dílech. Jde tedy o rekapitulaci dílů 13–25.
27 Příchod × Do × Arény トウギジョウ × ニ × トウジョウ Tógidžó ni tódžó 15. dubna 2012
28 Nen × A × Nen ネン × ト × ネン Nen to nen 22. dubna 2012
29 Probuzení × A × Možnost カクセイ × ト × カノウセイ Kakusei to kanósei 29. dubna 2012
30 Zuřivost × A × Souboj ゲキトウ × ト × カットウ Gekitó to kattó 6. května 2012
31 Osud × A × Vytrvalost インネン × ト × シュウネン In'nen to šúnen 13. května 2012
32 Velmi × Nečekané × Vítězství ドッキリ × ナ × ショウリ Dokkiri na šóri 20. května 2012
33 Hloupá × Snaha × Zastrašit ケイハク × ナ × キョウハク Keihaku na kjóhaku 27. května 2012
34 Síla × Pro × Pomstu ジツリョク × デ × セツジョク Džicurjoku de secudžoku 3. června 2012
35 Opravdu × Velký × Úspěch セイカク × ナ × ゴウカク Seikaku na gókaku 17. června 2012
36 Dluh × A × Kopanec オオキナカリ × ト × チイサナケリ Ókina kari to čiisana keri 22. června 2012
37 Ging × A × Gon ジン × ト × ゴン Džin to Gon 29. června 2012
38 Odpověď × Od × Táty オヤジ × ノ × ヘンジ Ojadži no hendži 7. července 2012
39 Přání × A × Přísaha ネガイ × ト × チカイ Negai to čikai 14. července 2012
40 Spolupráce × Mistrů × Nenu? ノウリョクシャ × ハ × キョウリョクシャ? Nórjokuša wa kjórjokuša? 22. července 2012
41 Setkání × Velkých × Hrdinů ゴウケツ × ノ × シュウケツ Gókecu no šúkecu 29. července 2012
42 Obrana × A × Útok マモル × ト × セメル Mamoru to semeru 5. srpna 2012
43 Nečekaná × Šokující × Tragédie ショウゲキ × ノ × サンゲキ Šógeki no sangeki 12. srpna 2012
44 Předzvěst × Lítého × Boje ゲキセン × ノ × フクセン Gekisen no fukusen 19. srpna 2012
45 Rychlost × A × Slib コウソク × ト × ヤクソク Kósoku no jakusoku 2. září 2012
46 Pronásledování × A × Čekání オウモノ × ト × マツモノ Oumono to macumono 9. září 2012
47 Omezení × A × Slib セイヤク × ト × セイヤク Seijaku to seijaku 16. září 2012
48 Rada × Od × Znalce メキキ × ノ × キキメ Mekiki no kikime 23. září 2012
49 Sledování × A × Výslech ツイセキ × デ × ブンセキ Cuiseki de bunseki 30. září 2012
50 Přítel × A × Meč ナカマ × ト × カタナ Nakama to katana 7. října 2012
51 Krutost × Na × Bojišti ヒジョウ × ノ × センジョウ Hidžó no sendžó 14. října 2012
52 Napadení × A × Otřes シュウゲキ × ト × ショウゲキ Šúgeki to šógeki 21. října 2012
53 Podvod × Většího × Rozsahu フェイク × デ × サイク Feiku de saiku 28. října 2012
54 Jsou × Věštby × Pravdivé? ウラナイ × ガ × アタラナイ? Uranai ga ataranai? 4. listopadu 2012
55 Přátelé × A × Lži ナカマ × ト × イカサマ Nakama to ikasama 11. listopadu 2012
56 Milovaní × A × Nenávidění サイアイ × ト × サイアク Saiai to saiaku 18. listopadu 2012
57 Průlom × A × Zákon センテ × ト × オキテ Sente to okite 2. prosince 2012
58 Čas × K × Odchodu ヒキギワ × ノ × ヒキガネ Hikigiwa no hikigane 9. prosince 2012
59 Nabídka × A × Netrpělivost セリ × ト × アセリ Seri to aseri 16. prosince 2012
60 Pravidla × A × Začátek キマリ × ト × ハジマリ Kimari to hadžimari 23. prosince 2012
61 Přijetí × A × Přítel カンユウ × ト × シンユウ Kan'jú to šin'jú 6. ledna 2013
62 Skutečnost? × A × Pokárání ゲンジツ? × ト × ゲンセキ Gendžicu? To genseki 13. ledna 2013
63 Učitelka × Je × Nemilosrdná? シショウ × ハ × ヒジョウ? Šišó wa hidžó? 20. ledna 2013
64 Posilování × A × Vydírání キョウカ × ト × キョウカツ Kjóka to kjókacu 27. ledna 2013
65 Nemilosrdnost × A × Kámen-nůžky ジャケン × ト × ジャンケン Džaken to džanken 3. února 2013
66 Plán × Na × Výhru コウリャク × ト × サクリャク Kórjaku to sakurjaku 10. února 2013
