Polsat

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Logo polské televize Polsat

Polsat je celopolská komerční televize. Polsat zahájil vysílání 5. prosince 1992 v 16:30. Televizi vlastní Zygmunt Solorz-Żak.

Mercedes Vito II Polsat

Vysílané pořady[editovat | editovat zdroj]

  • Náhradní rodina
  • V těle boubelky
  • Malanowski a partneři
  • Události, sport, počasí
  • Kriminálka New York
  • Kriminálka Miami
  • Sběratelé kostí a další…

Kontakt[editovat | editovat zdroj]

Telewizja Polsat Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa
tel.:(22) 514 40 00

Polsat patří do skupiny Polsat Group, která zahrnuje:

Název Logo Logo (HD) Popis
Polsat Logo Polsat.svg Polsat hd.png Hlavní stanice. Vznikla v roce 1992. Ve sledovanosti je střídavě na prvním až druhém místě v Polsku. Největším konkurentem je polská stanice TVN. Polsat vysílá zpravodajství, magazíny, publicistické a zábavné pořady, hudební pořady, kvízy, talk show či reality show, seriály a zahraniční filmy a akvizice. Na stanici je vysílán například světoznámý formát Your Face Sounds Familiar (v ČR pod názvem Tvoje tvář má známý hlas) nebo show Dancing with the Stars. Polsat je dostupný i v HD od roku 2009.
Polsat 2 Logo Polsat 2.jpeg Polsat2 hd logo.png Vedlejší stanice. Vznikla v roce 1997. Polsat 2 vysílá seriály, magazíny, talk show, kvízy, reality show, zábavný program, sport, filmy, dětské pořady a akvizice. Polsat 2 je dostupný v HD.
Super Polsat Super polsat logo.png Super Polsat HD – logo.png Super Polsat je třetí ze tří hlavních kanálů skupiny. Vznikl v roce 2017, o pár měsíců později byla uvedena HD verze. Stanice vysílá nejúspěšnější pořady z hlavního kanálu Polsat, program je doplňen také zahraničními akvizicemi.
TV4 TV4 pol.svg TV4 HD 2015.png TV4 je zábavná stanice, zaměřená na magazíny, seriály a reality show (na TV4 byla např. vysílána polská verze show Big Brother). Vznikla v roce 2000, od roku 2015 je dostupná HD verze.
TV6 TV6.jpg TV 6 HD – logo.png Stanice zaměřená na děti a teenagery. Vysílá animované seriály, filmy, zábavné pořady a americké reality show. Vysílá od roku 2011 a od roku 2017 v HD.
Polsat News Polsat News - Logo.jpg Polsat news HD logo.png Polsat News je zpravodajský kanál vysílající od roku 2008, od roku 2014 pak v HD verzi. Stanice vysílá 24 hodin denně zpravodajství a publicistiku. Stanice má regionální studia a spojuje s americkou televizí CNN.
Polsat News 2 Polsat News 2.png Polsat News 2 je stanice s doplňkovým zpravodajstvím a publicistikou, včetně diskusí a kultury. Začal vysílat v roce 2013 pod názvem Polsat News + a od roku 2014 jako Polsat News 2.
Polsat Sport Polsat Sport logo 2016.png Polsat Sport HD logo.jpg Stanice vysílající sportovní přenosy. Vysílá od roku 2000 a do roku 2008 v HD.
Polsat Sport Extra Polsat Sport Extra logo 2016.png Polsat Sport Extra HD logo.jpg Stanice vysílající sportovní přenosy, které se nevejdou na stanici Polsat Sport. Vysílá od roku 2005 a od roku 2012 v HD.
Polsat Sport News Polsat Sport News logo 2016.png Polsat Sport News HD logo.jpg Stanice vysílající sportovní zpravodajství. Byla spuštěna v roce 2011 a v roce 2017 v HD.
Polsat Sport Fight Polsat Sport Fight HD – logo.jpg Stanice zaměřená na bojové sporty. Byla spuštěna v roce 2016 v HD – SD vysílání není dostupné.
Polsat Café Polsat Café - Logo.svg Polsat Café HD logo.png Stanice o lifestyle převážně pro ženy. Vysílá pořady o zdraví a kráse, v malé části také zahraniční akvizice. Vysílá od roku 2008 a od roku 2015 v HD.
Polsat Play Polsat play.png Polsat Play HD.png Stanice zameřená na mužské publikum. Vysílá neprůznější akvizice, sitcomy, dokumentární pořady a reality show. Vznikla v roce 2008 a od roku 2015 vysílá v HD.
Polsat JimJam Polská verze mezinárodní dětské stanice JimJam provozována skupinou Polsat. Stanice vysílá pořady a seriály pro děti do 6 let věku. Samostatný program JimJam existoval v Polsku již od roku 2007, v roce 2009 ale přešel pod skupinu Polsat.
Polsat Film Polsat Film Logo.png Polsat Film HD.jpeg Stanice zaměřená na filmy. Dny jsou tematicky rozděleny (podobně jako na české stanici Prima Max) na (ve volném překladu) Fascinující pondělí, Šťastné úterý, Senzační středa, Romantický čtvrtek, Hvězdné pátky a o víkendu jsou vysílány největší filmové hity. Stanice začala vysílat v roce 2009 a vysílá i v HD.
Polsat Romans Polsat Romans Logo.jpg Stanice cílící na ženské publikum. Vysílá polské i zahraniční seriály, sitcomy a telenovely. První vysílání bylo v roce 2013.
Polsat Doku Polsat Doku logo.png Dokumentární stanice. Vysílá dokumentární pořady a filmy z vlastní i zahraniční produkce. První vysílání bylo spuštěno v roce 2017 v HD i SD.
CI Polsat Stanice vysílájící pořady týkajících se vyšetřování trestných činů. Stanice vysílá v Polsku již od roku 2010 pod názvem Crime & Investigation Network, v roce 2011 pak přišla pod skupinu Polsat.
Polsat Music Polsat Music HD.jpg Hudební televize.
Disco Polo Music Disco Polo Music TV logo.png Hudební program. vysílá od roku 2014. Disco Polo.
Muzo.fm Hudební televize.
Polsat 1 Polsat 1 logo 655.jpg Program pro Poláky žijící v zahraničí.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]