Seznam cizinců v 1. české fotbalové lize

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Toto je seznam cizinců působících v české 1. české fotbalové lize od sezony 1993/94.

Přehled hráčů[editovat | editovat zdroj]

Albánie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Albánie 20122015 Bekim Balaj AC Sparta Praha, SK Slavia Praha 25 6
Albánie 20142016 Herolind Shala AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec 27 6
Albánie 20162017 Ergys Kace FC Viktoria Plzeň 4 0

Anglie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Anglie 20072009 James McQuilkin FC Fastav Zlín 6 0
Anglie 20072008 Byron Webster FK Baník Most 23 4
Anglie 2018 Rolando Aarons FC Slovan Liberec 12 0

Argentina[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Argentina 19971998 Manuel Avedikian 1. FK Příbram 1 0
Argentina 19971999 Sergio José Bastida FK Teplice, FK Chmel Blšany 8 0
Argentina 19981999 Juan Sara FC Hradec Králové 7 0
Argentina 19981999 Pablo Goberville FC Slovan Liberec 1 0
Argentina 19972002 Liuni Leandro Lazzaro FC Slovan Liberec, AC Sparta Praha 83 34
Argentina 20052006 Ariel Colzera FK Teplice 2 0
Argentina 20072008 Aldo Andres Mores FK Viktoria Žižkov 2 0
Argentina 20072008 Ezequiel Rosendo FK Baník Most 1 0
Argentina 20142015 Aldo Baéz SK Slavia Praha 23 0
Argentina 20152016 Alejandro Acosta Bohemians Praha 1905 24 6
Argentina 2017–dodnes Pablo Podio FC Fastav Zlín 24 0

Arménie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Arménie 20112012 Gevorg Badalyan FC Baník Ostrava 7 0
Arménie 20122013 Edgar Malakyan FC Viktoria Plzeň, SK Dynamo České Budějovice 11 0
Arménie 20122013 Hrajr Mchojan SK Dynamo České Budějovice 7 1
Arménie 20132015 Levon Airapetian 1. FK Příbram 2 0

Austrálie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Austrálie 20072008 Lupce Acevski FK Baník Most 7 0
Austrálie 20102013 Kerem Bulut FK Mladá Boleslav 23 2
Austrálie 20172019 Aleksandar Šušnjar FK Mladá Boleslav 36 0
Austrálie 20172018 Eli Bablj FK Mladá Boleslav 2 0
Austrálie 2016–dodnes Golgol Mebrahtu FK Mladá Boleslav, AC Sparta Praha 42 12

Ázerbájdžán[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Ázerbájdžán 20172018 Kamran Ağayev FK Mladá Boleslav 5 0

Bahrajn[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Bahrajn 2018–dodnes Abdulla Yusuf Helal Bohemians Praha 1905, SK Slavia Praha 24 5
Bahrajn 2018–dodnes Mohamed Marhoon Bohemians Praha 1905 1 0

Belgie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Belgie 20082009 Biboko Mayola FC Bohemians Praha 6 0
Belgie 2018–dodnes Olivier Vliegen FC Slovan Liberec 0 0

Bělorusko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Bělorusko 19951996 Andrej Ljubčenko FC JOKO Slovácká Slavia Uherské Hradiště 13 0
Bělorusko 19971999 Uladzimir Putraš SFC Opava 10 0
Bělorusko 20052012 Vitali Trubila FK Baník Most, FC Fastav Zlín, SK Slavia Praha, Bohemians Praha 1905 109 5
Bělorusko 20072008 Pavel Hrečiška FK Baník Most 2 0
Bělorusko 20082011 Dmitrij Lencevič FC Bohemians Praha, SK Dynamo České Budějovice 46 0
Bělorusko 20092010 Denis Kovba AC Sparta Praha 8 0

Benin[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Benin 20082009 Jaure Corea FK Viktoria Žižkov 2 0
Benin 2008, 20142016 Bello Babatounde FK Viktoria Žižkov 0 0

Bosna a Hercegovina[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Bosna a Hercegovina 19971999 Samir Pinjo SK Slavia Praha 18 3
Bosna a Hercegovina 20152016 Namir Alispahić FC Baník Ostrava 4 0
Bosna a Hercegovina 20132014 Muamer Avdić FC Zbrojovka Brno 1 0
Bosna a Hercegovina 20102017 Aldin Čajić FK Teplice, FK Dukla Praha 121 8
Bosna a Hercegovina 2014–dodnes Eldar Ćivić 1. FC Slovácko, AC Sparta Praha 67 3
Bosna a Hercegovina 20132016 Nermin Crnkić 1. SC Znojmo, FK Jablonec 53 6
Bosna a Hercegovina 20052007 Edin Džeko FK Teplice 43 16
Bosna a Hercegovina 20122015 Emir Halilović FC Hradec Králové 40 5
Bosna a Hercegovina 20122017

2019–dodnes

Haris Harba FC Hradec Králové, FC Vysočina Jihlava, FC Fastav Zlín, 1. FC Slovácko 97 25
Bosna a Hercegovina 20072014 Anes Haurdić FK Jablonec, 1. SC Znojmo 72 5
Bosna a Hercegovina 20042006 Nedim Hiroš 1. FK Příbram 7 0
Bosna a Hercegovina 2007–dodnes Admir Ljevaković FK Teplice 226 14
Bosna a Hercegovina 20072017 Aidin Mahmutović FK Teplice, FC Viktoria Plzeň, SK Sigma Olomouc, 1. FK Příbram 206 70
Bosna a Hercegovina 2012–dodnes Mirzad Mehanović FK Mladá Boleslav, FK Jablonec,FC Fastav Zlín 54 11
Bosna a Hercegovina 20082015 Alen Melunović FK Teplice 22 0
Bosna a Hercegovina 20062010 Samir Merzić FK Teplice 45 1
Bosna a Hercegovina 20072008 Avdija Vršajević SK Kladno 18 1
Bosna a Hercegovina 2012–dodnes Muris Mešanović FC Vysočina Jihlava, SK Slavia Praha, FK Mladá Boleslav 112 33
Bosna a Hercegovina 20102012 Zoran Milutinović SK Slavia Praha 34 1
Bosna a Hercegovina 20112012 Abid Mujagić FK Teplice 4 0
Bosna a Hercegovina 2016–dodnes Zinedin Mustedanagić AC Sparta Praha, FK Dukla Praha 16 1
Bosna a Hercegovina 20102011 Matijas Pejić FC Zbrojovka Brno 4 0
Bosna a Hercegovina 20162018 Marin Popović FC Vysočina Jihlava 11 1
Bosna a Hercegovina 20102019 Jasmin Ščuk FK Mladá Boleslav, SK Slavia Praha 146 27
Bosna a Hercegovina 20032005 Duško Stajić 1. FC Slovácko 10 2
Bosna a Hercegovina 20122014 Emir Zeba SK Dynamo České Budějovice, 1. SC Znojmo 19 1
Bosna a Hercegovina 20122013 Asim Zec FC Hradec Králové 5 0
Bosna a Hercegovina 2017–dodnes Benjamin Čolić MFK Karviná,SK Dynamo České Budějovice 33 0
Bosna a Hercegovina 2017–dodnes Bojan Letič MFK Karviná 57 1
Bosna a Hercegovina 2017–dodnes Adnan Džafič FC Fastav Zlín, FK Mladá Boleslav 50 4