67 15 × A × 15 15 × ト × 15 Džúgo to džúgo 17. února 2013
68 Piráti × A × Hádání カイゾク × ト × スイソク Kaizoku to suisoku 24. února 2013
69 Zápas × A × Zapálenost タイケツ × デ × ネッケツ Taikecu de nekkecu 3. března 2013
70 Odvaha × A × Přátelství コンジョウ × ト × ユウジョウ Kondžó to júdžó 10. března 2013
71 Vyjednávání × A × Obchod カケヒキ × ト × トリヒキ Kakehiki to torihiki 17. března 2013
72 Hon × A × Šance チェイス × デ × チャンス Čeisu de čansu 24. března 2013
73 Šílenství × A × Příčetnost キョウキ × ト × ショウキ Kjóki to šóki 31. března 2013
74 Vítěz × A × Poražený ショウシャ × ト × ハイシャ Šóša to haiša 7. dubna 2013
75 Praví × Gingovi × Přátelé ジンノトモ × ト × シンノトモ Džin no tomo to šin no tomo 14. dubna 2013
76 Shledání × A × Porozumění サイカイ × ト × リカイ Saikai to rikai 21. dubna 2013
77 Úzkost × A × Výskyt フアン × ト × シュツゲン Fuan to šucugen 28. dubna 2013
78 Prudký × Početní × Nárůst キュウソク × ナ × ゾウショク Kjúsoku na zóšoku 5. května 2013
79 Světu × Uzavřené × NGL NG × ナ × NGL En-dží na En-dží-eru 12. května 2013
80 To × Největší × Zlo ゴクアク × ト × サイアク Gokuaku to saiaku 19. května 2013
81 Začátek × Napínavého × Boje タタカイ × ノ × カイシ Tatakai no kaiši 26. května 2013
82 Kite × A × Zbraně カイト × ノ × スロット Kaito no surotto 2. června 2013
83 Inspirace × Ke × Zdokonalení カンカ × シテ × シンカ Kanka šite šinka 9. června 2013
84 Zařízené × Probuzení × Chiméry サダメ × ノ × メザメ Sadame no mezame 16. června 2013
85 Světlo × A × Stín ヒカリ × ト × カゲ Hikari to kage 23. června 2013
86 Slib × A × Shledání チカイ × ト × サイカイ Čikai to saikai 30. června 2013
87 Souboj × A × Útěk ケットウ × シテ × トウソウ Kettó šite tósó 7. července 2013
88 Kámen-nůžky × A × Slabina ジャンケン × ト × ジャクテン Džanken to džakuten 14. července 2013
89 Vlídnost × A × Síla ヤサシサ × ト × ツヨサ Jasašisa to cujosa 21. července 2013
90 Zájem × A × Kletba リソク × ト × ジュバク Risoku to džubaku 28. července 2013
91 Silný × A × Slabý キョウシャ × ト × ジャクシャ Kjóša to džakuša 4. srpna 2013
92 Sliby × A × Přání ヒトツノネガイ × ト × フタツノチカイ Hitocu no negai to futacu no čikai 11. srpna 2013
93 Rande × S × Palm パーム × ト × デート Pámu to déto 18. srpna 2013
94 Přátelé × A × Cesta トモダチ × ト × タビダチ Tomodači to tabidači 1. září 2013
95 Nenávist × A × Pohrůžka ウラミ × ト × スゴミ Urami to sugomi 8. září 2013
96 Země × Bez × Zákona ムホウ × ナ × ホーム Muhó na hómu 15. září 2013
97 Boj × A × Vyplenění ゲキトウ × デ × ゲキメツ Gekitó de gekimecu 22. září 2013
98 Proniknutí × A × Rozřazení センニュウ × ト × センベツ Sen'njú to senbecu 29. září 2013
99 Kombinace × A × Evoluce コンビネーション × ト × エボリューション Konbinéšon to eborjúšon 9. října 2013
100 Stopování × A × Pronásledování ツイセキ × ニハ × ツイゲキ Cuiseki niwa cuigeki 16. října 2013
101 Ikalgo × A × Hrom イカルゴ × ト × イカズチ Ikarugo to ikazuči 23. října 2013
102 Síla × A × Počítadlo ノウリョク × ト × タイキョク Nórjoku to taikjoku 30. října 2013
103 Hřích × A × Předvídání ツミ × ト × ヨミ Cumi to jomi 6. listopadu 2013
104 Nerozhodnost × A × Zmatenost マヨイ × ト × トマドイ Majoi to tomadoi 13. listopadu 2013
105 Řešení × A × Probuzení カクゴ × ト × カクセイ Kakugo to kakusei 20. listopadu 2013
106 Knov × A × Morel ノヴ × ト × モラウ Nov to Morau 27. listopadu 2013
107 Příchod × A × Odchod リターン × ト × リタイア Ritán to ritaia 4. prosince 2013
