Radek Bakalář

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Radek Bakalář
Narození 24. září 1987 (32 let)
České Budějovice
Bydliště České Budějovice
Povolání Iluzionista producent, influencer, kouzelník
Některá data mohou pocházet z datové položky.
Chybí svobodný obrázek.

Radek Bakalář ( * 24. září 1987 České Budějovice ) je profesionální český kouzelník, tanečník a iluzionista. Je nositelem titulu mistr České republiky v Moderní magii a dlouhou dobu patřil mezi nejlepší československé tanečníky Street dance. V roce 2010 se stal finalistou nejúspěšnější řady televizní soutěže Česko Slovensko má talent (1. řada). V posledních letech ho ale diváci znají především jako tvůrce a performera vlastního projektu Revolution Of Magic, ve kterém kouzlí se slavnými osobnostmi napříč československým showbyznysem. V pořadu se objevily celebrity jako například Michal David, Majk Spirit, Kazma Kazmitch, Ben Cristovao, Separ, Tina (zpěvačka) atd.

Projekty[editovat | editovat zdroj]

Revolution Of Magic - nejúspěšnější online projekt česko-slovenského kouzelníka. Radek si do pořadu na YouTube zve známé osobnosti a předvádí jim své umění tam, kde se právě nacházejí. Neuvěřitelné reakce celebrit už do této chvíle zhlédlo přes 4 000 000 diváků.

Revolution Of Magic LIVE - divadelní představení obsahující kouzla z online projektu, propojené s tancem a skvělou hudbou. Celkem v 10 městech s celkovou návštěvností okolo 4000 diváků.

Artists never die - originální merch s myšlenkou, která Radka provází celý život.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]


Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Rozhovory

Články