Brazílie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Brazílie 20032004 Ricardo Alves Andrade SFC Opava 1 0
Brazílie 20062007 Fernando Boldrin FC Slovan Liberec 6 0
Brazílie 20052008 Rogerio Botehlo Gaúcho SK Sigma Olomouc, SK Slavia Praha 42 9
Brazílie 20072008 Mariano Daniel Bueno SK Sigma Olomouc 10 1
Brazílie 20142015 Marcos Calazans FC Slovan Liberec 4 0
Brazílie 2013–dodnes Dyjan Carlos de Azevedo FC Baník Ostrava 56 4
Brazílie 20082009 Danilo Cirino De Oliveira 1. FK Příbram 20 0
Brazílie 20062007 Tiago Consoni Bernardi 1. FC Slovácko 10 1
Brazílie 20062009 Michel Fernando Costa SK Slavia Praha, 1. FK Příbram 8 1
Brazílie 20162018 Douglas da Silva FK Mladá Boleslav 26 3
Brazílie 20092010 Michel Denis Da Silva SK Dynamo České Budějovice 3 0
Brazílie 20032004 Michel Denis Da Silva Lima SFC Opava 3 0
Brazílie 2016–dodnes Wesley Da Silva FC Slovan Liberec 6 0
Brazílie 20022006 Evandro Da Silva Adauto SK Slavia Praha 60 14
Brazílie 20062008 Andrei Da Silva Camargo FK Baník Most 17 1
Brazílie 20072008 Marcio Da Silva Tinga FK Viktoria Žižkov 23 2
Brazílie 20032004 Rosemir Pires dos Santos SFC Opava 5 1
Brazílie 20082010 Filipe Dos Santos Cafu 1. FK Příbram 10 4
Brazílie 20072010 Elton Santiago dos Santos Lira FC Zbrojovka Brno 30 1
Brazílie 20032004 Roberto Cunha Edno FC Viktoria Plzeň 8 1
Brazílie 20042005 Alixandrino Erivelto SFC Opava 2 1
Brazílie 20092010 Steines Caihame Esis SK Sigma Olomouc 5 0
Brazílie 20092010 Leonardo Fabricio Soares da Costa FC Zbrojovka Brno 9 0
Brazílie 20012005 Fabio Luis Gomes 1. FK Drnovice, 1. FK Příbram, FC Fastav Zlín 75 14
Brazílie 20072013 Fernando Hudson FC Slovan Liberec, SK Dynamo České Budějovice 123 5
Brazílie 20092010 Dalmo FC Zbrojovka Brno 12 2
Brazílie 20032004 Teixeira Silva Jefferson Luis SK Slavia Praha 3 0
Brazílie 20092010 Da Silva James Dens Maia SK Slavia Praha 4 1
Brazílie 20072008 Renan Marques SK Dynamo České Budějovice 3 0
Brazílie 20042011 Rogério Pereira Tarciso Melinho SFC Opava, SK Sigma Olomouc 100 16
Brazílie 20002001 Fabio Cesar Montezine FC Viktoria Plzeň 4 1
Brazílie 20092010 Cleber Nascimento 1. FC Slovácko 26 0
Brazílie 20052006 Diogo Jose Pires FK Mladá Boleslav 6 0
Brazílie 20062007 Luis Cléber Rodrigues SK Sigma Olomouc 8 0
Brazílie 20072010 Paulo Rodrigues FC Viktoria Plzeň, 1. FK Příbram 31 3
Brazílie 20062007 Joao Sales FC Slovan Liberec 5 0
Brazílie 20112013 Jose Ferreira Da Silva Sandro SK Dynamo České Budějovice 53 3
Brazílie 20072016 Daniel Silva Rossi SK Sigma Olomouc, FK Jablonec 205 11
Brazílie 20122013 De Jesus Maicon Sousa FC Slovan Liberec 8 1
Brazílie 20072008 Leandro Vieira FK Teplice 3 0
Brazílie 2019–dodnes Ewerton [[FK Mladá Boleslav] 3 0
Brazílie 2019–dodnes Marco Túlio FK Mladá Boleslav 3 0

Bulharsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Bulharsko 20072008 Ljubomir Bogdanov FK Baník Most 27 1
Bulharsko 20132014 Todor Jonov 1. SC Znojmo 16 0
Bulharsko 20022004 Todor Kjučukov SK Sigma Olomouc 0 0

Burkina Faso[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Burkina Faso 2002007 Xavier FK Viktoria Žižkov 40 0
Burkina Faso 20122014 Ismael Ouedraogo FK Dukla Praha 14 1

Curacao[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Curaçao 20162017 Gino Van Kessel SK Slavia Praha 7 2

Černá Hora[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Černá Hora 20152016 Denis Cana SK Sigma Olomouc 6 0
Černá Hora 2017–dodnes Uroš Djuranovič FK Dukla Praha 51 3
Černá Hora 20102011 Bogdan Milić FC Viktoria Plzeň 1 0
Černá Hora 20032004 Vladimir Gluščević AC Sparta Praha 4 0
Černá Hora 20032004 Igor Gluščević AC Sparta Praha 18 3
Černá Hora 20002009 Darko Šuškavčević SK Slavia Praha, SK Sigma Olomouc 91 4
Černá Hora 20082009 Dejan Vukadinović FK Viktoria Žižkov 4 0
Černá Hora 2017–dodnes Vladimir Jovović FK Jablonec 53 9

Dánsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Dánsko 19951996 Kasper Såby FC JOKO Slovácká Slavia Uherské Hradiště 6 2

Ekvádor[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Ekvádor 20142017 Augusto Batioja FC Vysočina Jihlava 40 1

Estonsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Estonsko 20112012 Kaarel Kiidron FK Viktoria Žižkov 10 0
Estonsko 20132015 Joel Lindpere FC Baník Ostrava 18 0
Estonsko 20162019 Siim Luts Bohemians Praha 1905, FK Teplice 41 0
Estonsko 20142015 Igor Subbotin FK Mladá Boleslav 1 0
Estonsko 2012 Siim Tenno FK Viktoria Žižkov 3 0

Etiopie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Etiopie 20092010 Teffera Lemessa FK Mladá Boleslav 9 0

Finsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Finsko 20152016 Tomáš Hradecký Bohemians Praha 1905 2 0
Finsko 20102011 Anssi Jaakkola SK Slavia Praha 2 0

Francie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Francie 20032004 Jean Loseille 1. FK Příbram 17 1
Francie 20032011 Alexandre Mendy 1. FK Příbram, FK Baník Most, FK Mladá Boleslav 206 24
Francie 20052006 Gratien Gaël Suares FK Baník Most 1 0
Francie 20062008 Vincent Mendy FK Baník Most 13 0
Francie 20062011 Ludovic Sylvestre AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň, FK Mladá Boleslav 99 15
Francie 20072008 Lombo Brandon Mabiala FK Baník Most 3 0
Francie 20072008 Youssef Moughfire FK Viktoria Žižkov 23 2
Francie 20072012 Kevin-Pierre Lafrance FK Baník Most, SK Slavia Praha, FK Viktoria Žižkov 22 2
Francie 20082009 Noridne Assami 1. FK Příbram 1 0
Francie 20102011 Benoit Barros Bohemians Praha 1905 1 0
Francie 20132015 Damien Boudjemaa SK Slavia Praha 22 1
Francie 20142015 Florian Milla FK Mladá Boleslav 4 0
Francie 20142015 Florian Thalamy FK Mladá Boleslav 1 0
Francie 20142016 Donneil Moukanza FC Zbrojovka Brno 22 1
Francie 20152016 Mahamadou Dramé FK Teplice 2 0
Francie 20152017 Kevin Edwing Malpon FK Mladá Boleslav 7 0
Francie 20162017 Faouzi Bourenane 1. FK Příbram 2 0
Francie 20172018 Jonathan Biabiany AC Sparta Praha 15 0
Francie 20172018 Rio Mavuba AC Sparta Praha 11 0
Francie 20172018 Jean-Pierre Morgan FC Baník Ostrava 5 0
Francie 20172018 Christophe Psyché FC Baník Ostrava 7 0
Francie 2014–dodnes Jean-David Beauguel FK Dukla Praha, FC Fastav Zlín, FC Viktoria Plzeň 105 28
Francie 2018–dodnes Ibrahim Keita 1. FK Příbram, Bohemians Praha 1905 16 1
Francie 2018–dodnes Soufiane Dramé MFK Karviná 11 0

Gabon[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Gabon 2018–dodnes Guélor Kanga Kaku AC Sparta Praha 39 16

Gambie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Gambie 19931994 Rahman Njie Abdou FC Fastav Zlín 3 1

Ghana[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Ghana 20082010 Kwame Eric Adjei FC Bohemians Praha 7 0
Ghana 20002004 Baffour Gyan FC Slovan Liberec 62 10
Ghana 20132017 Derrick Mensah FC Baník Ostrava, MFK Karviná 25 0
Ghana 20132014 Joseph Mensah SK Slavia Praha 1 0
Ghana 20132016 Francis Narh FC Baník Ostrava 46 7
Ghana 20122016 Isaac Sackey FC Slovan Liberec 60 4
Ghana 2016–dodnes Benjamin Tetteh 1. FC Slovácko, Bohemians Praha 1905, AC Sparta Praha 61 14
Ghana 2016–dodnes Emmanuel Antwi SK Slavia Praha, 1. FK Příbram, 1. FC Slovácko 24 1

Gruzie[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Gruzie 19981999 Goča Trapaidze FC Karviná 5 0
Gruzie 20082009 George Ganugrava FK Mladá Boleslav 0 0
Gruzie 20082010 Dimitri Tatanašvili FC Viktoria Plzeň, SK Kladno 41 5
Gruzie 20142017 Levan Kenia SK Slavia Praha 32 3
Gruzie 20152017 Zurab Ciskaridze FK Teplice 11 0
Gruzie 2018–dodnes Vakhtang Chanturishvili FC Fastav Zlín 8 0