108 Gungi × Hrající × Komugi コムギ × ノ × グンギ Komugi no gungi 11. prosince 2013
109 Příchod × A × Útok コウシンカイシ × デ × コウドウカイシ Kóšin kaiši de kódó kaiši 18. prosince 2013
110 Zmatek × A × Očekávání コンワク × ト × オモワク Konwaku to omowaku 25. prosince 2013
111 Honba × A × Vniknutí トツニュウ × シテ × シンニュウ Tocunjú šite šin'njú 8. ledna 2014
112 Příšera × A × Příšera カイブツ × ト × カイブツ Kaibucu to kaibucu 15. ledna 2014
113 Nesplacený × Dluh × Hmyzu ムシ × ダケド × カシ Muši dakedo kaši 22. ledna 2014
114 Rozdělení × A × Neodhadnutí ブンダン × ト × ゴサン Bundan to gosan 29. ledna 2014
115 Povinnost × A × Otázka ギム × ト × ギモン Gimu to gimon 5. února 2014
116 Msta × A × Zotavení フクシュウ × ト × シュウフク Fukušú to šúfuku 12. února 2014
117 Pomsta × Za × Urážku ブジョク × ニハ × セツジョク Budžoku niwa secudžoku 19. února 2014
118 Jen × Předstíraný × Vztek イツワリ × ノ × イカリ Icuwari no ikari 26. února 2014
119 Silný × Nebo × Slabý ツヨ × イカ × ヨワ × イカ Cujo ika jowa ika 5. března 2014
120 Falešný × A × Opravdový ニセモノ × ト × ホンモノ Nisemono to honmono 12. března 2014
121 Porážka × A × Tvář ハイボク × ト × メンボク Haiboku to menboku 19. března 2014
122 Postoj × A × Jméno タテマエ × ト × ナマエ Tatemae to namae 26. března 2014
123 Stonožka × A × Vzpomínky ムカデ × ト × オモイデ Mukade to omoide 2. dubna 2014
124 Překážka × A × Probuzení ケッカイ × ト × カクセイ Kekkai to kakusei 9. dubna 2014
125 Velká × Nezměrná × Síla ブノツヨミ × ト × ブノキワミ Bu no cujomi to bu no kiwami 16. dubna 2014
126 Nula × A × Růže ゼロ × ト × ローズ Zero to Rózu 23. dubna 2014
127 Nepřátelství × A × Rozhodnutí テキイ × ト × ケツイ Tekii to kecui 30. dubna 2014
128 Pomíjivá × Radost × Láska ムジョウノヨロコビ × ト × ムショウノアイ Mudžó no jorokobi to mušó no ai 7. května 2014
129 Nepřítel × A × Cíl ヒョウテキ × ト × モクテキ Hjóteki to mokuteki 14. května 2014
130 Magie × A × Zoufalství マホウ × デ × ゼツボウ Mahó de zecubó 21. května 2014
131 Vztek × A × Světlo イカリ × ト × ヒカリ Ikari to hikari 28. května 2014
132 Výběr × A × Výzva センコウ × ト × ハツドウ Senkó to hacudó 4. června 2014
133 Doba × Pro × Přežití セイゾン × ノ × キゲン Seizon no kigen 11. června 2014
134 Slovo × Je × Ona ヒトコト × ハ × ソノヒト Hitokoto wa sonohito 18. června 2014
135 Tento × Moment × Člověk コノヒ×ト×コノシュンカン Konohi to konošunkan 25. června 2014
136 Pravé × Jméno × Návrat キキョウ × ト × ホンミョウ Kikjó to honmjó 2. července 2014
137 Zvěrokruh × A × Debata ジュウニシン × デ × ギロン Džúnišin de giron 9. července 2014
138 Žádost × A × Prosba オネダリ × ト × オネガイ Onedari to onegai 16. července 2014
139 Alluka × A × Cosi アルカ × ト × ナニカ Aruka to Nanika 23. července 2014
140 Vypuknutí × Války × Účast サンセン × ト× カイセン Sansen to kaisen 30. července 2014
141 Kouzelník × A × Ovce テジナシ × ト × ヒツジ Tedžinaši to hicudži 6. srpna 2014
142 Jehly × A × Lov ハリ × ト × カリ Hari to kari 13. srpna 2014
143 Hřích × A × Dráp ツミ × ト × ツメ Cumi to cume 20. srpna 2014
144 Svolení × A × Potlesk ケッサイ × ト × カッサイ Kessai to kassai 27. srpna 2014
145 Porážka × A × Shledání カンパイ × ト × サイカイ Kanpai to saikai 1. září 2014
146 Předseda × A × Uvolnění カイチョウ × ト × ホウシュツ Kaičó to hóšucu 8. září 2014
147 Pomoc × A × Budoucnost スクイ × ト × ミライ Sukui to mirai 15. září 2014
148 Dosud × A × Odsud コレマデ × ト × コレカラ Koremade to korekara 22. září 2014