Guinea[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Guinea 20082011 Amadou Cissé SK Slavia Praha, Bohemians Praha 1905, 1. FC Slovácko 20 0
Guinea 20122014 Mohamed Traoré FC Zbrojovka Brno 17 1
Guinea 2018–dodnes Kamso Mara FC Vysočina Jihlava, FC Slovan Liberec 28 2

Honduras[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Honduras 20132014 Luis Ramos FK Teplice 10 0

Chorvatsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Chorvatsko 2017–dodnes Marko Alvir SK Slavia Praha 0 0
Chorvatsko 20052007 Ante Aračić SK Slavia Praha 23 0
Chorvatsko 19961998 Sladjan Ašanin SK Slavia Praha 51 5
Chorvatsko 19992000 Tonči Bašić 1. FK Příbram 6 0
Chorvatsko 20162017 Zvonimir Blaić FC Vysočina Jihlava 9 0
Chorvatsko 20112014 Tomislav Božić FK Dukla Praha 56 1
Chorvatsko 20022004 Danijel Cesarec AC Sparta Praha, 1. FK Příbram 26 3
Chorvatsko 20092010 Josip Čorić FC Slovan Liberec 6 2
Chorvatsko 20132014 Nenad Dedić FC Baník Ostrava 8 0
Chorvatsko 20112012 Matej Delač SK Dynamo České Budějovice 1 0
Chorvatsko 20122013 Petar Gavrić FC Vysočina Jihlava 4 0
Chorvatsko 20002003 Damir Grlić 1. FK Příbram, FK Teplice 29 0
Chorvatsko 20152017 Marko Jordan FC Fastav Zlín 26 5
Chorvatsko 20152016 Josip Jurendić FK Dukla Praha 17 0
Chorvatsko 20092014 Renato Kelić FC Slovan Liberec 97 5
Chorvatsko 20072013 Andrej Kerić FC Slovan Liberec, AC Sparta Praha, FK Teplice 135 36
Chorvatsko 20142015 Dino Kluk FK Dukla Praha 5 0
Chorvatsko 20002001 Ivica Križanac FK Jablonec, AC Sparta Praha 3 0
Chorvatsko 20112017 Davor Kukec FC Baník Ostrava, FK Teplice, 1. FK Příbram 127 21
Chorvatsko 20142016 Luka Lučić FC Baník Ostrava 20 0
Chorvatsko 20152016 Karlo Lulić Bohemians Praha 1905 8 1
Chorvatsko 20142015 Mateja Mlakić FC Vysočina Jihlava 1 0
Chorvatsko 20082013 Manuel Pamić AC Sparta Praha 114 4
Chorvatsko 20092010 Dario Purić FC Slovan Liberec 1 0
Chorvatsko 20082010 Ronald Šiklić SK Slavia Praha, SK Dynamo České Budějovice 6 0
Chorvatsko 20102015 Matej Sivrić FC Slovan Liberec, FK Viktoria Žižkov, FK Mladá Boleslav, FC Baník Ostrava 60 11
Chorvatsko 20122015 Josip Šoljić FC Zbrojovka Brno 17 0
Chorvatsko 19951996 Duško Vicković SFC Opava 4 0
Chorvatsko 20082012 Lovre Vulin FC Slovan Liberec, SK Dynamo České Budějovice 56 5
Chorvatsko 20152018 Diego Živulić FC Fastav Zlín, FC Viktoria Plzeň 47 0
Chorvatsko 2019–dodnes Petar Musa SK Slavia Praha, FC Slovan Liberec 10 0
Chorvatsko 20182019 Domagoj Franić FC Fastav Zlín 1 0

Itálie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Itálie 20162017 Marco Ferrara 1. FK Příbram, 8 0
Itálie 20082009 Gianluca Litteri SK Slavia Praha, 2 1
Itálie 20102011 Marco Migliorini FC Zbrojovka Brno, 5 0

Izrael[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Izrael 2017–dodnes Tal Ben Chajim AC Sparta Praha 20 0

Japonsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Japonsko 20082010 Osama Elsamni FK Teplice 9 0
Japonsko 20112012 Yuki Nakamura FK Viktoria Žižkov 4 0
Japonsko 20092010 Hidetoshi Wakui FC Bohemians Praha 10 0

Jihoafrická republika[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Jihoafrická republika 2014 Keegan Ritchie SK Slavia Praha 4 0

Jižní Korea[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Jižní Korea 20092010 Hyung Sang Lee FC Baník Ostrava 1 0
Jižní Korea 20162017

2019–dodnes

Kanghuyn Yu 1. FC Slovácko, FC Slovan Liberec 1 0

Kamerun[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Kamerun 20002005 Patrice Abanda AC Sparta Praha, FK Drnovice, FK Teplice 33 0
Kamerun 20102012 Martin Abena AC Sparta Praha 7 0
Kamerun 20102011 Adiaba Clovis Guy Bondoa AC Sparta Praha 8 0
Kamerun 20132015 Djika Hugues Douglas FC Slovan Liberec 8 0
Kamerun 20102013 Leonard Kweuke AC Sparta Praha 74 31
Kamerun 2017–dodnes Georges Mandjeck AC Sparta Praha 10 0
Kamerun 20112012 Feuleu Nesnen Ndemen FC Slovan Liberec 4 0
Kamerun 2016–dodnes Michael Ngadeu-Ngadjui SK Slavia Praha 76 7
Kamerun 19931994 Ludovic Youté SK Slavia Praha 1 0
Kamerun 2019–dodnes Olivier Kingue 1. FK Příbram 6 0

Kanada[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Kanada 20052008 Andre Hainault FK Baník Most, AC Sparta Praha 48 1
Kanada 20062008 Dave Simpson SK Kladno, FK Baník Most 19 1
Kanada 20062007 Chris Williams SK Kladno 2 0

Kapverdy[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Kapverdy 20092015 Fernando Neves FC Baník Ostrava, SK Slavia Praha, 1. FK Příbram 88 8
Kapverdy 20132017 Alves Santos Nivaldo FK Teplice 68 9
Kapverdy 20092010 Jimmy Modeste Bohemians Praha 1905 10 0

Keňa[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Keňa 20072008 Patrick Onyango Oboya FK Baník Most 27 2

Kolumbie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Kolumbie 20142016 Jhon Mosquera Bohemians Praha 1905 55 3
Kolumbie 20142015 Victor Zapata FC Baník Ostrava 3 0

Kongo[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Kongo (Brazzaville) 20122016 Dzon Delarge FC Slovan Liberec 64 12
Kongo (Brazzaville) 20142016 Ulrich Kapolongo FK Teplice 28 1
Kongo (Brazzaville) 20122017 Franci Litsingi FK Teplice, AC Sparta Praha, FC Zbrojovka Brno 84 24
Kongo (Brazzaville) 20062007 Ilongo Ngasanya FK Mladá Boleslav 2 0
Kongo (Brazzaville) 20082009 Mapanya Tshiabola 1. FK Příbram 7 0

Konžská demokratická republika[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Kongo (Kinshasa) 2013–dodnes Bidje Manzia FK Dukla Praha, SK Sigma Olomouc,SFC Opava 38 2
Kongo (Kinshasa) 2013–dodnes Joel Kayamba SFC Opava, FC Viktoria Plzeň 38 2

Kostarika[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Kostarika 20062007 Winston Parks FC Slovan Liberec 17 2
Kostarika 20042005 William Sunsing FK Teplice 8 0

Kuvajt[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Kuvajt 20122014 Mašán Azíz 1. FK Příbram 31 2

Kyrgyzstán[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Kyrgyzstán 19951996 Sergej Nikitin FC JOKO Slovácká Slavia Uherské Hradiště 7 0

Litva[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Litva 20162018 Tadas Kijanskas FC Zbrojovka Brno 29 0
Litva 20132014 Mantas Kuklys Bohemians Praha 1905 8 0
Litva 20102012 Marius Papšys 1. FK Příbram 33 2
Litva 20022003 Vadimas Petrenko SK Sigma Olomouc 10 0
Litva 20052009 Tomas Radzinevičius FC Slovan Liberec, SK Kladno, SK Dynamo České Budějovice 64 9
Litva 20132014 Egidijus Vaitkunas Bohemians Praha 1905 2 0

Lotyšsko[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Lotyšsko 20152016 Kaspars Gorkšs FK Dukla Praha 23 3
Lotyšsko 2016–dodnes Davis Ikaunieks FC Vysočina Jihlava, FK Jablonec 70 19
Lotyšsko 20152016 Renars Rode SK Sigma Olomouc 2 0
Lotyšsko 20082010 Deniss Romanovs SK Slavia Praha 5 0
Lotyšsko 20142016 Valerijs Šabala FK Jablonec, 1. FK Příbram 16 4
Lotyšsko 20072008 Maskims Uvarenko FC Slovan Liberec 1 0

Maďarsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Maďarsko 20142016 Benjamin Balázs FK Teplice 7 0
Maďarsko 20052006 Zoltán Hercegfalvi SK Slavia Praha 9 0
Maďarsko 20032004 György Jószi SK Slavia Praha 12 0
Maďarsko 20052006 Jozsef Magasföldi FC Slovan Liberec 3 0
Maďarsko 20052010 Ferenc Róth 1. FC Slovácko, FC Viktoria Plzeň, Bohemians Praha 1905 70 3
Maďarsko 20052006 Thomas Sowunmi 1. FC Slovácko 24 4
Maďarsko 20142015 Krisztián Tamás SK Slavia Praha 11 0

Mali[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Mali 20102012 Bassirou Dembelé SK Slavia Praha 9 0

Mexiko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Mexiko 20052006 Cesáreo Victorino SK Slavia Praha 4 0

Moldavsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Moldavsko 20082010 Valeriu Andronic FC Bohemians Praha 18 1

Německo[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Německo 20142015 Jan Koch FK Mladá Boleslav 6 0
Německo 20082009 Sergio Peter AC Sparta Praha 2 0
Německo 20152016 Markus Steinhöfer AC Sparta Praha 7 0
Německo 19982006 Radek Spilacek SK Sigma Olomouc,SFC Opava 67 1
Německo 20052006 Josef Tuma SK Sigma Olomouc,SFC Opava 6 0
Německo 20082009 Oguzhan Biyik 1. FK Příbram 12 1

Niger[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Niger 19961998 Jean-Bertin Akue FK Teplice 24 1

Nigérie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Nigérie 2016–dodnes Musefiu Olasunkanmi Ashiru FC Zbrojovka Brno 21 0
Nigérie 20142016 Chukwudi Chukwuma FK Teplice 17 0
Nigérie 20162017 Emmanuel Edmond FK Dukla Praha 7 1
Nigérie 2016–dodnes Ubong Ekpai FC Slovan Liberec, FC Fastav Zlín,FC Viktoria Plzeň 56 11
Nigérie 20022003 Martins Ekwueme SK Sigma Olomouc 8 0
Nigérie 20022003 Paschal Ekwueme SK Sigma Olomouc 8 2
Nigérie 20152016 Kehinde Fatai AC Sparta Praha 24 8
Nigérie 20082011 Stanley Ibe FC Bohemians Praha, 1. FK Příbram 43 7
Nigérie 20162017 Peter Olayinka FK Dukla Praha 49 12
Nigérie 20122013 Ebus Onuchukwu FC Baník Ostrava 6 1
Nigérie 20132014 Eugene Salami FK Teplice 36 6

Nizozemsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Nizozemsko 20172018 Alvin Fortes FC Zbrojovka Brno 12 1
Nizozemsko 20132016 Kevin Luckassen FC Slovan Liberec 35 6
Nizozemsko 2016–dodnes Mick Van Buren SK Slavia Praha 39 8
Nizozemsko 20132014 Stef Wijlaars SK Sigma Olomouc 6 0
Nizozemsko 2019–dodnes] Endy Bernadina SFC Opava 8 2

Norsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Norsko 20172018 Per-Egil Flo SK Slavia Praha 13 0

Pobřeží slonoviny[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Pobřeží slonoviny 20082011 Wilfried Bony AC Sparta Praha 59 22
Pobřeží slonoviny 2014–dodnes Simon Deli 1. FK Příbram, SK Slavia Praha 99 3
Pobřeží slonoviny 20082009 Abdoulaye Diarra FC Bohemians Praha 2 0
Pobřeží slonoviny 20132014 Lamine Diarrasouba 1. SC Znojmo 9 1
Pobřeží slonoviny 20122019 Tiémoko Konaté AC Sparta Praha, FK Mladá Boleslav 98 8
Pobřeží slonoviny 20132014 Elie N’Dekre Bohemians Praha 1905 2 0
Pobřeží slonoviny 20142019 Daniel Soungole FC Slovan Liberec, FK Teplice 55 0
Pobřeží slonoviny 2016–dodnes Ibrahim Benjamin Traore FC Fastav Zlín, SK Slavia Praha 68 4

Polsko[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Polsko 20072008 Dawid Banaczek SK Sigma Olomouc 4 0
Polsko 19961997 Arkadiusz Kostempski FC Karviná 2 0
Polsko 20102012 Dawid Pietrzkiewicz FC Baník Ostrava 25 0
Polsko 20112012 Mateusz Słodowy FK Viktoria Žižkov 21 0
Polsko 19961997 Tomasz Sosna FC Karviná 12 3
Polsko 20102012 Łukasz Zejdler FC Baník Ostrava 10 1

Portugalsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Portugalsko 20172018 Danny SK Slavia Praha 21 0
Portugalsko 20042005 José Antunes Fumaca FK Drnovice 10 1
Portugalsko 20142015 Christian Okechukwu Irobiso FC Vysočina Jihlava 3 0
Portugalsko 20152016 Marco Paixao AC Sparta Praha 3 0

Rakousko[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Rakousko 20092011 Niklas Hoheneder AC Sparta Praha 31 0
Rakousko 20162018 Andreas Ivanschitz FC Viktoria Plzeň 13 3
Rakousko 20172018 Marc Janko AC Sparta Praha 5 1
Rakousko 20122015 Hidajet Hankić FK Mladá Boleslav 2 0

Rumunsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Rumunsko 19961997 Marcel Băban FC Bohemians Praha 4 0
Rumunsko 20182019 Alexandru Chipciu AC Sparta Praha 27 1
Rumunsko 20032004 Sorin Colceag FC Viktoria Plzeň 17 0
Rumunsko 2018–dodnes Florin Nita AC Sparta Praha 40 0
Rumunsko 20182019 Nicolae Stanciu AC Sparta Praha 31 10
Rumunsko 2016–dodnes Bogdan Vatajelu AC Sparta Praha, FK Jablonec 48 2
Rumunsko 2016–dodnes Alexandru Baluta SK Slavia Praha 22 3

Rusko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Rusko 20122013 Roman Adamov FC Viktoria Plzeň 6 1
Rusko 19941995 Dmitrij Borodin Bohemians Praha 1905 6 2
Rusko 20102012 Grigori Čirkin SK Dynamo České Budějovice 27 3
Rusko 2016–dodnes Denis Davydov FK Mladá Boleslav 0 0
Rusko 20142015 Nikolaj Děrgačev FK Dukla Praha 1 0
Rusko 20152016 Dmitrij Efremov FC Slovan Liberec 16 0
Rusko 20092010 Vladimir Gerasimov FC Bohemians Praha 1 0
Rusko 20122013 Igor Golban SK Sigma Olomouc 2 0
Rusko 20112013 Aleksey Jedunov FC Hradec Králové 8 0
Rusko 2016–dodnes Jevgenij Kabajev Bohemians Praha 1905 13 2
Rusko 2014–dodnes Vjačeslav Karavajev FK Dukla Praha, FK Jablonec, AC Sparta Praha 86 6
Rusko 2016–dodnes Nikolaj Komličenko FC Slovan Liberec, FK Mladá Boleslav 14 4
Rusko 2016–dodnes Vladislav Levin FK Mladá Boleslav 9 1
Rusko 20152016 Arťom Mešaninov FC Baník Ostrava 11 1
Rusko 20092010 Alexander Prudnikov AC Sparta Praha 8 0
Rusko 20002001 Ruslan Roztorgujev Bohemians Praha 1905 2 0
Rusko 19931994 Vladimir Tatarčuk SK Slavia Praha 15 2

Řecko[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Řecko 20102011 Elini Dimoutsos FK Mladá Boleslav 12 0
Řecko 20072008 Peter Philipakos FK Baník Most 1 0

Senegal[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Senegal 2014–dodnes Dame Diop SK Slavia Praha, FC Fastav Zlín 33 7
Senegal 20132014 Abdoulaye Fall SK Sigma Olomouc 4 0
Senegal 20122013 Lamine Fall FC Zbrojovka Brno 11 1
Senegal 20142015 Gaston Xavier Mendy FK Mladá Boleslav 1 0
Senegal 20122015 Moustapha Ndiaye FC Slovan Liberec, Bohemians Praha 1905 24 0
Senegal 20072009

20142015

Mickaël Tavares SK Slavia Praha, FK Mladá Boleslav 49 4

Severní Irsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Severní Irsko 20042005 Paul Munster SK Slavia Praha 3 0

Severní Makedonie[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Makedonie 20102011 Vladica Brdarovski FC Zbrojovka Brno 3 0
Makedonie 20122015 Zoran Danoski 1. FK Příbram 43 4
Makedonie 20102012 Vladimir Dimitrovski FK Mladá Boleslav 25 1
Makedonie 20092012 Filip Duranski SK Slavia Praha 2 0
Makedonie 20062007 Sašo Gjoreski FC Zbrojovka Brno 5 0
Makedonie 20102011 Gligor Gligorov FC Baník Ostrava 2 0
Makedonie 20092010 Mirko Ivanovski SK Slavia Praha 10 3
Makedonie 19971998 Zoran Jovanoski SK Dynamo České Budějovice 3 0
Makedonie 20082010 Riste Naumov FK Viktoria Žižkov, SK Slavia Praha 36 13
Makedonie 20092012 Ilija Nestorovski 1. FC Slovácko, FK Viktoria Žižkov 41 3
Makedonie 2001–dodnes Veliče Šumulikoski 1. FC Slovácko 158 8
Makedonie 20072011 Goce Toleski FK Baník Most, SK Slavia Praha, SK Sigma Olomouc, FK Mladá Boleslav 48 14
Severní Makedonie 2015–dodnes Jani Urdinov FC Vysočina Jihlava, Bohemians Praha 1905 31 2

Slovensko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Slovensko 20022007 Juraj Ančic FC Slovan Liberec, AC Sparta Praha 79 2
Slovensko 19992000 Jozef Antalovič FK Jablonec 6 0
Slovensko 20012006 Peter Babnič AC Sparta Praha, FC Fastav Zlín, SK Sigma Olomouc 97 20
Slovensko 20042005 Maroš Bačík SFC Opava 6 0
Slovensko 20082012 Rastislav Bakala SK Dynamo České Budějovice 10 0
Slovensko 2009–dodnes Marek Bakoš FC Viktoria Plzeň, FC Slovan Liberec 186 65
Slovensko 20072009 Gejza Baranyai FC Fastav Zlín 13 0
Slovensko 20072009 Peter Bartalský FK Viktoria Žižkov 49 0
Slovensko 20072008 Marek Bažík FK Viktoria Žižkov 6 0
Slovensko 20052010 Jaroslav Beláň FK Baník Most, FC Bohemians Praha 50 0
Slovensko 20022009 Tomáš Belic FC Zbrojovka Brno, FK Teplice 65 0
Slovensko 20032004 Henrich Benčík FK Teplice 13 3
Slovensko 19941997 Július Bielik FC Union Cheb, FC Hradec Králové 54 3
Slovensko 2016–dodnes Frederik Bílovský FK Dukla Praha 6 1
Slovensko 20122014 Milan Bortel SK Slavia Praha 20 0
Slovensko 19961997 Marek Boskovič Bohemians Praha 1905 7 0
Slovensko 20032012 Miloš Brezinský FC Slovan Liberec, FK Mladá Boleslav, AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň, SK Dynamo České Budějovice 80 3
Slovensko 20102016 Michal Breznaník FC Slovan Liberec, AC Sparta Praha, FK Dukla Praha 78 17
Slovensko 20022006 Peter Brezovan FC Zbrojovka Brno 19 0
Slovensko 20142017 Tomáš Brigant FC Zbrojovka Brno 29 1
Slovensko 2016–dodnes Viktor Budinský Bohemians Praha 1905 13 0
Slovensko 20042005 Marek Čech AC Sparta Praha 17 0
Slovensko 20092011 Peter Černák SK Dynamo České Budějovice 46 2
Slovensko 20022005 Jaroslav Chlebek SK Dynamo České Budějovice 76 8
Slovensko 20122013 Ján Chovanec FK Teplice 21 1
Slovensko 20142017 Martin Chrien SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, FC Viktoria Plzeň 35 3
Slovensko 2014–dodnes Martin Chudý FK Dukla Praha, FK Teplice 22 0
Slovensko 2014–dodnes Juraj Chvátal AC Sparta Praha, 1. FC Slovácko 26 0
Slovensko 20142015 Pavol Cicman Bohemians Praha 1905 2 0
Slovensko 20112013 Róbert Cicman SK Slavia Praha 28 0
Slovensko 19971998 Vladimír Cifranič AC Sparta Praha 1 0
Slovensko 2011–dodnes Marián Čišovský FC Viktoria Plzeň 64 12
Slovensko 20152016 Peter Čögley Bohemians Praha 1905 12 0
Slovensko 20112014 Matúš Čonka SK Slavia Praha 37 1
Slovensko 19992014 Kamil Čontofalský Bohemians Praha 1905, SK Slavia Praha 130 0
Slovensko 20092015 Martin Cseh Bohemians Praha 1905 68 2
Slovensko 20122013 Peter Čvirik FC Vysočina Jihlava 10 0
Slovensko 20052006 Jurej Czinege 1. FC Slovácko 7 1
Slovensko 20072009 Róbert Demjan FK Viktoria Žižkov 13 1
Slovensko 20132014 David Depetris SK Sigma Olomouc 13 3
Slovensko 20062010 Michal Dian FC Fastav Zlín, Bohemians Praha 1905 16 1
Slovensko 20022006 Marian Dirnbach FK Viktoria Žižkov, FK Chmel Blšany 65 3
Slovensko 20042015 Martin Dobrotka SK Dynamo České Budějovice, SK Slavia Praha 39 2
Slovensko 20132014 Jozef Dolný FC Zbrojovka Brno 1 0
Slovensko 20042005 Peter Drahno SFC Opava 5 0
Slovensko 20142015 Tomáš Ďubek FC Slovan Liberec 19 1
Slovensko 2016–dodnes Martin Dúbravka FC Slovan Liberec, AC Sparta Praha 29 0
Slovensko 2010–dodnes Michal Ďuriš FC Viktoria Plzeň, FK Mladá Boleslav 164 38
Slovensko 19931996 Jozef Džubara FC Hradec Králové 52 0
Slovensko 20142015 Tomáš Egert FC Slovan Liberec 1 0
Slovensko 20062009 Marian Farbák FC Fastav Zlín, SK Kladno 35 0
Slovensko 20082010 Michal Farkaš FK Jablonec 3 0
Slovensko 20042012 Miroslav Filipko SK Dynamo České Budějovice, 1. FC Slovácko 105 0
Slovensko 19962003 Zdenko Frťala FK Teplice 143 1
Slovensko 20132014 Peter Gál-Andrezly 1. SC Znojmo 9 0
Slovensko 20052010 Michal Gašparík FK Baník Most, FK Teplice 63 7
Slovensko 20072008 Tomáš Gavlák FC Fastav Zlín 1 0
Slovensko 20092010 Michal Gonda 1. FC Slovácko 5 0
Slovensko 20082013 Peter Grajciar SK Slavia Praha, AC Sparta Praha 60 10
Slovensko 20152016 Miroslav Gregáň FK Teplice 7 0
Slovensko 20092016 Ján Greguš FC Baník Ostrava, FK Jablonec 133 10
Slovensko 20012004 Adrián Guľa SFC Opava, FK Jablonec 55 1
Slovensko 20042009 Marián Had FC Zbrojovka Brno, AC Sparta Praha 28 0
Slovensko 19941995 František Hadviger FC Fastav Zlín 2 0
Slovensko 20082016 Tomáš Hájovský FC Viktoria Plzeň, FC Hradec Králové, 1. FK Příbram 118 6
Slovensko 20152016 Juraj Halenár SK Sigma Olomouc 10 1
Slovensko 20142015 Michal Hamuľak FC Slovan Liberec 7 0
Slovensko 20052006 Michal Hanek AC Sparta Praha 2 0
Slovensko 20132014 Ľuboš Hanzel FK Dukla Praha 5 0
Slovensko 20072010 Andrej Hesek FK Teplice, FK Jablonec 40 4
Slovensko 20072012 Jaroslav Hílek SK Dynamo České Budějovice, FK Viktoria Žižkov 63 0
Slovensko 2013–dodnes Marek Hlinka FK Dukla Praha, FC Baník Ostrava 37 3
Slovensko 20082009 Martin Hloušek 1. FK Příbram 2 0
Slovensko 20002008 Ivan Hodúr FC Slovan Liberec, FK Mladá Boleslav 152 17
Slovensko 20022006 Filip Hološko FC Slovan Liberec 54 17
Slovensko 20022004 Csaba Horváth 1. FC Slovácko 7 0
Slovensko 2016–dodnes Jakub Hromada FC Viktoria Plzeň, SK Slavia Praha 18 1
Slovensko 2013–dodnes Patrik Hrošovský 1. SC Znojmo, FC Viktoria Plzeň 107 9
Slovensko 20132017 Lukáš Hroššo FC Slovan Liberec, FK Dukla Praha 29 0
Slovensko 2016–dodnes Matúš Hruška FK Dukla Praha 2 0
Slovensko 20092015 Martin Husár FC Zbrojovka Brno, 1. FK Příbram 76 0
Slovensko 20072008 Luboš Ilizi FC Viktoria Plzeň 6 0
Slovensko 20032009 Milan Ivana 1. FC Slovácko, SK Slavia Praha 128 27
Slovensko 20072008 Milan Jambor FK Viktoria Žižkov 3 0
Slovensko 2016–dodnes Marek Janečka MFK Karviná 28 4
Slovensko 20092010 Ivan Janek Bohemians Praha 1905 9 0
Slovensko 20122013 Lukáš Janič FK Teplice 3 0
Slovensko 20122013 Peter Jánošík FC Hradec Králové 16 0
Slovensko 20092011 Marian Jarabica SK Dynamo České Budějovice 17 1
Slovensko 20032005 Róbert Jež FC Viktoria Plzeň, 1. FK Příbram 30 1
Slovensko 20062008 Michal Jonáš FC Slovan Liberec 10 0
Slovensko 20112015 Martin Juhar AC Sparta Praha, SK Slavia Praha 80 10
Slovensko 20112017 Pavol Jurčo FK Viktoria Žižkov, MFK Karviná 28 4
Slovensko 20002001 Pavel Kamesch SK Sigma Olomouc 23 0
Slovensko 20122013 Zdenko Kaprálik FC Baník Ostrava 25 1
Slovensko 20132014 Kamil Karaš SK Sigma Olomouc 11 2
Slovensko 20122014 Karol Karlík FC Vysočina Jihlava 47 6
Slovensko 20052015 Marek Kaščák SK Sigma Olomouc, FC Zbrojovka Brno 105 0
Slovensko 20142015 Marián Kelemen 1. FK Příbram 9 0
Slovensko 2013–dodnes Miroslav Keresteš FC Zbrojovka Brno, FK Mladá Boleslav 55 1
Slovensko 19992014 Karol Kisel Bohemians Praha 1905, FC Slovan Liberec, AC Sparta Praha, SK Slavia Praha 279 49
Slovensko 20012014 Maroš Klimpl FK Viktoria Žižkov, FC Baník Ostrava, FK Teplice 141 5
Slovensko 20132015 Luboš Kolár FC Slovan Liberec 24 2
Slovensko 20052009 Tomáš Kóňa AC Sparta Praha, FC Fastav Zlín 19 0
Slovensko 20022003 Martin Konečný SK Dynamo České Budějovice 28 0
Slovensko 20042005 Miroslav König FC Baník Ostrava 6 0
Slovensko 20142015 Kamil Kopúnek FC Zbrojovka Brno 6 0
Slovensko 19931998 Jozef Kostelník AC Sparta Praha, SK Dynamo České Budějovice 73 7
Slovensko 20022004 Rastislav Kostka 1. FC Slovácko 44 3
Slovensko 20062010 Peter Kostolanský SK Kladno 17 0
Slovensko 20092017 Tomáš Košút 1. FC Slovácko 158 10
Slovensko 20052006 Ivan Kováč SK Slavia Praha 4 0
Slovensko 20032005 Pavol Kováč 1. FC Slovácko 8 0
Slovensko 20132017 Róbert Kovaľ FK Dukla Praha 11 0
Slovensko 2003–dodnes Matúš Kozáčik SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň 207 0
Slovensko 19931996 Jozef Kožlej AC Sparta Praha, FC Hradec Králové, FK Viktoria Žižkov 75 15
Slovensko 20022012 Matej Krajčík SK Slavia Praha, FK Jablonec, SK Dynamo České Budějovice 152 5
Slovensko 19941997 Ondrej Krištofík SK Slavia Praha 52 3
Slovensko 20092015 Juraj Križko FC Zbrojovka Brno, FC Hradec Králové 38 1
Slovensko 20002004 Miloš Krško FC Zbrojovka Brno 46 2
Slovensko 20022003 Peter Krutý FK Viktoria Žižkov 12 0
Slovensko 20112012 Tomáš Kučera FK Dukla Praha 1 0
Slovensko 20142015 Martin Kuciak FC Hradec Králové 5 0
Slovensko 20082011 Juraj Kucka AC Sparta Praha 45 11
Slovensko 19942004 Tomáš Kukol Bohemians Praha 1905, 1. FK Příbram, FK Teplice, FC Viktoria Plzeň 131 8
Slovensko 20132016 Vladimír Kukoľ FC Vysočina Jihlava 59 3
Slovensko 20122013 Marek Kuzma 1. FC Slovácko 5 0
Slovensko 20072009 Branislav Labant FK Viktoria Žižkov 28 1
Slovensko 19972005 Vladimír Labant SK Slavia Praha, AC Sparta Praha 125 8
Slovensko 20132017 Matúš Lacko 1. SC Znojmo, FC Zbrojovka Brno 67 0
Slovensko 20092011 Miloš Lačný AC Sparta Praha 15 0
Slovensko 19971998 Marián Ľalík AC Sparta Praha 1 0
Slovensko 20142015 Milan Lalkovič FK Mladá Boleslav 6 0
Slovensko 20152016 Richard Lásik FC Baník Ostrava 19 1
Slovensko 20082009 Martin Laurinc SK Dynamo České Budějovice 6 0
Slovensko 20002004 Vladimír Leitner FK Teplice 91 1
Slovensko 20162017 Filip Lesniak FC Slovan Liberec 1 0
Slovensko 20132014 Erik Liener 1. SC Znojmo 1 0
Slovensko 20112015 Ivan Lietava FK Dukla Praha, SK Sigma Olomouc, Bohemians Praha 1905 70 16
Slovensko 20002010 Tomáš Lovásik FK Jablonec, SK Sigma Olomouc 135 0
Slovensko 20142015 Patrik Lukáč FC Slovan Liberec 2 0
Slovensko 20072008 Filip Lukšík SK Sigma Olomouc 7 0
Slovensko 20112016 Jaroslav Machovec SK Dynamo České Budějovice, FC Baník Ostrava 72 5
Slovensko 20022004 Vladimír Majsniar FK Jablonec 27 4
Slovensko 20122017 Tomáš Majtán FC Baník Ostrava, 1. FK Příbram 25 4
Slovensko 20152016 Tomáš Malec SK Sigma Olomouc 15 4
Slovensko 20132016 Matúš Marcin FC Vysočina Jihlava 7 0
Slovensko 2015–dodnes Róbert Matejov FC Fastav Zlín 54 0
Slovensko 20092010 Ľubomír Meszároš SK Dynamo České Budějovice 27 3
Slovensko 19951999 Jaroslav Michalička FC Hradec Králové 83 6
Slovensko 19972005 Rastislav Michalík 1. FK Příbram, FC Slovan Liberec, AC Sparta Praha 185 8
Slovensko 20152017 Jaroslav Mihalík SK Slavia Praha 20 2
Slovensko 20142017 Matúš Mikuš Bohemians Praha 1905 51 7
Slovensko 20142016 Patrik Mišák FC Baník Ostrava 22 1
Slovensko 20152016 Karol Mondek FC Baník Ostrava 28 1
Slovensko 20052006 Ján Mucha FC Viktoria Plzeň 9 0
Slovensko 19971998 Szilárd Németh AC Sparta Praha 8 0
Slovensko 20132017 Martin Nosek FC Hradec Králové 12 0
Slovensko 19952004 Róbert Novák FC Fastav Zlín, 1. FK Příbram 130 11
Slovensko 20132017 Michal Obročník FC Slovan Liberec 37 1
Slovensko 20092010 Peter Očovan FC Bohemians Praha 10 1
Slovensko 20042010 Ladislav Onofrej 1. FK Drnovice, SK Sigma Olomouc 125 8
Slovensko 20052013 Lukáš Opiela FC Fastav Zlín, FK Mladá Boleslav 133 4
Slovensko 20012004 Tomáš Oravec FK Viktoria Žižkov 53 16
Slovensko 20032004 Michal Otočka SK Slavia Praha 2 0
Slovensko 19961997 Ľuboš Pagor SK Sigma Olomouc 8 1
Slovensko 20062007 Karol Partika 1. FK Příbram 1 0
Slovensko 2013–dodnes Lukáš Pauschek Bohemians Praha 1905, FK Mladá Boleslav 84 0
Slovensko 20052006 Luboš Perniš FC Vysočina Jihlava 26 3
Slovensko 20002006 Martin Petráš FK Jablonec, AC Sparta Praha 130 9
Slovensko 20002002 Pavol Piatka FK Teplice 9 0
Slovensko 20082009 Juraj Piroska AC Sparta Praha 1 0
Slovensko 19931994 Roman Pivarník SK Sigma Olomouc 18 0
Slovensko 20142015 Matej Podstavek SK Dynamo České Budějovice 13 0
Slovensko 20022012 Miroslav Poliaček FC Hradec Králové, 1. FC Slovácko 9 0
Slovensko 20112012 Pavol Poliaček FC Baník Ostrava 19 0
Slovensko 20032007 Vladimír Pončák SK Dynamo České Budějovice, FK Jablonec, SK Kladno 100 1
Slovensko 20142017 Jakub Považanec FK Dukla Praha, FK Jablonec 83 5
Slovensko 20032005 Jaroslav Prekop SK Sigma Olomouc 5 0
Slovensko 19972004 Martin Prohászka SFC Opava, AC Sparta Praha, FC Baník Ostrava, FK Viktoria Žižkov 125 26
Slovensko 20042005 Pavol Pronaj SK Dynamo České Budějovice 1 0
Slovensko 20022003 Gejza Pulen FK Jablonec 2 0
Slovensko 2012–dodnes Matej Rakovan SK Slavia Praha, FC Vysočina Jihlava 26 0
Slovensko 20062010 Daniel Rehák FC Slovan Liberec 2 0
Slovensko 19931996 Rudolf Rehák FC Hradec Králové 38 2
Slovensko 20012007 Ľubomír Reiter SK Sigma Olomouc, SK Slavia Praha 90 31
Slovensko 20102013 Jakub Rondzik 1. FK Příbram 4 0
Slovensko 20022006 Branislav Rzeszoto FC Fastav Zlín, FC Vysočina Jihlava 47 0
Slovensko 2017–dodnes Ivan Schranz FK Dukla Praha 2 0
Slovensko 20062007 Peter Šedivý SK Sigma Olomouc 6 1
Slovensko 20042005 Pavol Sedlák FC Zbrojovka Brno 1 0
Slovensko 20022004 Marek Seman 1. FC Slovácko 27 0
Slovensko 20002004 Miroslav Seman SK Dynamo České Budějovice 34 0
Slovensko 20002002 Róbert Semeník FK Teplice, 1. FK Drnovice 36 9
Slovensko 20092010 Štefan Senecký SK Slavia Praha 4 0
Slovensko 2013–dodnes Patrik Šimko 1. FC Slovácko 56 0
Slovensko 20122014 Arnold Šimonek FC Vysočina Jihlava 18 3
Slovensko 19931998 Juraj Šimurka Bohemians Praha 1905, FK Viktoria Žižkov 78 0
Slovensko 20042008 Peter Šinglár FC Slovan Liberec 105 3
Slovensko 20092012 Matej Siva FK Teplice 51 3
Slovensko 20052006 Juraj Škripec FC Fastav Zlín 18 0
Slovensko 20122014 Dávid Škutka SK Slavia Praha, FC Baník Ostrava 34 4
Slovensko 20142015 Fabián Slančík FC Zbrojovka Brno 10 0
Slovensko 20122013 Roman Sloboda FK Mladá Boleslav 9 0
Slovensko 20022003 Samuel Slovák FC Slovan Liberec 6 3
Slovensko 19942001 Miroslav Sovič FK Jablonec, AC Sparta Praha, FK Viktoria Žižkov 33 2
Slovensko 2017–dodnes Peter Štepanovský MFK Karviná 2 0
Slovensko 2012–dodnes Lukáš Štetina FK Dukla Praha, AC Sparta Praha 127 6
Slovensko 2017–dodnes Miroslav Stoch SK Slavia Praha 0 0
Slovensko 20072009 Pavol Straka FK Jablonec, FK Viktoria Žižkov 28 5
Slovensko 20092010 Peter Struhár 1. FC Slovácko 11 0
Slovensko 20112017 Igor Súkenník FK Viktoria Žižkov, FC Slovan Liberec, FC Hradec Králové 20 0
Slovensko 20142017 Peter Šulek FC Vysočina Jihlava 50 3
Slovensko 2005–dodnes Dušan Švento SK Slavia Praha 95 6
Slovensko 20132014 Lukáš Szabó FC Slovan Liberec 2 0
Slovensko 20082010 Robert Szegedi FC Zbrojovka Brno 6 0
Slovensko 19961998 Milan Timko FC Baník Ostrava 42 3
Slovensko 20082011 Marián Timm SK Dynamo České Budějovice 7 0
Slovensko 20122013 Martin Tóth FC Slovan Liberec 4 0
Slovensko 20012003 Miroslav Toth FK Chmel Blšany 10 1
Slovensko 19961997 Jozef Urblík (1970) SK Hradec Králové 11 0
Slovensko 20162017 Jozef Urblík (1996) FC Vysočina Jihlava 15 1
Slovensko 20122013 Dušan Uškovič FC Hradec Králové 21 6
Slovensko 20002005 Jozef Valachovič FC Slovan Liberec 46 2
Slovensko 20102013 Róbert Valenta FC Zbrojovka Brno, 1. FK Příbram 26 3
Slovensko 20082009 Blažej Vaščák FK Teplice 7 0
Slovensko 20152016 Róbert Veselovský FK Mladá Boleslav 1 0
Slovensko 20062011 Ján Vlasko FC Slovan Liberec 9 0
Slovensko 20052008 Radoslav Zabavník AC Sparta Praha 41 1
Slovensko 20032013 Róbert Zeher SFC Opava, FC Baník Ostrava, FK Chmel Blšany, 1. FC Slovácko, FK Jablonec 187 26
Slovensko 20072011 Igor Žofčák AC Sparta Praha, FK Jablonec 73 6
Slovensko 20162017 Adam Zreľák FK Jablonec 5 2

Slovinsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Slovinsko 20132016 Elvis Bratanović FK Teplice, Bohemians Praha 1905 43 8
Slovinsko 20152016 Boštjan Frelih FC Zbrojovka Brno 5 0
Slovinsko 2017–dodnes Nermin Haljeta FK Teplice 1 0
Slovinsko 20162017 Erik Janža FC Viktoria Plzeň 3 0
Slovinsko 20032005 Andrej Jožef FK Jablonec 6 0
Slovinsko 20072009 Dejan Jurkič SK Sigma Olomouc, SK Kladno 14 0
Slovinsko 2017–dodnes Milan Kocić Bohemians Praha 1905 2 0
Slovinsko 20032004 Robert Marušič FC Viktoria Plzeň 2 0
Slovinsko 20042006 Andrej Pečnik SK Sigma Olomouc 21 0
Slovinsko 20082009 Nejc Pečnik AC Sparta Praha 4 0
Slovinsko 20002002 Goran Sankovič SK Slavia Praha 21 0
Slovinsko 20052006 Aleksander Šeliga SK Slavia Praha 2 0

Srbsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Srbsko 20112014 Aleksandar Andrejević 1. FK Příbram 11 0
Srbsko 2009–dodnes Miloš Bosančić FC Slovan Liberec 81 13
Srbsko 20092010 Marko Djalović FK Mladá Boleslav 13 0
Srbsko 2014–dodnes Zoran Gajić Bohemians Praha 1905, FC Fastav Zlín 48 0
Srbsko 20032004 Igor Gluščević AC Sparta Praha 18 3
Srbsko 2016–dodnes Nikola Janković FK Jablonec 12 0
Srbsko 2015–dodnes Mihailo Jovanović FC Zbrojovka Brno, MFK Karviná 22 2
Srbsko 20112015 Miloš Karišik FC Slovan Liberec, 47 1
Srbsko 20102011 Zdravko Kovačević FC Zbrojovka Brno, 1 0
Srbsko 20082017 Miroslav Marković FC Baník Ostrava, FK Dukla Praha, SK Dynamo České Budějovice, FC Zbrojovka Brno, FC Slovan Liberec, Bohemians Praha 1905 94 17
Srbsko 20112014 Vladan Milosavljev FK Viktoria Žižkov, FC Baník Ostrava 45 3
Srbsko 2015–dodnes Branislav Milošević FK Dukla Praha 47 3
Srbsko 20162017 Miloš Nikolić 1. FK Příbram 2 0
Srbsko 2017–dodnes Ivan Ostojić FK Dukla Praha 2 0
Srbsko 2017–dodnes Stefan Panić FC Baník Ostrava 2 0
Srbsko 20042005 Dragan Perišić FK Jablonec 2 0
Srbsko 2017–dodnes Srđan Plavšić AC Sparta Praha 2 0
Srbsko 20032004 Mirko Poledica AC Sparta Praha 3 0
Srbsko 2015–dodnes Uroš Radaković SK Sigma Olomouc, AC Sparta Praha 79 1
Srbsko 20132014 Miloš Reljić 1. SC Znojmo 22 3
Srbsko 20102012 Bronislav Šimić SK Dynamo České Budějovice 6 0
Srbsko 2016–dodnes Aleksandar Šušnjar FK Teplice 15 0
Srbsko 20092010 Dušan Vasiljević SK Slavia Praha 9 0
Srbsko 20142017 Miljan Vukadinović FK Mladá Boleslav, SK Slavia Praha 46 2
Srbsko 2013–dodnes Vukadin Vukadinović FK Jablonec, SK Slavia Praha, FC Fastav Zlín, AC Sparta Praha 85 8
Srbsko 20082011 Milan Vuković FK Jablonec 24 2

Španělsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Španělsko 20162017 José Casado 1. FK Příbram 2 0
Španělsko 20122013 Pablo Gil AC Sparta Praha 2 0
Španělsko 2012–dodnes Néstor Albiach Roger FK Dukla Praha, AC Sparta Praha 75 14
Španělsko 20122016 Jose Antonio Romera FK Dukla Praha, FK Jablonec 90 3
Španělsko 20142015 Alberto Malagón Amate Tito FC Hradec Králové 7 0

Švédsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Švédsko 19951996 Dick Lidman SK Slavia Praha 3 1
Švédsko 2019–dodnes David Moberg Karlsson AC Sparta Praha 11 3

Švýcarsko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Švýcarsko 20132014 Roger Eschemann SK Slavia Praha 1 0
Švýcarsko 20072008 Diego Lattmann FC Slovan Liberec 3 0
Švýcarsko 20052007 Mauro Lustrinelli AC Sparta Praha 25 5

Togo[editovat | editovat zdroj]

Hrác 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a príjmení Týmy Z G
Togo 2015–dodnes Francis Koné 1. FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno 40 6
Togo 20092014 Claude Roland Videgla 1. FK Příbram 29 1

Trinidad a Tobago[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Trinidad a Tobago 20162017 Lester Peltier 1. FK Příbram 5 0

Tunisko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Tunisko 20072011 Tijani Belaid SK Slavia Praha 64 15
Tunisko 20092011 Hocine Ragued SK Slavia Praha 35 0

Turecko[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Turecko 2017–dodnes Halil Altıntop SK Slavia Praha 1 1
Turecko 20082009 Oguz Han Biyik 1. FK Příbram 12 1
Turecko 2017–dodnes Semih Kaya AC Sparta Praha 18 0
Turecko 19992002 Gökmen Kore FC Stavo Artikel Brno 12 0

Turkmenistán[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Turkmenistán 2014–dodnes Ruslan Mingazov FK Jablonec, SK Slavia Praha 57 13

Ukrajina[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Ukrajina 20152016 Leonid Akulinin Bohemians Praha 1905 21 0
Ukrajina 20142015 Roman Artemuk Bohemians Praha 1905 1 0
Ukrajina 20032004 Oleksandr Bessarab SFC Opava 2 0
Ukrajina 20132014 Jevhen Budnik FC Slovan Liberec 11 0
Ukrajina 20002001 Jurij Chrijenko FC Viktoria Plzeň 1 0
Ukrajina 19931997 Viktor Dvirnyk AC Sparta Praha, Bohemians Praha 1905 32 15
Ukrajina 19951996 Andrij Hryščenko FC Fastav Zlín 15 0
Ukrajina 20132014 Dmytro Jeremenko Bohemians Praha 1905 11 0
Ukrajina 20132014 Vladyslav Kalitvincev FC Slovan Liberec 13 0
Ukrajina 20162017 Ilia Kubyškin FC Slovan Liberec 1 0
Ukrajina 19951998 Oleh Lyzohub FC Slovan Liberec, FK Teplice 50 0
Ukrajina 19961997 Ruslan Ljubarskyj AC Sparta Praha 7 0
Ukrajina 20122016 Serhij Ljulka FC Slovan Liberec 13 0
Ukrajina 20122013 Jevhen Morozenko FC Slovan Liberec 4 0
Ukrajina 19951996 Serhij Osadčyj FC Fastav Zlín 8 0
Ukrajina 20032005 Serhij Pšenyčnych SFC Opava 36 2
Ukrajina 2017–dodnes Ruslan Rotaň SK Slavia Praha 1 0
Ukrajina 20122014 Serhij Rybalka FC Slovan Liberec 37 8
Ukrajina 2017–dodnes Eduard Sobol SK Slavia Praha 1 0
Ukrajina 20162017 Borys Taščy FC Zbrojovka Brno 12 2
Ukrajina 19951996 Oleksij Těreščenko FC JOKO Slovácká Slavia Uherské Hradiště 25 0

Uruguay[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Uruguay 19981999 Karim Adippe SK Slavia Praha, FK Viktoria Žižkov 16 1

USA[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
USA 20112012 Stefan Jerome SK Sigma Olomouc 5 0
USA 19951996 Matthew Winecki FC Slovan Liberec 3 0

Uzbekistán[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Uzbekistán 20092011 Aziz Ibragimov Bohemians Praha 1905 38 1

Venezuela[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Venezuela 2017–dodnes Ricardo Piňa MFK Karviná 0 0
Venezuela 2017–dodnes Eric Ramírez MFK Karviná 1 0

Zimbabwe[editovat | editovat zdroj]

Hráč 1. česká fotbalová liga
Státní příslušnost Roky v lize Jméno a příjmení Týmy Z G
Zimbabwe 19962004 Kennedy Chihuri SK Slavia Praha, FK Viktoria Žižkov 200 25
Zimbabwe 2013–dodnes Costa Nhamoinesu AC Sparta Praha 135 7

Počty cizinců dle jednotlivých zemí[editovat | editovat zdroj]

Pořadí Země Počet cizinců
1 Slovensko Slovensko 230
2 Brazílie Brazílie 40
3 Chorvatsko Chorvatsko 29
4 Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina 28
5 Srbsko Srbsko 27
6 Francie Francie, Ukrajina Ukrajina 20
8 Rusko Rusko 17
9 Makedonie Republika Makedonie, Nigérie Nigérie, Slovinsko Slovinsko 12
12 Argentina Argentina, Kamerun Kamerun 10
14 Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny 8
15 Ghana Ghana, Maďarsko Maďarsko 7
17 Černá Hora Černá Hora, Litva Litva, Lotyšsko Lotyšsko, Senegal Senegal 6
21 Arménie Arménie, Gruzie Gruzie, Kongo (Brazzaville) Kongo, Španělsko Španělsko 5
25 Bělorusko Bělorusko, Estonsko Estonsko, Nizozemsko Nizozemsko, Polsko Polsko, Portugalsko Portugalsko 4
30 Albánie Albánie, Austrálie Austrálie, Itálie Itálie, Japonsko Japonsko, Německo Německo, Rakousko Rakousko, Švýcarsko Švýcarsko, Turecko Turecko 3
38 Anglie Anglie, Bulharsko Bulharsko, Finsko Finsko, Guinea Guinea, Jižní Korea Jižní Korea, Kanada Kanada, Kapverdy Kapverdy, Kolumbie Kolumbie, Kostarika Kostarika, Řecko Řecko, Švédsko Švédsko, Togo Togo, Tunisko Tunisko, USA USA, Venezuela Venezuela, Zimbabwe Zimbabwe 2
53 Belgie Belgie, Benin Benin, Burkina Faso Burkina Faso, Curaçao Curacao, Dánsko Dánsko, Ekvádor Ekvádor, Etiopie Etiopie, Gambie Gambie, Honduras Honduras, Izrael Izrael, Jihoafrická republika Jihoafrická republika, Keňa Keňa, Kongo (Kinshasa) Konžská demokratická republika, Kuvajt Kuvajt, Kyrgyzstán Kyrgyzstán, Mali Mali, Mexiko Mexiko, Moldavsko Moldavsko, Niger Niger, Norsko Norsko, Rumunsko Rumunsko, Severní Irsko Severní Irsko, , Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago, Turkmenistán Turkmenistán, Uruguay Uruguay, Uzbekistán Uzbekistán 1

Počty cizinců dle jednotlivých klubů[editovat | editovat zdroj]

Pořadí Klub Počet cizinců
1 SK Slavia Praha 85
2 AC Sparta Praha 75
3 FC Slovan Liberec 68
4 FK Teplice 47
5 1. FK Příbram 44
6 Bohemians Praha 1905 41
7 FC Zbrojovka Brno 39
8 SK Sigma Olomouc 38
9 FK Mladá Boleslav 37
10 FC Baník Ostrava, SK Dynamo České Budějovice 36
12 FK Viktoria Žižkov 33
13 FK Dukla Praha 32
14 FK Jablonec 31
15 FC Viktoria Plzeň 29
16 FC Fastav Zlín, 1. FC Slovácko 27
18 FC Vysočina Jihlava 20
19 FK Baník Most 1909, FC Hradec Králové 19
21 SFC Opava 13
22 FC Bohemians Praha, 1. SC Znojmo 10
24 SK Kladno 8
25 MFK Karviná 7
26 1. FK Drnovice 5
27 FK Chmel Blšany 4
28 FC JOKO Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3
29 FC Karviná, FC Union Cheb 1

Odkazy[editovat | editovat zdroj]